Ēnu diena

Vērtējums:

UZŅĒMUMA DATI
Junior Achievement Latvia
Miera iela 2, LV-1001
PAR UZŅĒMUMU
Junior Achievement Latvia (JA Latvia) ir viens no 40 JA Europe un 113 Worldwide tīkla biedriem kopš 1991. gada. Eiropas Komisija atzinusi JA Latvia par vienīgo pozitīvo iniciatīvu Latvijā, kas ilgtermiņā un metodiski nodrošina jauniešiem uzņēmējdarbības izglītību. JA Latvia katru gadu nodrošina Eiropā aprobētu un Latvijas vajadzībām pielāgotu praktiskās biznesa izglītības programmu pieejamību aptuveni 120 000 skolēnu visā Latvijā visos izglītības līmeņos. Biedrība nodrošina savu dalībskolu skolotājiem kvalifikācijas paaugstināšanas un tālākizglītības programmas gan Latvijā, gan ārzemēs. Īstenojam tādas programmas kā Ēnu diena, skolēnu mācību uzņēmuma programma, finanšu pratības konkursus Mana vārdnīciņa un Biznesa pasakas, uzņēmējdarbības konference #Uzdrīkstiesuzvarēt un citas.
NOZARE
Izglītības atbalsta pakalpojumi

Uzņēmuma vakances

Profesija
Uzņēmums

JA Latvia projektu vadītājs

Ja vēlies zināt, kā plānot, organizēt un vadīt projektu biznesa izglītības biedrībā, tad piesakies ēnot "Ēnu dienas" organizatorus - Junior Achievement Latvia! Uzzināsi, kā top Ēnu diena, par projektu vadītāja pienākumiem un ikdienas darbiem un varēsi pats iemēģināt roku projektu plānošanā.

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 2

Adrese: Miera iela 2, Rīga

Biroja vadītāja

JA Latvia biroja vadītājs ir tas, kas atbild par dalībskolu piesaisti, biroja lietvedību. Biroja vadītājs ir iesaistīts visos organizācijas projektos, palīdzot projektu vadītājiem pieņemt svarīgus lēmumus projektu īstenošanā un attīstībā. 

Minimālais vecums: 14

Vietu skaits: 1

Adrese: Miera iela 2, Rīga

JA Latvia vadītājs Jānis Krievāns

Ja vēlies zināt, kā notiek organizācijas vadība, tās attīstības plānošana, tad piesakies ēnot "Ēnu dienas" organizatoru Junior Achievement Latvia vadītāju! Uzzināsi, kā notiek organizācijas reprezentācija dažādos pasākumos un medijos, iepazīsies, kā ir būt vadītājam - kādi ir pienākumi, atbildības, kā norit ikdiena cilvēkam, kas vada Latvijas lielāko izglītības organizāciju ar sabiedriskā labuma organizācijas statusu. (un pie viena to, ko nozīmē šis statuss)

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 3

Adrese: Miera iela 2, Rīga

JA Latvia vecākais projektu vadītājs

Ja vēlies zināt, kā plānot, organizēt un vadīt projektu biznesa izglītības biedrībā, tad piesakies ēnot "Ēnu dienas" organizatorus - Junior Achievement Latvia! Uzzināsi, kā top Ēnu diena, citi JA Latvia projekti un pasākumi, par vecākā projektu vadītāja pienākumiem to ietvaros un to atšķirību no projektu vadītāja un ikdienas darbiem. ✨

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 2

Adrese: Miera iela 2

Ekskursijas

JA Latvia darbība: kā tiek organizēti pasākumi?

Iespēja uzzināt, kā 5 cilvēku komanda organizē valsts mēroga ekonomisko/uzņēmējdarbības izglītību, kādas metodes izmanto, lai iedvesmotu jauniešus sevī attīstīt uzņēmējspēju kompetences, uzzināt, kā top Latvijas lielākā uzņēmējdarbības konference, Ēnu diena un ar skolēnu mācību uzņēmumiem saistīti pasākumi.

Adrese: Zoom platformā - tiešsaistē

Pieejamais laiks: Laika posmā no 17. līdz 28.maijam, ekskursijas garums: 40 minūtes

Dalībnieku skaits: Min 10 Max 17

Ekskursija pieejama: 5.-9. klases skolēniem, 10.-12. klases skolēniem

Ekskursijas valoda: lv

Sagaidāmais rezultāts: Darba pasaules iepazīšana. Uzzināt, kas ir JA Latvia, ka tā ir Latvijas lielākā izglītības organizācija ar sabiedriskā labuma organizācijas statusu un praktiskās biznesa izglītības eksperts Latvijas skolās. JA Latvia ir viens no 37 Junior Achievement Europe un viens no 123 Junior Achievement Worldwide® tīkla biedriem kopš 1991. gada. Būs iespēja uzzināt par projektu vadītāja, biroja vadītāja, mārketinga un sabiedrisko attiecību profesiju. Šo speciālistu darba pienākumiem un nepieciešamajām kompetencēm, lai veiktu šo darbu.

Veids, kādā tiks nodrošināts sagaidāmais rezultāts: Prezentācija par JA Latvia, video no organizētajiem pasākumiem, iespēja JA Latvia darbnīcā ģenerēt biznesa ideju savam topošajam skolēnu mācību uzņēmumam, uzzinās skolēnu un sabiedrības ieguvumus, ja darbosies JA Latvia programmās. Ekskursija tiešsaistē zoom platformā.

JA Latvia darbība: kā tiek organizēti pasākumi?

Darba pasaules iepazīšana. Uzzināt, kas ir JA Latvia, ka tā ir Latvijas lielākā izglītības organizācija ar sabiedriskā labuma organizācijas statusu un praktiskās biznesa izglītības eksperts Latvijas skolās. JA Latvia ir viens no 37 Junior Achievement Europe un viens no 123 Junior Achievement Worldwide® tīkla biedriem kopš 1991. gada. Būs iespēja uzzināt par projektu vadītāja, biroja vadītāja, mārketinga un sabiedrisko attiecību profesiju. Šo speciālistu darba pienākumiem un nepieciešamajām kompetencēm, lai veiktu šo darbu.

Adrese: Zoom platformā - tiešsaistē

Pieejamais laiks: Laika posmā no 3. līdz 13.septembrim, ekskursijas garums: 40 minūtes

Dalībnieku skaits: Min 10 Max 20

Ekskursija pieejama: 10.-12. klases skolēniem

Ekskursijas valoda: lv

Sagaidāmais rezultāts: Iespēja uzzināt, kā 5 cilvēku komanda organizē valsts mēroga ekonomisko/uzņēmējdarbības izglītību, kādas metodes izmanto, lai iedvesmotu jauniešus sevī attīstīt uzņēmējspēju kompetences, uzzināt, kā top Latvijas lielākā uzņēmējdarbības konference, Ēnu diena un ar skolēnu mācību uzņēmumiem saistīti pasākumi.

Veids, kādā tiks nodrošināts sagaidāmais rezultāts: Prezentācija par JA Latvia, video no organizētajiem pasākumiem, iespēja JA Latvia darbnīcā ģenerēt biznesa ideju savam topošajam skolēnu mācību uzņēmumam, uzzinās skolēnu un sabiedrības ieguvumus, ja darbosies JA Latvia programmās. Ekskursija tiešsaistē zoom platformā. Zoom platformā - tiešsaistē