Ēnu diena

Vērtējums:

UZŅĒMUMA DATI
AS "Pasažieru vilciens"
Pērses iela 8, Rīga
PAR UZŅĒMUMU
Akciju sabiedrība “Pasažieru vilciens” ir valstij piederošs uzņēmums, kas sniedz videi draudzīgus iekšzemes sabiedriskā transporta pakalpojumus pa dzelzceļu un veic ritošā sastāva remontu. Komandas atbildīgais darbs palīdz uzņēmumam nodrošināt augstu vilcienu kustības precizitāti, pārvietošanās drošību un pakalpojuma kvalitāti. To apliecina klientu atzinīgais novērtējums ikgadējās apmierinātības aptaujās un 1. vieta starp pasažieru pārvadājumu veicējiem Latvijas Mīlētāko zīmolu topā 2022. Uzņēmuma mērķis ir nodrošināt ilgtspējīgus, piekļūstamus un nepārtrauktus pasažieru pārvadājumus, veicināt iedzīvotāju uzticību dzelzceļa sabiedriskajam transportam, padarot to par apzinātu un racionālu izvēli sniegto pakalpojumu ērtuma un kvalitātes dēļ. To tiecamies sasniegt, veidojot motivējošu, iesaistošu un uz atbildību, sadarbību un attīstību vērstu darba vidi. 
NOZARE
Pasažieru dzelzceļa transports

Uzņēmuma vakances

Profesija
Uzņēmums

Konduktors kontrolieris

Akciju sabiedrība “Pasažieru vilciens” ir valstij piederošs uzņēmums, kas nodrošina pasažieru pārvadājumus pa dzelzceļu. Konduktori kontrolieri ir mūsu pasažieru ikdienas pavadoņi. Viņu galvenais uzdevums ir profesionāli apkalpot klientus: pārbaudīt, pārdot biļetes, nepieciešamības gadījumā sniegt vajadzīgo informāciju un palīdzību. Konduktoru kontrolieru ikdiena aizrit kustībā, iepazīstot teju katru Latvijas nostūri un cilvēkus. Strādājot šajā amatā, ir jābūt komunikablam un gatavam risināt dažādas nestandarta situācijas. Kļūsti par konduktora kontroliera ēnu, lai piedalītos vilciena pasažieru apkalpošanā!

Minimālais vecums: 14

Vietu skaits: 4

Adrese: Stacijas laukums 2

Dzelzceļa transporta vadošais inženieris

Akciju sabiedrība “Pasažieru vilciens” ir valstij piederošs uzņēmums, kas nodrošina pasažieru pārvadājumus pa dzelzceļu. Dzelzceļa transporta inženieris strādā ar vilcienu sastāvu dokumentāciju, kas saistīta ar ritošā sastāva procesiem, remontiem, notikušajiem pārkāpumiem. Inženieris izstrādā un pārskata instrukcijas, aktus, sastāda protokolus, rūpīgi sekojot līdzi, lai ne tikai tiktu izveidota, bet arī ievērota kārtība. Ēno dzelzceļa transporta vadošo inženieri, lai ielūkotos, kā tiek organizēts darbs ar pasažieru pārvadājumus veicošajiem vilcieniem!

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 2

Adrese: Kandavas iela 42a

Sagādnieks (Ritošā sastāva servisa departamenta Sagādes daļā)

Akciju sabiedrība “Pasažieru vilciens” ir valstij piederošs uzņēmums, kas nodrošina pasažieru pārvadājumus pa dzelzceļu. Mūsu uzņēmumā ir liela saimniecība, un regulāri ir jāsagādā un jāiepērk daudzas jo daudzas lietas, piemēram, rezerves daļas, skrūves, mēbeles. Sagādnieks Ritošā sastāva servisa deparamentā sagatavo un veic rezerves daļu, materiālu u.c. iepirkumus. Lai strādātu šajā amatā, ir jābūt apķērīgam, lai apgūtu darbu ar noliktavas uzskaites sistēmu, jāprot strādāt ar dažāda veida dokumentiem, jābūt labām saskarsmes prasmēm, lai komunicētu ar sadarbības partneriem. Kļūsti par sagādnieka ēnu, lai ielūkotos "Pasažieru vilciena" sagādes procesos!

Minimālais vecums: 14

Vietu skaits: 2

Adrese: Kandavas iela 42a

Dīzeļvilcienu remontu nodaļas vadītājs

Akciju sabiedrība “Pasažieru vilciens” ir valstij piederošs uzņēmums, kas nodrošina pasažieru pārvadājumus pa dzelzceļu. Dīzeļvilcienu remontu nodaļas vadītājs nodrošina dīzeļvilcienu remontu un remonta plāna izpildi atbilstoši noteiktām prasībām. Lai strādātu šajā amatā, ir jābūt zināšanām par ritošā sastāva uzbūvi, to lietošanas un remonta noteikumiem, remontu ceha darba procesiem un, protams, arī jābūt prasmēm vadīt komandu. Kļūsti par Dīzeļvilcienu remontu nodaļas vadītāja ēnu, lai redzētu, kā tiek īstenoti dīzeļvilcienu remonti!

