Ēnu diena

Vērtējums:

UZŅĒMUMA DATI
Datu valsts inspekcija
Elijas iela 17, Rīga
PAR UZŅĒMUMU
Mūsdienu digitālajā ikdienā katrs atbildam par to, ko publicējam par sevi vai citiem, kuros portālos reģistrējamies, kādus pakalpojumus un preces izmantojam. Tāpēc ir svarīgi apzināties, kā un kam nododam savus datus un kā ir iespējams kontrolēt šo datu plūsmu. Uzņēmumi, kas pārvalda mūsu ierīces, par mums bieži vien zina krietni vairāk nekā valsts vai pat reizēm mēs paši. Lētticīgi un neapdomīgi nododot savus datus, ir viegli kļūt par negodprātīgas komercprakses vai sliktākajā gadījumā – krāpnieku upuri. Tāpat izdarītās izvēles nosaka saturu, ko redzam internetā. Šādi, gluži nemanāmi, tiek ietekmēta mūsu uzvedība un pasaules redzējums. Lai ierobežotu datu pārkāpumus un saistītos riskus, Latvijā par personas datu aizsardzību un datu apstrādes procesu uzraudzību atbildīga ir Datu valsts inspekcija, kas ir SARGS (Skaidrojam, Aizstāvam, Rekomendējam, Gādājam, Sodām) saprātīgai personas datu apstrādei, līdzsvaram starp personas datu izmantošanu, privātuma aizsardzību un sabiedrības izpratnei par datiem kā vērtību. Ja vēlies uzzināt, kā mēs strādājam, kā aizsargāt savus datus ikdienā, sociālajos tīklos un interneta plašumos – nāc ēnot uz Datu valsts inspekciju!
NOZARE
Valsts pārvalde

Uzņēmuma vakances

Profesija
Uzņēmums

Juriskonsults

Darbs ar juridiskiem dokumentiem, skaidrojumiem, lēmumu sagatavošanu un starptautisko sadarbību. 

Minimālais vecums: 6

Vietu skaits: 1

Adrese: Elijas iela 17

Sabiedrisko attiecību speciālists

Sabiedrisko attiecību speciālists ikdienā nodrošina Datu valsts inspekcijas iekšējās un ārējās komunikācijas veidošanu, koordinēšanu un veicināšanu sabiedrisko attiecību jomā, sadarbojas ar medijiem, plāno un īsteno sabiedrības informēšanas kampaņas, administrē iestādes mājaslapu un sociālo tīklu profilus.  

Minimālais vecums: 11

Vietu skaits: 4

Adrese: Elijas iela 17

Datu valsts inspekcijas direktore

Datu valsts inspekcijas direktore vada iestādi, kas rūpējas par sabiedrības izpratnes veicināšanu par datiem kā vērtību un personas datu aizsardzību, kā arī uzrauga, lai Latvijā uzņēmēji, iestādes un organizācijas apstrādātu personas datus saprātīgi, būtu pietiekami informēti par datu aizsardzības prasībām, neizdarītu pārkāpumus attiecībā uz personas datu izmantošanu un nepārkāptu privātuma aizsardzību. 

Vakance piemērota jauniešiem no Ukrainas ar angļu/krievu/ukraiņu valodas zināšanām. #Ukraine

Minimālais vecums: 11

Vietu skaits: 4

Adrese: Elijas iela 17

Prevencijas nodaļas vadītāja vietnieks

Jurists, kurš ikdienā strādā personas datu aizsardzības jomā, uzrauga, lai Latvijā uzņēmēji, iestādes un organizācijas apstrādātu personas datus saprātīgi, būtu pietiekami informēti par datu aizsardzības prasībām, neizdarītu pārkāpumus attiecībā uz personas datu izmantošanu un nepārkāptu privātuma aizsardzību. Ikdienas darba pienākumi ir saistīti arī ar starptautisko sadarbību, Eiropas datu aizsardzības iestāžu labās prakses apzināšanu un tās ieviešanu Latvijā, kā arī sabiedrības izpratnes veicināšanu par datiem kā vērtību. 

Vakance piemērota jauniešiem no Ukrainas ar angļu/krievu/ukraiņu valodas zināšanām. #Ukraine

Minimālais vecums: 11

Vietu skaits: 4

Adrese: Elijas iela 17, Rīga

Ekskursijas