Ēnu diena

Vērtējums:

Vērtējums:

UZŅĒMUMA DATI
Rīgas satiksme
Vestienas iela 35, Rīga, LV-1035
PAR UZŅĒMUMU
Ja vēlaties uzzināt kā norit “Rīgas satiksmes” transportlīdzekļu vadītāju, transporta biļešu kontrolieru un sabiedrisko attiecību speciālistu ikdienas darbs, gaidīsim ciemos pie mums. “Rīgas satiksme” ir dibināta 2003. gada 20.februārī un tā ir 100% Rīgas pilsētas pašvaldībai piederoša kapitālsabiedrība. Uzņēmuma misija ir nodrošināt pieejamu, drošu un ilgtspējīgu sabiedriskā transporta sistēmu, autotransporta un stāvvietu pakalpojumu, vienlaicīgi veicinot ekonomikas izaugsmi un dzīves kvalitātes uzlabošanos Rīgā. Uzņēmuma vīzija ir mūsdienīgs un sociāli atbildīgs uzņēmums. “Rīgas satiksmei” ir četri darbības virzieni: vienota maršruta tīkla uzraudzīšana, pasažieru pārvadāšana, autostāvvietu apsaimniekošana un transporta noma. Uzņēmumā strādā 4100 darbinieku un kopumā tiek pārstāvēti 344 amati.
NOZARE
Pilsētas un piepilsētas pasažieru sauszemes pārvadājumi

Uzņēmuma vakances

Profesija
Uzņēmums
Reitings
Rīgas satiksme

Transporta biļešu kontrolieris

Transporta biļešu kontroliera pārziņā ir pārbaudīt vai pasažieri sabiedriskajā transportā pārvietojas ar biļeti un ir reģistrējuši braucienu. 

Rīgas satiksme

Sabiedrisko attiecību speciālists

Sabiedrisko attiecību speciālists ikdienā uzņēmuma vārdā komunicē ar medijiem un iesaistās uzņēmuma tēla veidošanā. 

Rīgas satiksme

Autobusu vadītājs

Pārvadā pasažierus pilsētas autobusu maršrutos saskaņā ar apstiprinātu kustības sarakstu, pārdod pasažieriem vienreizējās papīra biļetes, nodrošina satiksmes drošību, racionālu degvielas izmantošanu, kulturāli apkalpo pasažierus. Veic savu darbu kārtīgi, rūpīgi un ar lielu atbildību. Ikvienam "Rīgas satiksmes" autobusu vadītājam jāprot izbraukt pilnīgi visus autobusu maršrutus ar visu modeļu autobusiem, kas ir uzņēmuma rīcībā. Autobusu vadītājs katru dienu iziet pirmsreisa un pēcreisa pārbaudes. Autobusu vadītāji savu darba dienu uzsāk no 6. autobusu vai 7. autobusu parka. 

Rīgas satiksme

Trolejbusu vadītājs

Trolejbusu vadītājs vada trolejbusu pa trolejbusu maršrutiem, ievērojot kustības sarakstu. Cenšas racionāli izmantot elektroenerģiju un degvielu, pilnveidot savas braukšanas prasmes. Brauc rūpīgi, uzmanīgi un ar lielu atbildību. Trolejbusa vadītājs ir laipns un atsaucīgs pret pasažieriem. Savu ikdienas darba trolejbusu vadītāji uzsāk no 1. trolejbusu vai 2. trolejbusu parka. 

Rīgas satiksme

Tramvaja vadītājs

Tramvaja vadītājs vada tramvaju pa tramvaju maršrutiem, ievērojot kustības sarakstu. Brauc rūpīgi, uzmanīgi un ar lielu atbildību pret pasažieriem. Savu ikdienas darbu tramvaju vadītāji uzsāk no 5. tramvaju vai 3. tramvaju depo.