Ēnu diena

Vērtējums:

UZŅĒMUMA DATI
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests
Maskavas iela 5
PAR UZŅĒMUMU
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests realizē valsts politiku ugunsdrošības, ugunsdzēsības, glābšanas darbu un civilās aizsardzības jomā.
NOZARE
Ugunsdzēsības dienestu darbība

Uzņēmuma vakances

Profesija
Uzņēmums

Krāslavas ugunsdrošības uzraudzības inspektors

Būs iespēja iepazīties ar Krāslavas ugunsdrošības uzraudzības inspektora darbu un ugunsdzēsēju glābēju darba vidi.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 1

Adrese: Krāslavas nov. Krāslavas pilsēta, Rīgas iela 104, LV-5601

Daugavpils 3.daļas ugunsdzēsējs glābējs

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir ugunsdzēsēja glābēja pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Daugavpils 3.daļas ugunsdzēsēju glābēju.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 2

Adrese: Daugavpils, 18.novembra ielā 83

Daugavpils 1.daļas ugunsdzēsējs glābējs

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir ugunsdzēsēja glābēja pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Daugavpils 1.daļas ugunsdzēsēju glābēju.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 2

Adrese: Rīgas ielā 1/3, Daugavpils

Daugavpils 2.daļas ugunsdzēsējs glābējs

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir ugunsdzēsēja glābēja pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Daugavpils 2.daļas ugunsdzēsēju glābēju.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 2

Adrese: Piekrastes ielā 23, Daugavpils, LV-5421

Daugavpils 2.daļas ugunsdrošības uzraudzības inspektors

Ēnām būs iespēja iepazīties ar ugunsdrošības inspektora darba ikdienu Daugavpils 2.daļā un ugunsdzēsēju glābēju darba vietu.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 2

Adrese: Piekrastes iela 23, Daugavpils

Zilupes ugunsdzēsējs glābējs

Būs iespēja uzzināt kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir ugunsdzēsēja glābēja pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Zilupes ugunsdzēsēju glābēju.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 2

Adrese: Meža iela 9, Zilupe

Zilupes posteņa komandieris

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir posteņa komandiera pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Zilupes posteņa komandieri.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 1

Adrese: Meža 9, Zilupe

Krāslavas ugunsdzēsējs glābējs (autovadītājs)

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir ugunsdzēsēja glābēja pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Krāslavas ugunsdzēsēju glābēju (autovadītāju).

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 4

Adrese: Rīgas ielā 104, LV-5601

Krāslavas ugunsdzēsējs glābējs

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju un ugunsdzēsēju glābēju (autovadītāju), kādi ir viņu pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Krāslavas ugunsdzēsēju glābēju vai ugunsdzēsēju glābēju (autovadītāju).

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 2

Adrese: Rīgas iela 104, Krāslava

Dagdas ugunsdzēsējs glābējs

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir viņa pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Dagdas ugunsdzēsēju glābēju.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 2

Adrese: Dagdas nov., Dagdas pilsēta, Rēzeknes iela 2, LV-5674

Kārsavas ugunsdzēsējs glābējs

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir ugunsdzēsēja glābēja pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Kārsavas ugunsdzēsēju glābēju.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 2

Adrese: Stacijas iela 12, Kārsava

Kārsavas posteņa komandieris

Būs iespēja uzzināt kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir posteņa komandiera pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Kārsavas posteņa komandieri.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 1

Adrese: Stacijas 12, Kārsava

Ludzas ugunsdzēsējs glābējs

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir ugunsdzēsēja glābēja pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Ludzas ugunsdzēsēju glābēju.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 4

Adrese: Skolas ielā 39, LV-5700

Maltas ugunsdzēsējs glābējs

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir viņa pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Maltas ugunsdzēsēju glābēju.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 1

Adrese: Malta, 1.Maija iela 37

Viļānu ugunsdzēsējs glābējs

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir viņa pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Viļānu ugunsdzēsēju glābēju.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 1

Adrese: Viļāni, Rīgas iela 34

Rēzeknes ugunsdzēsējs glābējs

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir viņa pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Rēzeknes ugunsdzēsēju glābēju.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 1

Adrese: Skolas iela 1, Rēzekne

Balvu ugunsdzēsējs glābējs

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir ugunsdzēsēja glābēja pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Balvu ugunsdzēsēju glābēju.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 3

Adrese: Ezera ielā 37, Balvi, LV-4501

Līvānu posteņa ugunsdzēsējs glābējs

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir ugunsdzēsēja glābēja pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Līvānu posteņa ugunsdzēsēju glābēju. 

