Ēnu diena

Vērtējums:

UZŅĒMUMA DATI
ELEPORT LATVIJA
Duntes iela 7, Rīga
PAR UZŅĒMUMU
Eleport ir plašākais ultra ātrās elektroauto uzlādes tīkls valstī. 2016. gadā mēs uzsākām Eleport darbību ar degsmi par elektromobiļiem un misiju padarīt pasauli zaļāku. Kopš tā laika mēs esam viens no visstraujāk augošajiem uzņēmumiem šajā jomā. Mēs esam patiesi ilgtspējīgi. Mēs piedāvājam tikai atjaunojamo enerģiju. Mēs esam apņēmušies padarīt mūsu planētu brīvu no piesārņojuma un mūsu ielas – brīvas no iekšdedzes dzinēja transportlīdzekļiem. Mēs strādājam, lai šajā pasaulē mums visiem būtu pozitīva ietekme.
NOZARE
Elektroenerģijas apgāde

Uzņēmuma vakances

Profesija
Uzņēmums

ELEKTROAUTO un to UZLĀDES EKSPERTS

Eleport ir mūsdienīgākais un lielākais ultra ātrās uzlādes tīkls Latvijā. Uzstādam, tirgojam un apkalpojam uzlādes stacijas gan Baltijas valstīs, gan Polijā.

Vakances mērķis ir iepazīstināt jauniešus ar elektroauto, to uzbūvi, lietošanu, paradumiem, uzlādes stacijām, jaudām un ne tikai!

Parādīsim kā darbojās elektroauto uzlādes stacijas reālos apstākļos, gan kā izskatās un strādā elektroauto. Elektroauto 'uzpildīsim' ar zaļu enerģiju, bet kas ir zaļa enerģija? To uzzināsiet ciemojoties pie Eleport!

Radošajā darbnīcā izglītosim jauniešus par to kā strādā elektrība, kādi ir riski, cik svarīga ir drošība darbojoties ar elektroiekārtām. Kā lādējās elektroauto, cik tas maksā un kādi ir ieguvumi! 

Tiekamies!

Eleport atbalsta #Ukraine

Minimālais vecums: 9

Vietu skaits: 4

Adrese: Duntes iela 7, Rīga

TEHNISKAIS SPECIĀLISTS

Mērķis ir iepazīstināt jauniešus ar elektroauto, to uzbūvi, lietošanu, paradumiem, uzlādes stacijām u.c. Piedāvāsim piedalīties testa braucienā un izspētīt elektroauto no tehniskās puses. Rādīsim gan kā izskatās, gan kā strādā uzlādes stacijas, kuras lādē elektroauto ar zaļu enerģiju. Kas ir zaļa enerģija, ampēri, kilovati un jauda? Par to un vēl vairāk, uzzināsiet ciemojoties pie Eleport!

Minimālais vecums: 14

Vietu skaits: 4

Adrese: Duntes iela 7, Rīga

Ekskursijas

Ciemos pie elektroauto uzlādes tīkla - Eleport

Ekskursijas mērķis ir iepazīstināt jauniešus ar elektroauto, to uzbūvi, lietošanu, paradumiem, uzlādes stacijām u.c. Iedrošināsim jauniešus nebaidīties no elektroauto iegādāšanos un lietošanu nākotnē. Noteikti arī piedāvāsim piedalīties testa braucienā. Rādīsim gan kā izskatās, gan kā strādā elektroauto un to uzlādes stacijas, kuras lādē elektroauto ar zaļu enerģiju. Kas ir zaļa enerģija, jauda, amēri un kilovati? To uzzināsiet ciemojoties pie Eleport!

Adrese: Duntes iela 7, Rīga

Pieejamais laiks: Pirmdiena-Piektdiena no 10.00 līdz 15.00

Dalībnieku skaits: Min 1 Max 4

Ekskursija pieejama: 5.-9. klases skolēniem, 10.-12. klases skolēniem, profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem

Ekskursijas valoda: lv

Sagaidāmais rezultāts: Dosim iespēju iepazīties ar elektroauto uzlādes stacijām, to darbību, kā arī ieskatu nākotnē. Dosim iespēju izbraukt ar elektroauto un izpētīt, kas tam lācītim vēderā un kā tas īstenībā darbojās.

Veids, kādā tiks nodrošināts sagaidāmais rezultāts: Radošajā darbnīcā izglītosim jauniešus par to kā strādā elektrība, kādi ir riski, cik svarīga ir drošība darbojoties ar elektroiekārtām. Kā lādējās elektroauto, cik tas maksā un kādi ir ieguvumi!