Ēnu diena

Vērtējums:

UZŅĒMUMA DATI
MADARA Cosmetics
Zeltiņu iela 131
PAR UZŅĒMUMU
AS “MADARA Cosmetics” ir uzņēmums ar 16 gadu pieredzi dabīgās kosmētikas un ādas kopšanas līdzekļu izstrādē, ražošanā un pārdošanā. Uzņēmums lepojas ar vienu no attīstītākajām dabīgās kosmētikas ražotnēm Ziemeļeiropā, ar pašiem savu “mārketinga aģentūru” (uzņēmumam ir sava dizaineru un zīmola attīstības komanda), kā arī izteiktu fokusu uz ilgtspējīgiem e-komercijas rīkiem un tiešsaistes tirdzniecības veidiem. Visi produktu koncepti un izstrāde tiek veikta mūsu pašu laboratorijā un ražotnē Mārupē. Izmantojot in vitro un in vivo testēšanas metodes, kā arī sadarbojoties ar vadošajiem dermatologiem un pētniekiem Latvijas Universitātē, MADARA rada inovatīvus, zinātniski pierādītus produktus, kas gūst popularitāti un apbalvojumus dažādās Eiropas valstīs. Uzņēmumā radīts plašs klāsts produktu sejas un ādas attīrīšanai, mitrināšanai un kopšanai, augstas kvalitātes dekoratīvā kosmētika, inovatīvi minerālu saules aizsargkrēmi, aktīvo vielu koncentrāti un dažādi citi kosmētikas līdzekļi. AS MADARA Cosmetics pārdošanas kanāli ir dažādoti, sadarbojoties ar dažādiem partneriem, kā arī attīstot eksporta pārdošanas tīklu. Mūsu e-veikals ir guvis atzinību jau vairāku gadu garumā. Uzņēmuma pamatā ir ilgtspējīgi risinājumi, tādēļ lepojamies, ka arī mūsu e-komercijas risinājumi (tiešsaistes tirdzniecība) rāda piemēru ilgtspējīgiem risinājumiem, piemēram, izvēloties CO2 neitrālu piegāžu variantus gan Latvijā, gan eksporta tirgos, izmantojot 100% pārstrādājamas e-veikala kastītes, kā arī strādājot pie risinājumiem, lai klients iegādātos tikai tos produktus, ko tiešām lietos, neradot lieku patēriņu.
NOZARE
Smaržu un kosmētisko līdzekļu ražošana

Uzņēmuma vakances

Profesija
Uzņēmums

Pildīšanas un pakošanas nodaļas vadītāja

Iespēja doties uz MADARA ražotni un ēnot pildīšanas un pakošanas nodaļas vadītāju. Iespēja iekļūt ražošanas zonā.

Jāņem vērā, ka šai ēnošanai pirms tam tiks iedotas drošības un konfidencialitātes apstiprinājuma veidlapas, kuras paraksta vecāki. Lai tiktu ražošanas zonā uz ēnošanu būs jāierodas ar parakstītām veidlapām

Minimālais vecums: 14

Vietu skaits: 3

Adrese: Zeltiņu iela 131

Personāla vadītājs/-a

Iespēja piedalīties personāla vadītāja ikdienā MADARA ražotnē un iepazīt personāla vadības ikdienu.

Minimālais vecums: 12

Vietu skaits: 2

Adrese: Zeltiņu iela 131

Pētniecības struktūrvienības vadītājs/-a

Iespēja piedalīties MADARA jauno produktu izstrādes procesā. ! Lai pievienotos šai ēnošanai, labāk būtu ēnot otrdienā - 2. vai 9.aprīlī.

Minimālais vecums: 14

Vietu skaits: 4

Adrese: Zeltiņu iela 131

Mājas lapas administrators/-e

Iespēja redzēt, kā top www.madaracosmetics.com saturs. kā tiek gatavotas kampaņas dažādās valstīs, kā arī redzēt, kā strādā digitālā jeb e-komercijas komanda.

Minimālais vecums: 14

Vietu skaits: 2

Adrese: Baložu iela 20a

Sociālo mediju un satura vadītājs/-a

Iespēja iepazīt sociālo mediju vidi mūsu jaunuzņēmumā SELFNAMED: https://www.selfnamed.com/

SELFNAMED ļauj veidot pašiem savu kosmētikas zīmolu - ar savu dizainu un logo! 

Minimālais vecums: 12

Vietu skaits: 4

Adrese: Kauguru iela 6

Uzskaitvedis/-a noliktavā

Iespēja aplūkot MADARA noliktavas darbu un ikdienu. Ēnojot uzskaitvedi darbā ar biznesa pasūtījumiem varēs redzēt, kā strādā mūsu B2B noliktava, izmantojot digitālus rīkus.

Minimālais vecums: 14

Vietu skaits: 2

Adrese: Zeltiņu iela 131

Veikalu vadītājs/-a

Iespēja redzēt veikalu vadītāja ikdienu darbībā. Darbu klāsts ir plašs - no darba ar datiem un sistēmām līdz darbam ar savu komandu.

Minimālais vecums: 14

Vietu skaits: 3

Adrese: Galerija Rīga un Galerija Centrs

Ekskursijas