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 2

Adrese: Līvānu nov., Līvānu pilsēta, Celtniecības iela 4, LV-5316

Preiļu ugunsdzēsējs glābējs

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir ugunsdzēsēja glābēja pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Preiļu ugunsdzēsēju glābēju.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 3

Adrese: Aglonas ielā 20, LV-5301

Rēzeknes ugunsdrošības uzraudzības inspektors

Ēnām būs iespēja iepazīties ar ugunsdrošības uzraudzības inspektoru darba ikdienu un noskaidrot kā var kļūt par ugunsdrošības inspektoru.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 1

Adrese: Skolas iela 1, Rēzekne

Ludzas ugunsdrošības inspektors

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdrošības inspektoru, kādi ir darba pienākumi. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Ludzas ugunsdrošības inspektoru.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 1

Adrese: Ludzas nov., Ludzas pilsēta, Skolas iela 39, LV-5700

Preiļu ugunsdrošības inspektors

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdrošības inspektoru, kādi ir darba pienākumi. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Preiļu ugunsdrošības inspektoru.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 1

Adrese: Preiļu nov., Preiļu pilsēta, Aglonas iela 20, LV-5301

Gulbenes daļas komandieris

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir daļas komandiera pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Gulbenes daļas komandieri.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 2

Adrese: Gulbenes nov., Gulbenes pilsēta, Brīvības iela 42, LV-4401

Valmieras ugunsdrošības inspektors

Ēnām būs iespēja iepazīties ar ugunsdrošības uzraudzības inspektoru ikdienas darbu un ugunsdzēsēju glābēju darba vidi.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 1

Adrese: Valmiera, Tērbatas iela 9, LV-4201

Alūksnes ugunsdzēsējs glābējs

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Alūksnes ugunsdzēsēju glābēju.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 4

Adrese: Alūksnes nov., Alūksnes pilsēta, Dzirnavu iela 5

Mazsalacas posteņa komandieris

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir posteņa komandiera vietnieka pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Mazsalacas posteņa komandieri.

Minimālais vecums: nav

Vietu skaits: 1

Adrese: Rīgas iela 3, Mazsalaca

Mazsalacas ugunsdzēsējs glābējs

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir viņa pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Mazsalacas ugunsdzēsēju glābēju.

Minimālais vecums: nav

Vietu skaits: 2

Adrese: Rīgas iela 3, Mazsalaca

Rūjienas posteņa komandieris

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir posteņa komandiera pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Rūjienas posteņa komandieri.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 1

Adrese: Valdemāra iela 9, Rūjiena

Valmieras daļas komandieris

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir daļas komandiera pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Valmieras daļas komandieri.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 1

Adrese: Tērbatas iela 9, Valmiera

Ērgļu posteņa komandieris

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir viņa pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Ērgļu posteņa komandieri.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 1

Adrese: Rīgas iela 20, Ērgļi

Varakļānu ugunsdzēsējs glābējs

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir viņa pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Varakļānu ugunsdzēsēju glābēju.

Minimālais vecums: nav

Vietu skaits: 3

Adrese: 1.Maija laukums 2, Varakļāni

Madonas ugunsdzēsējs glābējs

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Madonas daļas ugunsdzēsēju glābēju.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 4

Adrese: Saules iela 8, Madona

Madonas daļas komandieris

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir daļas komandiera pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Madonas daļas komandieri.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 2

Adrese: Saules iela 8, Madona

Apes posteņa komandieris

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir posteņa komandiera pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Apes posteņa komandieri.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 1

Adrese: Apes nov., Apes pilsēta, Dzirnavu iela 2a, LV-4337

Apes ugunsdzēsējs glābējs

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir ugunsdzēsēja glābēja pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Apes ugunsdzēsēju glābēju.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 2

Adrese: Apes nov., Apes pilsēta, Dzirnavu iela 2a, LV-4337

Valkas ugunsdrošības uzraudzības inspektors

Ēnām būs iespēja iepazīties ar ugunsdrošības uzraudzības inspektoru darba ikdienu un noskaidrot, un to, kā var kļūt par ugunsdrošības inspektoru.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 1