Minimālais vecums: 14

Vietu skaits: 2

Adrese: Kandavas iela 42a

Elektrovilcienu remontu nodaļas vadītājs

Akciju sabiedrība “Pasažieru vilciens” ir valstij piederošs uzņēmums, kas nodrošina pasažieru pārvadājumus pa dzelzceļu. Elektrovilcienu remontu nodaļas vadītājs nodrošina elektrovilcienu remontu un remonta plāna izpildi atbilstoši noteiktām prasībām. Lai strādātu šajā amatā, ir jābūt zināšanām par ritošā sastāva uzbūvi, to lietošanas un remonta noteikumiem, remontu ceha darba procesiem un, protams, arī jābūt prasmēm vadīt komandu. Kļūsti par Elektrovilcienu remontu nodaļas vadītāja ēnu, lai redzētu, kā tiek īstenoti elektrovilcienu remonti!

Minimālais vecums: 14

Vietu skaits: 2

Adrese: Kandavas iela 42a

Biznesa attīstības un sadarbības projektu vadošais speciālists

Akciju sabiedrība “Pasažieru vilciens” ir valstij piederošs uzņēmums, kas nodrošina pasažieru pārvadājumus pa dzelzceļu. Pasažieru pārvadājumu departamenta biznesa attīstības un sadarbības projektu vadošā speciālista galvenais uzdevums ir veikt izpēti, attīstīt un ieviest jaunus pakalpojumus un produktus, meklēt sadarbības partnerus un uzturēt lietišķas attiecības ar uzņēmuma biznesa partneriem. Lai strādātu šajā amatā, noderēs projektu vadības zināšanas, prasme analizēt, rēķināt un pārdot. Kļūsti par ēnu un palīdzi radīt jaunu produktu vai pakalpojumu vilciena pasažieriem! 

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 1

Adrese: Pērses iela 8

Inženieris (Pasažieru pārvadājumu departamentā)

Akciju sabiedrība “Pasažieru vilciens” ir valstij piederošs uzņēmums, kas nodrošina pasažieru pārvadājumus pa dzelzceļu.

Pasažieru pārvadājumu departamenta inženiera galvenais uzdevums ir izplānot vilcienu braucienu maršrutus konduktoriem kontrolieriem saskaņā ar vilcienu kustības grafiku, izmaiņām tajā un citiem apstākļiem. Kļūsti par inženiera ēnu un noskaidro, kā tiek organizēts vairāku simtu cilvēku darbs!

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 1

Adrese: Pērses iela 8

Klientu apkalpošanas speciālists

Akciju sabiedrība “Pasažieru vilciens” ir valstij piederošs uzņēmums, kas nodrošina pasažieru pārvadājumus pa dzelzceļu.

Klientu apkalpošanas centra (iPunkts) darbinieki nodrošina pasažieriem operatīvo informāciju par vilcienu kustības grafiku, izmaiņām tajā, biļešu cenām, iegādes iespējām un to atgriešanu. Viņi palīdz risināt dažādas, ar vilciena pasažieru pārvadājumiem saistītas, problēmsituācijas. Lai strādātu par klientu apkalpošanas speciālistu, ir nepieciešamas labas komunikācijas prasmes un vēlme palīdzēt cilvēkiem. Ēno mūsu klientu apkalpošanas speciālistu, lai uzzinātu vilciena pasažieriem aktuālos jautājumus un to risināšanas alternatīvas!

Minimālais vecums: 14

Vietu skaits: 1

Adrese: Stacijas laukums 2

Darbu rīkotājs un vilcienu satiksmes organizācijas inženieris

Akciju sabiedrība “Pasažieru vilciens” ir valstij piederošs uzņēmums, kas nodrošina pasažieru pārvadājumus pa dzelzceļu.

Darbu rīkotājs plāno un nodrošina vilcieniem un manevru darbam nepieciešamās dīzeļvilcienu un elektrovilcienu brigādes – mašīnistus un mašīnista palīgus. Ja vēlies ielūkoties darbu rīkotāja un vilcienu satiksmes organizācijas inženiera ikdienā, piesakies! 

