Ēnu diena

Vērtējums:

UZŅĒMUMA DATI
Air Baltic Corporation AS
Tehnikas iela 3, Lidosta "Rīga", Mārupes nov., LV-1053, Latvija
PAR UZŅĒMUMU
The leading carrier of the Baltics is looking to fill over 40 vacancies in different areas! Since the introduction of the EU Digital Covid Certificate, the travel and airline industry is gradually recovering. So airBaltic is back on a growth path and getting ready for 2023, serving more than 70 destinations and expanding its network out of Riga, Tallinn and Vilnius. AirBaltic has a great team spirit, multicultural environment, growth mindset, and passion for innovation. Industry benefits allow us to travel the world – everyone who joins the company goes on a study trip to any airBaltic destination to experience our airline’s product in real life. Later on you can travel together with your family around the globe on friendly and flexible terms in cooperation with our partner airlines – with no limitations. There are great career and growth opportunities in more than 300 unique positions in different departments. Imagine what career heights you can reach - join us!
NOZARE
Pasažieru aviopārvadājumi
PAPILDUS

Uzņēmuma vakances

Neviena vakance netika atrasta!

Ekskursijas

airBaltic – nāc zem mūsu spārna!

Vairāk kā 27 gadus airBaltic zaļās astes ir šķēlušas mākoņus un vienojušas cilvēkus. Mūsu darbinieki ir zīmola labākie vēstneši – gan karjeras ceļos, gan ceļojumos apkārt visai pasaulei. Zem airBaltic spārna stāv saliedēta profesionāļu komanda, kurus aizrauj aviācija, inovācijas, ilgtspējība un ceļošana. Aicinām iepazīt aviokompānijas profesiju dažādību un gūt priekšstatu par nozares specifiskajiem amatiem.

Adrese: Tiešsaistes platformā Microsoft Teams

Pieejamais laiks: Darba dienās (9:00-18:00), iepriekš saskaņojot konkrētu laiku

Dalībnieku skaits: Min 10 Max 25

Ekskursija pieejama: 10.-12. klases skolēniem, profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem

Ekskursijas valoda: lv

Sagaidāmais rezultāts: Tiešsaistes tikšanās laikā būs iespējams iepazīties ar uzņēmuma profesiju pārstāvjiem un uzzināt plašāk par darba pienākumiem, nepieciešamajām kvalifikācijām un kompetencēm. Tas ļaus skolēniem veidot plašāku redzesloku par profesiju dažādību un nākotnes karjeras iespējām. Ekskursijas mērķis ir izglītot un informēt jauniešus par prasmēm un zināšanām, kas nepieciešamas mūsdienu aviācijas nozares darba tirgū.

Veids, kādā tiks nodrošināts sagaidāmais rezultāts: Tiešsaistes tikšanās Microsoft Teams platformā. Video un prezentācija par airBaltic. Interaktīva spēle par uzņēmumu. Skolēni tiks sadalīti pa interešu jomām, kur profesiju pārstāvji personīgi izklāstīs savu pieredzi, darba pienākumus un amata specifiku. Profesijas pārstāvji informēs par nepieciešamo izglītību, apmācībām un kompetencēm. Atbildes uz dalībnieku interesējošiem jautājumiem.