Ēnu diena

Vērtējums:

Vērtējums:

UZŅĒMUMA DATI
VAS Starptautiskā lidosta Rīga
Lidosta „Rīga” 10/1, Mārupes novads
PAR UZŅĒMUMU
Starptautiskā lidosta „Rīga” ir lielākais starptautiskās aviācijas uzņēmums Baltijā un ir šī reģiona galvenais gaisa satiksmes centrs, kas nodrošina regulāru pasažieru satiksmi, kravas un pasta pārvadāšanu ar civilās aviācijas gaisa kuģiem uz Eiropas un citām pasaules valstu pilsētām. Starptautiskā lidosta „Rīga” sniedz gan aviācijas (lidmašīnu, pasažieru un kravu apkalpošana), gan neaviācijas pakalpojumus (telpu un teritorijas noma, autostāvvietas, VIP centra pakalpojumi u.c.). Tā apkalpo gan vietējās, gan starptautiskās aviolīnijas un ir kļuvusi par vienu no nedaudzajām Eiropas lidostām, kas apkalpo pilna servisa un zemo izmaksu lidsabiedrības.
NOZARE
Aviotransporta palīgdarbības
PAPILDUS

Uzņēmuma vakances

Profesija
Uzņēmums
Reitings
VAS Starptautiskā lidosta Rīga

Drošības departamenta Iekšējās drošības nodaļas maiņas vadītājs

Vada maiņu, norīko darbiniekus pa posteņiem, organizē patrulēšanas, veic darbinieku darba pienākumu izpildes kontroli, uzraudzību, galvenais vadot maiņu nepieļauj nesankcionētu iejaukšanos civilās aviācijas darbā,

Kontrolē uzrauga posteņu darbu, perimetra žoga stāvokli, nepieļauj lidostas materiālo vērtību iznešanu no kontrolējamās teritorijas, sastāda maiņas grafiku.

VAS Starptautiskā lidosta Rīga

Aviācijas pakalpojumu un biznesa attīstības departamenta direktors

Aviācijas pakalpojumu un biznesa attīstības departamenta direktors atbild par Lidostas stratēģisko dokumentu izstrādāšanu un izpildi, par attīstības projektu pamatošanu, Lidostas statistikas apkopošanu un analizēšanu, par lidojumu maršrutu attīstīšanu, pasažieru skaita un kravas apjoma palielināšanu, par sadarbību ar pakalpojumu sniedzējiem un klientu servisa uzlabošanu.

VAS Starptautiskā lidosta Rīga

Ugunsdzēsības komandas maiņas priekšnieks

Organizēt un vadīt UK maiņas darbu VAS “Starptautiskā lidosta “Rīga”atbilstoši UK saistošajiem dokumentiem. Ārkārtas situācijās organizēt un vadīt Lidostas Krīzes koordinācijas komandas darbu atbilstoši Ārkārtas situāciju pasākumu plānam .

VAS Starptautiskā lidosta Rīga

Sabiedrisko attiecību vecākais speciālists

Nodrošināt fotografēšanu/ filmēšanu lidostā "Rīga", mājaslpaas satura uzturēšana, dizaina, maketa, tipogrāfijas darbu nodrošināšana.

VAS Starptautiskā lidosta Rīga

Galvenā grāmatvede

Galvenie pienākumi - vadīt, organizēt un kontrolēt Grāmatvedības darbu. Izstrādāt un pilnveidot VAS „Starptautiskā lidosta „Rīga”” grāmatvedības politiku. Sagatavot Lidostas finanšu pārskatus.

VAS Starptautiskā lidosta Rīga

Perona inspektors

Veikt gaisa kuģu pavadīšanu lidlaukā, drošuma kontroli uz VAS “Starptautiskā lidosta “Rīga””peroniem. 

VAS Starptautiskā lidosta Rīga

Neregulāro reisu koordinators

Veikt izlidojošo un ielidojošo neregulāro reisu apkalpošanu, organizēt un kontrolēt reisa apkalpošanā iesaistītos darbiniekus atbilstoši Starptautiskās lidostas „Rīga” noteiktajām prasībām.

VAS Starptautiskā lidosta Rīga

Reisu koordinators

Veikt izlidojošo un ielidojošo regulāro reisu apkalpošanu, organizēt un kontrolēt reisa apkalpošanā iesaistītos darbiniekus atbilstoši aviokompāniju (turpmāk – a/k) un Starptautiskās lidostas „Rīga” noteiktajām prasībām.

VAS Starptautiskā lidosta Rīga

Pasažieru apkalpošanas aģents

Veikt pasažieru apkalpošanu saskaņā ar aviokompāniju līgumu un VAS „Starptautiskā lidosta „Rīga”” prasībām.

VAS Starptautiskā lidosta Rīga

Informācijas servisa aģents

Nodrošināt VAS „Starptautiskā lidosta „Rīga”” Informācijas biroja un biroja „Sveicināti Rīgā!” klientu apkalpošanu un pakalpojumu pieejamību.

VAS Starptautiskā lidosta Rīga

Zvanu centra aģents

Nodrošināt VAS „Starptautiskā lidosta „Rīga””  Zvanu centra klientu apkalpošanu. Sniegt informāciju klientiem, kas zvana uz lidostas uzziņu dienestu 1817.

VAS Starptautiskā lidosta Rīga

Autostāvvietu operatora palīgs

Nodrošināt VAS „Starptautiskā lidosta „Rīga”” autostāvvietu darbību un autostāvvietu pakalpojumu pieejamību.

VAS Starptautiskā lidosta Rīga

Autostāvvietu administrators

Nodrošināt VAS „Starptautiskā lidosta „Rīga  autostāvvietu sniegto pakalpojumu pieejamību, veicot lietvedības dokumentu apstrādi, atskaišu sagatavošanu un pārbaudi, klientu informēšanu, sadarbojoties ar citām Lidostas struktūrvienībām.

VAS Starptautiskā lidosta Rīga

VIP pasažieru apkalpošanas aģents

Veikt VAS „Starptautiskā lidosta „Rīga””  VIP centra klientu apkalpošanu. Tehniski nodrošināt Valsts Protokola prasību izpildi LR un citu valstu augstāko amatpersonu un delegāciju sagaidīšanas un pavadīšanas procedūrām.