Ēnu diena

Vērtējums:

UZŅĒMUMA DATI
December Design
Flotes iela 16
PAR UZŅĒMUMU
Mēs esam dizaina kompānija December Design un nodrošinām pilna cikla gaismas dekorāciju dizaina izstrādi un servisu jau kopš 2008. gada. Mūsu virsuzdevums ir dāvināt Ziemassvētku prieku visā pasaulē un radīt pozitīvo enerģiju 365 dienas gadā. Mēs radām ekskluzīvas, oriģināldizaina Ziemassvētku dekorācijas vienā eksemplārā vai limitētās sērijās. December Design radītās dekorācijas ir sastopamas lidostās, pilsētu laukumos, uz māju jumtiem un visur, kur gaida Ziemassvētkus… Ar mūsu pašu radītiem vizuāliem stāstiem mēs aizkustinām ikvienu, kam sirds atvērta priekam.
NOZARE
Mākslinieku darbība

Uzņēmuma vakances

Profesija
Uzņēmums

Mārketinga projektu vadītājs

Iepazīsti mārketinga projektu vadītāja profesiju December Design radošajā komandā!

Ieraugi savām acīm un piedzīvo, kādi ir mārketinga speciālista pienākumi un kāda ir ikdiena - tā ir saistīta gan ar radošu darbu, ideju ģenerēšanu un mārketinga vizuālo materiālu veidošanu grafiskā dizaina programmās, gan arī sociālo tīklu satura plānošanu, video filmēšanu un citiem pienākumiem.

Par December Design

“December Design” ir dekorāciju kompānija, kas rada ekskluzīvas, oriģināla dizaina Ziemassvētku dekorācijas vienā eksemplārā vai limitētās sērijās. “December Design” radītās dekorācijas jau šobrīd ir sastopamas pilsētu laukumos, tirdzniecības centros un citās vietās Latvijā, Eiropā un Skandināvijā. Uzņēmuma ražotne atrodas Liepājā un "December Design" ir vienīgais uzņēmums Latvijā, kas visa gada garumā ražo Ziemassvētku dekorācijas.

Tev būs iespēja ieskatīties Ziemassvētku dekorāciju tapšanas aizkulisēs un dalīties ar savām idejām, un, iespējams tieši Tava ideja tiks realizēta!

Ja mārketinga nozare Tev šķiet saistoša, tad kļūsti par ēnu uzņēmumā December Design!

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 4

Adrese: Flotes iela 16

Vides DIZAINERS

Iejūties vides dizainera lomā un iepazīsti šo profesiju līdz vissmalkākajām detaļām kopā ar December Design vides dizaineri un uzņēmuma vadītāju Kristapu Štobi!

Ieraugi savām acīm, kāda ir vides dizainera ikdiena un kādi ir ikdienas pienākumi - tā ir saistīta gan ar radošu darbu, ideju ģenerēšanu un skiču veidošanu, gan ļoti daudziem tehniskiem jautājumiem. Kādus materiālus izvēlēties? Cik lielam jābūt vides objektam dzīvē? Kā nogādāt un uzstādīt nestandarta dekorācijas tām paredzētajā vietā, netraucējot pilsētas satiksmei? Šie un virkne citu jautājumu tiek risināti katru dienu, lai vide mums apkārt kļūtu krāšņāka!

Tev būs iespēja ieskatīties dekorāciju tapšanas aizkulisēs un dalīties ar savām idejām, un, iespējams tieši Tava ideja tiks realizēta!

Ja vides dizainera profesija Tev šķiet saistoša, tad kļūsti par ēnu uzņēmumā December Design!

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 4

Adrese: Flotes iela 16

Ekskursijas