Adrese: Vienīgas gatve 11, Valka

Strenču ugunsdzēsējs glābējs

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir ugunsdzēsēja glābēja pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Strenču ugunsdzēsēju glābēju.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 2

Adrese: Ugunsdzēsēju ielā 12, Strenči, LV-4730

Cesvaines posteņa komandieris

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir posteņa komandiera pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Cesvaines posteņa komandieri.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 1

Adrese: Cesvaines novads, Cesvaines pagasts, Kraukļi, LV-4871

Strenču posteņa komandieris

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir posteņa komandiera pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Strenču posteņa komandieri.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 1

Adrese: Strenču nov., Strenču pilsēta, Ugunsdzēsēju iela 12, LV-4730

Rūjienas ugunsdzēsējs glābējs

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir ugunsdzēsēja glābēja pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Rūjienas ugunsdzēsēju glābēju.

Minimālais vecums: nav

Vietu skaits: 2

Adrese: Valdemāra iela 9, Rūjiena

Salacgrīvas posteņa komandieris

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir posteņa komandiera pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Salacgrīvas posteņa komandieri.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 1

Adrese: Salacgrīvas nov., Salacgrīvas pilsēta, Transporta iela 5

Alojas posteņa komandieris

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir posteņa komandiera pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Alojas posteņa komandieri.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 1

Adrese: Jūras iela 34, Aloja

Jaunpiebalgas posteņa komandieris

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir posteņa komandiera pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Jaunpiebalgas posteņa komandieri.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 1

Adrese: Brāļu Kaudzīšu iela 9, Jaunpiebalga

Gulbenes ugunsdzēsējs glābējs

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir ugunsdzēsēja glābēja pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Gulbenes ugunsdzēsēju glābēju.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 1

Adrese: Brīvības iela 42, Gulbene

Cēsu ugunsdzēsējs glābējs

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir ugunsdzēsēja glābēja pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Cēsu ugunsdzēsēju glābēju. 

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 3

Adrese: A.Kronvalda iela 52, Cēsis, LV-4100

Jaunpiebalgas ugunsdzēsējs glābējs

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir ugunsdzēsēja glābēja pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Jaunpiebalgas ugunsdzēsēju glābēju.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 2

Adrese: Brāļu Kaudzīšu iela 9, Jaunpiebalga, LV-4125

Limbažu daļas komandieris

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir daļas komandiera pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Limbažu daļas komandieri.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 1

Adrese: Noliktavas iela 1, Limbaži

Mazsalacas ugunsdzēsējs glābējs

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir ugunsdzēsēja glābēja pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Mazsalacas ugunsdzēsēju glābēju.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 2

Adrese: Mazsalacas nov., Mazsalacas pilsēta, Rīgas iela 3, LV-4215

Smiltenes posteņa komandieris

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir posteņa komandiera pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Smiltenes posteņa komandieri.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 1

Adrese: Smiltenes nov., Smiltenes pilsēta, Rūpniecības iela 2, LV-4729

Smiltenes ugunsdzēsējs glābējs

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir ugunsdzēsēja glābēja pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Smiltenes ugunsdzēsēju glābēju.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 2

Adrese: Smiltenes nov., Smiltenes pilsēta, Rūpniecības iela 2, LV-4729

Madonas ugunsdrošības uzraudzības inspektors

Ēnām būs iespēja iepazīties ar ugunsdrošības uzraudzības inspektoru darba ikdienu un noskaidrot, kā var kļūt par ugunsdrošības inspektoru.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 4

Adrese: Saules iela 8, Madona

Ērgļu ugunsdzēsējs glābējs

Būs iespēja uzzināt kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir ugunsdzēsēja glābēja pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Ērgļu ugunsdzēsēju glābēju. 

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 2

Adrese: Rīgas ielā 20, Ērgļi, LV-4840

Cesvaines ugunsdzēsējs glābējs

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir ugunsdzēsēja glābēja pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Cesvaines ugunsdzēsēju glābēju.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 2

Adrese: “Kraukļi”, Cesvaines novads, LV-4871

Lubānas ugunsdzēsējs glābējs

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir ugunsdzēsēja glābēja pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Lubānas ugunsdzēsēju glābēju.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 3

Adrese: O.Kalpaka ielā 8, Lubāna, LV-4830

Valkas ugunsdzēsējs glābējs

Būs iespēja uzzināt kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir ugunsdzēsēja glābēja pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Valkas ugunsdzēsēju glābēju. 

