Ēnu diena

Vērtējums:

Vērtējums:

UZŅĒMUMA DATI
Junior Achievement Latvia
Ūdens iela 12 - 21, Rīga, LV-1007
PAR UZŅĒMUMU
JA Latvia ir sabiedriskā labuma organizācija un praktiskās biznesa izglītības eksperts Latvijas skolās. Esam viens no 40 Junior Achievement Europe un viens no 123 Junior Achievement Worldwide® tīkla biedriem kopš 1991. gada. Eiropas Komisija atzinusi JA Latvia par vienīgo pozitīvo iniciatīvu Latvijā, kas ilgtermiņā un metodiski nodrošina jauniešiem uzņēmējdarbības izglītību. JA Latvia katru gadu nodrošina Eiropā aprobētu un Latvijas vajadzībām pielāgotu praktiskās biznesa izglītības programmu pieejamību aptuveni 70 000 skolēnu visā Latvijā, visos izglītības līmeņos.
NOZARE
Izglītības atbalsta pakalpojumi

Uzņēmuma vakances

Profesija
Uzņēmums
Reitings
Junior Achievement Latvia

Biroja vadītāja

JA Latvia biroja vadītājs ir tas, kas atbild par dalībskolu piesaisti, biroja lietvedību. Biroja vadītājs ir iesaistīts visos organizācijas projektos, palīdzot projektu vadītājiem pieņemt svarīgus lēmumus projektu īstenošanā un attīstībā. 

Junior Achievement Latvia

JA Latvia valdes priekšsēdētājs

Iespēja uzzināt, kā ikdienā notiek praktiskās biznesa izglītības organizācijas vadīšana. JA Latvia valdes priekšsēdētāja pienākumi ir sadarbības veidošana ar Latvijas skolām, augstskolām un uzņēmumiem, biedrības finanšu plūsmas plānošana, pārraudzība un finanšu pārskatu sagatavošana, biroja darba pārraudzīšana, personāla vadīšana, sapulču organizēšana, līgumu slēgšana, kā arī svarīgā partnerattiecību uzturēšana ar biedrības partneriem gan Latvijā, gan ārvalstīs. 

Junior Achievement Latvia

JA Latvia projektu vadītājs

Ja vēlies zināt, kā plānot, organizēt un vadīt projektu biznesa izglītības biedrībā, tad piesakies ēnot "Ēnu dienas" organizatorus - Junior Achievement Latvia! Uzzināsi, kā top Ēnu diena, par projektu vadītāja pienākumiem un ikdienas darbiem un varēsi pats iemēģināt roku projektu plānošanā.