Ēnu diena

Vērtējums:

UZŅĒMUMA DATI
MADARA Cosmetics
Zeltiņu iela 131
PAR UZŅĒMUMU
AS “MADARA Cosmetics” ir uzņēmums ar 16 gadu pieredzi dabīgās kosmētikas un ādas kopšanas līdzekļu izstrādē, ražošanā un pārdošanā. Uzņēmums lepojas ar vienu no attīstītākajām dabīgās kosmētikas ražotnēm Ziemeļeiropā, ar pašiem savu “mārketinga aģentūru” (uzņēmumam ir sava dizaineru un zīmola attīstības komanda), kā arī izteiktu fokusu uz ilgtspējīgiem e-komercijas rīkiem un tiešsaistes tirdzniecības veidiem. Visi produktu koncepti un izstrāde tiek veikta mūsu pašu laboratorijā un ražotnē Mārupē. Izmantojot in vitro un in vivo testēšanas metodes, kā arī sadarbojoties ar vadošajiem dermatologiem un pētniekiem Latvijas Universitātē, MADARA rada inovatīvus, zinātniski pierādītus produktus, kas gūst popularitāti un apbalvojumus dažādās Eiropas valstīs. Uzņēmumā radīts plašs klāsts produktu sejas un ādas attīrīšanai, mitrināšanai un kopšanai, augstas kvalitātes dekoratīvā kosmētika, inovatīvi minerālu saules aizsargkrēmi, aktīvo vielu koncentrāti un dažādi citi kosmētikas līdzekļi. AS MADARA Cosmetics pārdošanas kanāli ir dažādoti, sadarbojoties ar dažādiem partneriem, kā arī attīstot eksporta pārdošanas tīklu. Mūsu e-veikals ir guvis atzinību jau vairāku gadu garumā. Uzņēmuma pamatā ir ilgtspējīgi risinājumi, tādēļ lepojamies, ka arī mūsu e-komercijas risinājumi (tiešsaistes tirdzniecība) rāda piemēru ilgtspējīgiem risinājumiem, piemēram, izvēloties CO2 neitrālu piegāžu variantus gan Latvijā, gan eksporta tirgos, izmantojot 100% pārstrādājamas e-veikala kastītes, kā arī strādājot pie risinājumiem, lai klients iegādātos tikai tos produktus, ko tiešām lietos, neradot lieku patēriņu.
NOZARE
Smaržu un kosmētisko līdzekļu ražošana

Uzņēmuma vakances

Neviena vakance netika atrasta!

Ekskursijas

MADARA ražotne, laboratorija un sociālie mediji

- Iespēja redzēt, kā top dabīgās kosmētikas produkti un kā strādā mūsu laboratorija. - Aplūkot mūsu ražotnes iekārtas, robotus, kā arī redzēt produktu tapšanu, pildīšanu un pakošanu. - Iejusties influenenceru lomā - radīt sociālo mediju saturu kopā ar mūsu sociālo mediju komandu. - Ietekmēt nākotnes produktus - izteikt viedokli par MADARA produktiem, kā arī lemt par jaunu produktu radīšanu.

Adrese: Zeltiņu iela 131, Mārupe

Pieejamais laiks: 3.-7.aprīlī laikā no 9:00-16:00

Dalībnieku skaits: Min 5 Max 12

Ekskursija pieejama: 5.-9. klases skolēniem, 10.-12. klases skolēniem, profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem

Ekskursijas valoda: lv

Sagaidāmais rezultāts: Izpratne par pilnu produkta tapšanas ciklu - no idejas, izpētes, formulas līdz ražošanai un reklamēšanai.

Veids, kādā tiks nodrošināts sagaidāmais rezultāts: Sāksim ar ekskursiju ar paraugdemonstrējumiem laboratorijā un ražotnē. Tam sekos radoša darbnīca un saruna ar mūsu mārketinga komandu.