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 2

Adrese: Vienības gatve 11, Valka, LV-4700

Valmieras ugunsdzēsējs glābējs

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir viņa pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Valmieras ugunsdzēsēju glābēju.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 3

Adrese: Tērbatas iela 9, Valmiera

Alojas ugunsdzēsējs glābējs

Būs iespēja uzzināt kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir ugunsdzēsēja glābēja pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Alojas ugunsdzēsēju glābēju. 

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 2

Adrese: Jūras ielā 34, Aloja, LV-4064

Salacgrīvas ugunsdzēsējs glābējs

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir ugunsdzēsēja glābēja pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Salacgrīvas ugunsdzēsēju glābēju. 

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 2

Adrese: Transporta ielā 5, Salacgrīva, LV-4033

Limbažu ugunsdzēsējs glābējs

Būs iespēja uzzināt kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir ugunsdzēsēja glābēja pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Limbažu ugunsdzēsēju glābēju. 

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 3

Adrese: Noliktavu iela 1, Limbaži, LV-4001

VUGD KRB Darba organizēšanas sektora priekšnieks

Būs iespēja uzzināt, kā tiek organizēta Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta nodrošinājums ar aprīkojumu un ekipējumu.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 2

Adrese: Liepāja, Ganību iela 63/67, LV-3401

Saldus daļas vada komandieris vietnieks

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir vada komandiera pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Saldus daļas vada komandieris vietnieku.

Minimālais vecums: 14

Vietu skaits: 1

Adrese: Skrundas iela 28, Saldus

Kuldīgas ugunsdrošības uzraudzības inspektors

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdrošības inspektoru, kādi ir darba pienākumi. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Kuldīgas ugunsdrošības inspektoru.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 2

Adrese: Jelgavas ielā 58, Kuldīgā

Priekules posteņa ugunsdzēsējs glābējs

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir viņa pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Priekules posteņa ugunsdzēsējs glābējs.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 2

Adrese: Priekules nov., Priekules pilsēta, Raiņa iela 7, LV-3434

Saldus ugunsdrošības uzraudzības inspektors

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdrošības inspektoru, kādi ir darba pienākumi. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Saldus ugunsdrošības inspektoru.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 2

Adrese: Skrundas iela 28, Saldus

Ventspils daļas komandieris

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir daļas komandiera pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Ventspils daļas komandieri.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 2

Adrese: Inženieru iela 1, Ventspils

Liepājas 1.daļas komandieris

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir daļas komandiera pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Liepājas 1.daļas daļas komandieri. 

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 2

Adrese: Liepāja, Ganību iela 63/67, LV-3401

Liepājas 1.daļas ugunsdrošības inspektors

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdrošības inspektoru, kādi ir darba pienākumi. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Liepājas ugunsdrošības inspektoru.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 4

Adrese: Liepāja, Ganību iela 63/67, LV-3401

Talsu ugunsdrošības inspektors

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdrošības inspektoru, kādi ir darba pienākumi. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Talsu ugunsdrošības inspektoru.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 2

Adrese: Talsu nov., Talsu pilsēta, Kr.Valdemāra iela 94, LV-3201

Aizputes ugunsdzēsējs glābējs

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir ugunsdzēsēja glābēja pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Aizputes ugunsdzēsēju glābēju.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 2

Adrese: Ziedu iela 14A, Aizpute

Skrundas posteņa ugunsdzēsējs glābējs

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir ugunsdzēsēja glābēja pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Skrundas posteņa ugunsdzēsēju glābēju.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 2

Adrese: Ventas iela 2, Skrunda

Alsungas posteņa komandieris

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir posteņa komandiera pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Alsungas posteņa komandieri.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 2

Adrese: Alsungas nov., Alsunga, Skolas iela 24, LV-3306

Liepājas 1.daļas ugunsdzēsējs glābējs

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir ugunsdzēsēja glābēja pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Liepājas 1.daļas ugunsdzēsēju glābēju.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 4

Adrese: Ganību ielā 63/67, Liepājā

Kuldīgas ugunsdzēsējs glābējs

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir ugunsdzēsēja glābēja pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Kuldīgas ugunsdzēsēju glābēju.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 2

Adrese: Jelgavas ielā 58, Kuldīgā

Saldus daļas ugunsdzēsējs glābējs

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir viņa pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Saldus daļas ugunsdzēsēju glābēju.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 2