Minimālais vecums: 14

Vietu skaits: 2

Adrese: Rēznas iela 9 k-1

Dīzeļvilciena vadītāja mašīnists

Akciju sabiedrība “Pasažieru vilciens” ir valstij piederošs uzņēmums, kas nodrošina pasažieru pārvadājumus pa dzelzceļu. Vilciena mašīnists ne tikai vada vilcienu atbilstoši satiksmes drošības un Dzelzceļa tehniskās ekspluatācijas noteikumiem, bet arī organizē lokomotīves brigādes darbu, kontrolē vilciena darbību, uzrauga tā tehnisko stāvokli un veic tehniskās apkopes. Mašīnista darbā ir nepieciešama precizitāte, augsta atbildības sajūta un koncentrēšanās spēja, kā arī laba veselība. Ja vēlies ieskatīties mašīnista ikdienā, iekļūt tur, kur pasažieriem parasti ieeja ir liegta, piesakies ēnot dīzeļvilciena mašīnistu!

Minimālais vecums: 14

Vietu skaits: 4

Adrese: Pērses iela 8

Elektrovilciena vadītāja mašīnists

Akciju sabiedrība “Pasažieru vilciens” ir valstij piederošs uzņēmums, kas nodrošina pasažieru pārvadājumus pa dzelzceļu. Vilciena mašīnists ne tikai vada vilcienu atbilstoši satiksmes drošības un Dzelzceļa tehniskās ekspluatācijas noteikumiem, bet arī organizē lokomotīves brigādes darbu, kontrolē vilciena darbību, uzrauga tā tehnisko stāvokli un veic tehniskās apkopes. Mašīnista darbā ir nepieciešama precizitāte, augsta atbildības sajūta un koncentrēšanās spēja, kā arī laba veselība. Ja vēlies ieskatīties mašīnista ikdienā, iekļūt tur, kur pasažieriem parasti ieeja ir liegta, piesakies ēnot elektrovilciena mašīnistu!

Minimālais vecums: 14

Vietu skaits: 4

Adrese: Pērses iela 8

Darba aizsardzības inženieris

Akciju sabiedrība “Pasažieru vilciens” ir valstij piederošs uzņēmums, kas nodrošina pasažieru pārvadājumus pa dzelzceļu. Darba aizsardzības inženieris organizē un kontrolē darba aizsardzības un ugunsdrošības pasākumus, lai uzņēmuma darbinieku darba apstākļi būtu droši. Lai strādātu šajā amatā, ļoti būtiska ir ne tikai augstākā izglītība darba aizsardzībā, bet arī citas profesionālās prasmes, piemēram, ugunsdrošībā. Ēno darba aizsardzības inženieri un ieskaties, kā norit darbs vilcienu depo! 

Minimālais vecums: 14

Vietu skaits: 2

Adrese: Pērses iela 8

Valdes loceklis

Akciju sabiedrība “Pasažieru vilciens” ir valstij piederošs uzņēmums, kas  nodrošina pasažieru pārvadājumus pa dzelzceļu.

Valde ir augstākā līmeņa vadītāji, kas  ir atbildīgi par uzņēmuma efektīvu pārvaldīšanu."Pasažieru vilciena" valdē ir 3 valdes locekļi, kuri katrs atbild par noteiktām darbības jomām.

Piedāvājam ēnot valdes locekli Raiti Nešporu, kurš uzņēmumā virsuzrauga finanšu jautājumus, pasažieru pārvadājumu funkciju, kvalitātes un risku vadību un komercdarbības jautājumus. Kļūsti par valdes locekļa ēnu un uzzini, cik spraiga ir augstākā līmeņa vadītāja diena valsts kapitālsabiedrībā!

Minimālais vecums: 14

Vietu skaits: 2

Adrese: Pērses iela 8

Finanšu analītiķis

Akciju sabiedrība “Pasažieru vilciens” ir valstij piederošs uzņēmums, kas nodrošina pasažieru pārvadājumus pa dzelzceļu. Finanšu analītiķis strādā ar visiem uzņēmuma ienākumiem un izdevumiem. Ikdienā rēķina, analizē un izsaka prognozes, ņemot vērā ārējos un iekšējos normatīvos aktus, uzņēmuma attīstības prioritātes un nospraustos mērķus. Ja tev patīk un padodas viss, kas saistīts ar aprēķiniem, un nākotnē redzi sevi šajā profesijā, piesakies ēnot finanšu analītiķi!

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 2

Adrese: Pērses iela 8

Jauno projektu realizācijas daļas vadītājs

Akciju sabiedrība “Pasažieru vilciens” ir valstij piederošs uzņēmums, kas nodrošina pasažieru pārvadājumus pa dzelzceļu. Jauno projektu realizācijas daļas galvenais uzdevums ir nodrošināt atbalstu projektos, kas saistīti ar jauno elektrovilcienu  lietošanas uzsākšanu. Lai strādātu šajā amatā,  vēlama izglītība tehniskajās zinātnēs, pieredze projektu vadībā, labas komunikācijas prasmes un angļu valodas zināšanas. Piesakies ēnot Jauno projektu realizācijas daļas vadītāju un uzzini, kā uzņēmums gatavojas darbam ar jaunajiem elektrovilcieniem!

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 1

Adrese: Kandavas iela 42a, R\iga

Ekskursijas