Ēnu diena

Vērtējums:

UZŅĒMUMA DATI
Tet
Dzirnavu iela 105, Rīga
PAR UZŅĒMUMU
Tehnoloģijas un izklaide - Tet apvieno abas šīs pasaules mūsdienīgā un digitālo progresu virzošā uzņēmumā. Par tehnoloģijām, internetu, datu drošu pārraidi un uzglabāšanu, kā arī inovācijām atbild zīmols Tet, kamēr Helio veido uzņēmuma aizrautīgo jeb izklaides pusi, attīstot televīzijas platformas un kanālus ar oriģinālu saturu, piepildot e-sporta arēnas, kā arī meklējot un testējot visu to, ar ko aizrausimies jau rītdien.
NOZARE
Citi telekomunikācijas pakalpojumi

Uzņēmuma vakances

Profesija
Uzņēmums

Finanšu kontroles nodaļas vadītājs

Finanšu kontroles nodaļa rūpējas par uzņēmuma finanšu situāciju - pievērš uzmanību nodokļu jautājumiem un tam, kā veicas ar dažādiem uzņēmuma finanšu rādītājiem un budžeta izpildi. Lai strādātu šajā jomā, lieliski jāpārzina finanšu un skaitļu pasaule, kā arī jāvada komandas darbs. 

Minimālais vecums: 14

Vietu skaits: 2

Adrese: Dzirnavu iela 105

Digitālo risinājumu pārdevējs

Tet meitasuzņēmuma Helio Media digitālo risinājumu pārdevējs rūpējas par reklāmas un digitālo risinājumu pārdošanu mūsu klientiem. Pateicoties šim kolēģim, uzņēmumi var izvietot savu informāciju 1188 uzņēmumu katalogā, ievietot reklāmas banerus, video vizītkartes, publikācijas un pat tikt pie mājaslapas. Šis kolēģis iesaistās pakalpojumu un produktu attīstībā, komunicējot ar klientiem un rūpējoties par to, lai klienti būtu priecīgi par saņemtajiem pakalpojumiem. Ja vēlies uzzināt, kā strādā www.1188.lv - nāc!

Minimālais vecums: 14

Vietu skaits: 1

Adrese: Dzirnavu iela 105

Integrēto risinājumu projektu vadītājs

Tet integrēto risinājumu projektu vadītājs strādā ar korporatīvajiem klientiem. Viņa darbs saistīts ar jaunu IT sistēmu ieviešanu, kā arī datu pieslēgumiem un datu centru infrastruktūru. Interesantākais šajā darbā ir tas, ka sava darba rezultātu var redzēt gan fiziskā, gan virtuālā veidā. Šis kolēģis pārzina arī tehnisko IT pusi, kas lieti noder ikdienas darbā. Nāc un uzzini par šo profesiju!

Minimālais vecums: 14

Vietu skaits: 2

Adrese: Dzirnavu iela 105

SAP programmatūras konsultants

Tet meitasuzņēmuma T2T SAP programmatūras konsultante atbild par SAP programmatūras ieviešanu un atbalstu klientiem. Šajā profesijā jāstrādā gan ar cilvēkiem, gan ar sistēmām. Darbā var likt lietā gan savu radošo pusi, gan loģisko pusi, lai ar sistēmu palīdzību ļautu funkcionēt klientu ikdienas biznesa procesiem - tā vai citādi SAP moduļus savā biznesā izmanto gandrīz visi lielākie uzņēmumi. 

Minimālais vecums: 14

Vietu skaits: 3

Adrese: Dzirnavu iela 105

IT projektu vadītājs

Tet meitasuzņēmuma T2T projektu vadītājs atbild par to, lai viņa vadītie IT projekti sasniegtu kopīgi izvirzīto mērķi. Projektu vadītājs vada komandas darbu IT izstrādes un ieviešanas projektos, strādā ar klientu jeb pasūtītāju, regulāri komunicē un izzina viņa vajadzības un nepieciešamo risinājumu. Šis kolēģis plāno projekta posmus un sasniedzamos rezultātus, kā arī atbild par projekta budžetu. 