Adrese: Skrundas iela 28, Saldus

Ventspils daļas ugunsdzēsējs glābējs

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir viņa pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Ventspils daļas ugunsdzēsējs glābējs.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 2

Adrese: Inženieru iela 1, Ventspils

Ventspils ugunsdrošības uzraudzības inspektors

Ēnām būs iespēja iepazīties ar ugunsdrošības uzraudzības inspektoru ikdienas darbu un ugunsdzēsēju glābēju darba vidi.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 2

Adrese: Inženieru iela 1, Ventspils

VUGD Vidzemes reģiona brigādes komandieris

Vidzemes reģiona brigāde ir viena no Valsts ugunsdzēsības un glābšansa dienesta teritoriālajām struktūtvienībām. Ēnām būs iespēja iepazīties ar struktūrvienības komandiera darba pienākumiem un ikdienu, organizējot un pārraugot ugunsdzēsēju glābēju darbu.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 2

Adrese: Tērbatas iela 9, Valmiera

Jēkabpils daļas ugunsdzēsējs glābējs

Būs iespēja uzzināt kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir ugunsdzēsēja glābēja pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Jēkabpils daļas ugunsdzēsēju glābēju. 

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 4

Adrese: Jēkabpils, Bebru iela 100, LV-5205

Tukuma daļas ugunsdzēsējs glābējs

Būs iespēja uzzināt kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir ugunsdzēsēja glābēja pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Tukuma daļas ugunsdzēsēju glābēju. 

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 4

Adrese: Tukuma nov., Tukuma pilsēta, Raiņa iela 24, LV-3101

Kandavas posteņa ugunsdzēsējs glābējs

Būs iespēja uzzināt kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir ugunsdzēsēja glābēja pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Kandavas posteņa ugunsdzēsēju glābēju. 

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 3

Adrese: Kandavas nov., Kandavas pilsēta, Tirgus laukums 7, LV-3120

Aknīstes posteņa ugunsdzēsējs glābējs

Būs iespēja uzzināt kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir ugunsdzēsēja glābēja pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Aknīstes posteņa ugunsdzēsēju glābēju. 

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 3

Adrese: Aknīstes nov., Aknīstes pilsēta, Saltupes iela 7, LV-5208

Dobeles daļas ugunsdzēsējs glābējs

Būs iespēja uzzināt kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir ugunsdzēsēja glābēja pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Dobeles daļas ugunsdzēsēju glābēju. 

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 4

Adrese: Dobeles nov., Dobeles pilsēta, Brīvības iela 7a, LV-3701

Aizkraukles daļas ugunsdzēsējs glābējs

Būs iespēja uzzināt kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir ugunsdzēsēja glābēja pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Aizkraukles daļas ugunsdzēsēju glābēju. 

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 4

Adrese: Aizkraukles nov., Aizkraukles pilsēta, Dārza iela 9, LV-5101

Pļaviņu posteņa ugunsdzēsējs glābējs

Būs iespēja uzzināt kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir ugunsdzēsēja glābēja pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Pļaviņu posteņa ugunsdzēsēju glābēju.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 3

Adrese: Pļaviņu nov., Pļaviņu pilsēta, Atvaru iela 5, LV-5120

Bauskas daļas ugunsdzēsējs glābējs

Būs iespēja uzzināt kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir ugunsdzēsēja glābēja pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Bauskas daļas ugunsdzēsēju glābēju. 

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 4

Adrese: Bauskas nov., Bauskas pilsēta, Skolas iela 17, LV-3900

Vecumnieku posteņa ugunsdzēsējs glābējs

Būs iespēja uzzināt kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir ugunsdzēsēja glābēja pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Vecumnieku posteņa ugunsdzēsēju glābēju. 

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 3

Adrese: Vecumnieku nov., Vecumnieku pag., Vecumnieki, Bauskas iela 3, LV-3933

Auces posteņa ugunsdzēsējs glābējs

Būs iespēja uzzināt kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir ugunsdzēsēja glābēja pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Auces posteņa ugunsdzēsēju glābēju. 

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 3

Adrese: Auces nov., Auces pilsēta, Bēnes iela 8, LV-3708

Elejas posteņa ugunsdzēsējs glābējs

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir ugunsdzēsēja glābēja pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Elejas posteņa ugunsdzēsēju glābēju.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 3

Adrese: Bauskas iela 1, Eleja

Iecavas posteņa ugunsdzēsējs glābējs

Būs iespēja iepazīties ar ugunsdzēsēja glābēja ikdienas darbu, kā arī uzzināt vairāk, par ko, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju. 

