Ēnu diena

Vērtējums:

UZŅĒMUMA DATI
AS LATVIJAS MAIZNIEKS
Mazā Viļņas iela 9
PAR UZŅĒMUMU
AS „LATVIJAS MAIZNIEKS” pirmsākumi meklējami 1968. gadā, kad tika dibināts Daugavpils maizes kombināts. Šobrīd AS „LATVIJAS MAIZNIEKS” ir līderis maizes tirgū Latvijā, kā arī viens no lielākajiem un mūsdienīgākajiem uzņēmumiem Daugavpilī, kurš jau 9 gadu pēc kārtas, darba sludinājumu portāla CV-Online veiktajā pētījumā ir atzīts par “TOP darba devējs” Latgales reģionā. Jaunākās tehnoloģijas apvienojumā ar labākajām Latvijas maizes cepšanas tradīcijām ļauj produktiem saglabāt nemainīgi labu garšu un kvalitāti. Maizes sērija „LATVIJAS ZELTENE”, “LATVIJĀ CEPTS”, "ĪSTENĀ” rudzu maize, LIELMAIZE, porcijmaižu sērija “Maiziņš” ir iecienītākie “LATVIJAS MAIZNIEKS” produkti. 2019. gadā uzņēmums nāca klajā ar diviem jauniem zīmoliem - “Latvijas Graudu maize”, kura produkti ir paspējuši izpelnīties atzinību Latvijas iedzīvotāju vidū, kā arī zīmols “IZCEP PATS”, kas katram pašam sniedz iespēju mājas apstākļos izcept svaigu maizi un smalkmaizītes. 2022. gadā tapa jauns zīmols "Jumis", kas apvieno senlatviskas receptūras rudzu maizes un "LATVIJAS TOST MAIZE" ar deviņām dažādu veidu tostermaizēm.
NOZARE
Maizes ražošana; svaigi ceptu mīklas izstrādājumu un kūku ražošana

Uzņēmuma vakances

Profesija
Uzņēmums

Elektroatslēdznieks

Galvenie darba pienākumi ir montēt, apkalpot, remontēt ražošanas elektromehāniskās, mehāniskas, elektriskās un elektroniskās iekārtas. Veikt elektromontāžas darbus un elektroinstalācijas izbūvi. Apkalpot, regulēt, remontēt un modernizēt ražošanas iekārtu automātiku,  elektrisko un mehānisko daļu.

Nāc ēnot un uzzini, kādu profesiju izvelēties, lai vari augt kopā ar uzņēmumu un veidot SAVU karjeru!

Vakance piemērota jauniešiem no Ukrainas ar angļu/krievu valodas zināšanām. #Ukraine

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 4

Adrese: Mazā Viļņas iela 9, Daugavpils

Loģistikas speciālists

Loģistikas speciālista galvenie darba pienākumi ir savlaicīga un korekta kravu pārvadājumu plānošana un koordinēšana. Preču transportēšanas pamatdokumentāciju sagatavošana un apstrāde preču plūsmām. Preču virzības kontrolēšana starptautiskajā un nacionālajā līmenī līdz pircējam. Maršrutu plānošana, GPS monitorings.

Nāc ēnot un uzzini, kādas kompetences ir svarīgas, lai vari augt kopā ar uzņēmumu un veidot SAVU karjeru!

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 4

Adrese: Mazā Viļņas iela 9, Daugavpils

Pārtikas kvalitātes speciālists

Galvenie darba pienākumi ir piedalīties un sagatavot sertifikācijai uzņēmuma Pārtikas drošības pārvaldības sistēmu atbilstoši standartu prasībām (ISO; BRC). Produkcijas kvalitātes kontrole uzglabāšanas laikā, datu reģistrācija. Pārzināt reglamentētās prasības nozarē un pārtikas higiēnā.

Nāc ēnot un uzzini, kādu profesiju izvēlēties un kādas kompetences ir svarīgas, lai vari augt kopā ar uzņēmumu un veidot SAVU karjeru!

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 4

Adrese: Mazā Viļņas iela 9, Daugavpils

Tehnologs

Tehnologa galvenie darba pienākumi ir veikt ražošanas operatīvo un stratēģisko vadību. Nodrošināt radošu un novatorisku pieeju produktu attīstībai. Vadīt, plānot un organizēt pārtikas produktu ražošanu, kvalitātes kontroli visos ražošanas posmos. Pārzināt reglamentētās prasības nozarē un pārtikas higiēnā.

Nāc ēnot un uzzini, kas jādara un jāzina, lai vari augt kopā ar uzņēmumu un veidot SAVU karjeru!

Vakance piemērota jauniešiem no Ukrainas ar angļu/krievu valodas zināšanām.#Ukraine

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 4

Adrese: Mazā Viļņas iela 9, Daugavpils

Ekskursijas

AS LATVIJAS MAIZNIEKS apmeklējums

Jauniešiem būs iespēja ieskatīties ražošanas dzīves ciklā un redzēt darba vidi. Uzzināt, cik daudz dažādu profesiju pārstāvji strādā ražotnē. Pastāstīsim interesantus faktus par uzņēmumu. Sniegsim informāciju par prakses iespējām, kā arī par darba iespējām vasaras periodā.

Adrese: Mazā Viļņas iela 9, Daugavpils

Pieejamais laiks: Pēc iepriekšējas vienošanās

Dalībnieku skaits: Min 5 Max 10

Ekskursija pieejama: 10.-12. klases skolēniem, profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem

Ekskursijas valoda: lv

Sagaidāmais rezultāts: Jaunieši uzzinās, kādas profesijas ir jāizvēlas, kā arī kādām jābūt galvenajām, personīgajām kompetencēm, lai gūtu iespēju veidot karjeru mūsu uzņēmumā.

Veids, kādā tiks nodrošināts sagaidāmais rezultāts: Ražotnes darba procesu apskate un stāstījums