Minimālais vecums: 14

Vietu skaits: 4

Adrese: Dzirnavu iela 105

Administratīvās un cilvēkresursu nodaļas vadītāja

Tet meitasuzņēmuma T2T administratīvās un cilvēkresursu nodaļas vadītāja rūpējas par personāla vadību - veido personāla vadības stratēģiju un mērķus, piesaista un atlasa uzņēmumam jaunus darbiniekus, atbild par atalgojumu sistēmu, palīdz jaunajiem kolēģiem iejusties, rūpējas, lai biroja vide būtu patīkama un motivējoša, organizē darbinieku apmācības un īsteno dažādas iekšējas iniciatīvas un veic vēl virkni svarīgu uzdevumu rūpēs par darbiniekiem - būtiskāko uzņēmuma veiksmes faktoru. Šī ir lieliska iespēja uzzināt, kādus darbiniekus meklējam un kā tu varētu kļūt par vienu no viņiem. 

Minimālais vecums: 13

Vietu skaits: 2

Adrese: Dzirnavu iela 105

Projektu administrators

Tet meitas uzņēmuma Citrus Solutions projektu administrators veic dažādus administratīvus darbus, piemēram, sagatavo dažāda veida dokumentus, apstrādā datus un ievada tos dažādās sistēmās, rūpējas par materiālajām vērtībām, kā arī gatavo dažāda veida atskaites. Administratora darbs ir ļoti atbildīgs, lai viss noritētu kā plānots. Nāc un iepazīsti šo profesiju!

Minimālais vecums: 14

Vietu skaits: 1

Adrese: Dzirnavu iela 105

Informācijas sistēmu testētājs

Ikdienā šī kolēģe pārbauda programmētāju paveikto darbu - vērtē izstrādāto produktu kvalitāti un mēģina atrast nepilnības. Visinteresantākais viņas darbā ir saprast, kā domā programmētājs, un izdomāt veidus, kā atrast vājās vietas izveidotajos lietojumos. Nāc un ieskaties, kā tas notiek!

Minimālais vecums: 14

Vietu skaits: 2

Adrese: Dzirnavu iela 105

Galvenais tehnoloģiju direktors, valdes loceklis

Šis kolēģis atbild par 600 cilvēku plašu kolektīvu - sākot no programmētājiem un SCRUM komandu kapteiņiem, beidzot ar IT drošības speciālistiem, klientu atbalsta inženieriem un tīkla darbības speciālistiem. Viņš ikdienā pieņem neskaitāmus lēmumus par tehnoloģijām un dara visu, lai katra mūsu klienta datorā, TV un citās ierīcēs viss strādātu nevainojami, vai tas būtu internets, interaktīvā televīzija vai citi pakalpojumi. 

Minimālais vecums: 14

Vietu skaits: 4

Adrese: Dzirnavu iela 105

Elektroiekārtu inženieris

Ēnojot elektroiekārtu inženieri, tev būs iespēja iepazīt Tet serveru elektrotīklu un uzzināt gan par serveru darbu, gan to, kā darbojas automātika un kāpēc tā nepieciešama. Šis nebūs darbs birojā, bet gan dinamiska diena ar daudziem jauniem atklājumiem izbraukumos kopā ar inženieri. 

Minimālais vecums: 14

Vietu skaits: 2

Adrese: Dzirnavu iela 105

Drošības dienesta speciālists

Drošības speciālista galvenais pienākums ir uzņēmuma drošības pārvaldīšana. Drošības speciālists rūpējas par to, lai darbinieki un uzņēmums būtu pasargāti no fiziska, materiāla vai morāla kaitējuma, tostarp atbild arī par apsardzes dienesta darbu. Šī ir iespēja uzzināt par darbu, kas parasti citiem nav redzams.

Minimālais vecums: 14

Vietu skaits: 2

Adrese: Dzirnavu iela 105

Sabiedrisko attiecību daļas direktore

Sabiedrisko attiecību daļa izstrādā Tet grupas sabiedrisko attiecību un iekšējās komunikācijas stratēģiju, nodrošina tās realizāciju atbilstoši grupas korporatīvajiem, zīmola stratēģijas un biznesa mērķiem. Sabiedrisko attiecību daļa rūpējas par to, kā Tet redz citi un kāda ir Tet reputācija. Šie kolēģi rūpējas par ārējo komunikāciju, tai skaitā sadarbību ar medijiem un žurnālistiem, kā arī iekšējo komunikāciju uzņēmumā un darba devēja tēlu. Nāc un ieskaties aizkulisēs!

Minimālais vecums: 14

Vietu skaits: 2

Adrese: Dzirnavu iela 105

Ekskursijas