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 3

Adrese: Rīgas iela 18A, Iecava

Viesītes posteņa ugunsdzēsējs glābējs

Būs iespēja iepazīties ar ugunsdzēsēja glābēja darbu ikdienā, kā arī uzzināt vairāk par ko, - kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju. 

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 3

Adrese: Smilšu iela 39T, Viesīte

Jaunjelgavas posteņa ugunsdzēsējs glābējs

Būs iespēja uzzināt kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir ugunsdzēsēja glābēja pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Jaunjelgavas posteņa ugunsdzēsēju glābēju.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 3

Adrese: Oškalna iela 6B, Jaunjelgava

Jelgavas daļas ugunsdzēsējs glābējs

Būs iespēja uzzināt kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir ugunsdzēsēja glābēja pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Jelgavas daļas ugunsdzēsēju glābēju.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 4

Adrese: Dobeles iela 16, Jelgava

Saulkrastu daļas ugunsdzēsējs glābējs

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir ugunsdzēsēja glābēja pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Saulkrastu daļas ugunsdzēsēju glābēju. 

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 2

Adrese: Ainažu iela 1, Saulkrasti

Olaines daļas ugunsdzēsējs glābējs

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir ugunsdzēsēja glābēja pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Olaines daļas ugunsdzēsēju glābēju.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 2

Adrese: Rīgas 14, Olaine

Ogres daļas ugunsdzēsējs glābējs

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir ugunsdzēsēja glābēja pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Ogres daļas ugunsdzēsēju glābēju.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 2

Adrese: Rīgas 4, Ogre

Rīgas 3.daļas ugunsdzēsējs glābējs

Būs iespēja uzzināt kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir ugunsdzēsēja glābēja pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Rīgas 3.daļas ugunsdzēsēju glābēju.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 2

Adrese: Matīsa iela 11, Rīga

Rīgas 9.daļas ugunsdzēsējs glābējs

Būs iespēja uzzināt kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir ugunsdzēsēja glābēja pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Rīgas 9.daļas ugunsdzēsēju glābēju.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 2

Adrese: Rīga, Hanzas iela 5

Siguldas daļas ugunsdzēsējs glābējs

Būs iespēja uzzināt kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir ugunsdzēsēja glābēja pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Siguldas daļas ugunsdzēsēju glābēju.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 2

Adrese: Depo 1, Sigulda

Rīgas 4.daļas ugunsdzēsējs glābējs

Būs iespēja uzzināt kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir ugunsdzēsēja glābēja pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Rīgas 4.daļas ugunsdzēsēju glābēju.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 2

Adrese: Slokas iela 44, Jūrmala

Rīgas 5.daļas ugunsdzēsējs glābējs

Būs iespēja uzzināt kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir ugunsdzēsēja glābēja pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Rīgas 5.daļas ugunsdzēsēju glābēju.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 2

Adrese: Slokas iela 66, Rīga

Rīgas 6.daļas ugunsdzēsējs glābējs

Būs iespēja uzzināt kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir ugunsdzēsēja glābēja pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Rīgas 6.daļas ugunsdzēsēju glābēju.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 2

Adrese: Vijciema iela 1, Rīga

Rīgas 2.daļas ugunsdzēsējs glābējs

Būs iespēja uzzināt kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir ugunsdzēsēja glābēja pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Rīgas 2.daļas ugunsdzēsēju glābēju.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 2

Adrese: Jaunpils iela 13, Rīga

Rīgas 7.daļas ugunsdzēsējs glābējs

Būs iespēja uzzināt kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir ugunsdzēsēja glābēja pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Rīgas 7.daļas ugunsdzēsēju glābēju.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 2

Adrese: Tvaika iela 7, Rīga

Rīgas 1.daļas ugunsdzēsējs glābējs

Būs iespēja uzzināt kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir ugunsdzēsēja glābēja pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Rīgas 1.daļas ugunsdzēsēju glābēju.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 3

Adrese: Maskavas iela 3, Rīga

Rīgas 8.daļas ugunsdzēsējs glābējs

Būs iespēja uzzināt kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir ugunsdzēsēja glābēja pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Rīgas 8.daļas ugunsdzēsēju glābēju.

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 3

Adrese: Krustpils iela 10, Rīga

Ekskursijas