Ēnu diena
UZŅĒMUMA DATI
Brabantia Latvia
Darba iela 7, Pastende, Ģibuļu pagasts, Talsu novads, LV-3251
PAR UZŅĒMUMU
SIA ''Brabantia Latvia'' ražo izturīgas, funkcionālas un ilgi kalpojošas mājsaimniecības preces, kuras ir izgatavotas no augstākās kvalitātes materiāliem. Pēc šāda principa Latvijā strādājam kopš 2008. gada un ražojam 2 produktu kategorijas – gludināmos dēļus (ar garantiju 10 gadi) un veļas žāvētājus (ar garantiju 5 gadi). Kopš darbības sākuma Latvijā starptautiskajā tirgū pārdoti vairāk nekā 1 miljons gludināmo dēļu un vairāk kā 1 miljons veļas žāvētāju ar uzrakstu Made in Latvia. Uzņēmums 2017. gadā saņēma augsto apbalvojumu ''Biznesa Efektivitātes čempions Latvijā - 2017''. Viena no Latvijas veiksmīgāk organizētajām ražotnēm ar augstu organizācijas kultūru.
NOZARE
Citur neklasificētu gatavo metālizstrādājumu ražošana
PAPILDUS

Uzņēmuma vakances

Profesija
Uzņēmums
Brabantia Latvia

Kvalitātes vadītājs

Kvalitātes vadītāja galvenais pamatuzdevums ir kvalitātes vadības sistēmas ieviešanas, uzturēšanas un pilnveidošanas pārraudzība un ziņojuma sniegšana rūpnīcas direktoram par kvalitātes vadības sistēmas izpildījumu un uzlabošanas nepieciešamību.

Brabantia Latvia

Ražošanas brigadieris

Organizēt, vadīt un uzraudzīt ražošanas procesu uzņēmuma gludināmo dēļu un veļas žāvētāju krāsošanas, salikšanas un pakošanas iecirkņos.