Ēnu diena

Vērtējums:

UZŅĒMUMA DATI
Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola "RISEBA"
Meža iela 3, Rīga, LV-1048
PAR UZŅĒMUMU
Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola RISEBA ir privāta augstskola ar 30 gadu pieredzi, kas piedāvā konkurētspējīgu izglītību un sagatavo augsta līmeņa speciālistus un vadītājus biznesa un radošajās industrijās darbam starptautiskā vidē. Augstskola dibināta 1992. gadā. Augstskolas galvenā ēka atrodas Rīgā Meža ielā 3, bet RISEBA Arhitektūras un dizaina fakultāte un Mediju un radošo tehnoloģiju fakultāte atrodas Rīgā Durbes ielā 4. Vidējo profesionālo izglītību iespējams iegūt RISEBA Profesionālajā vidusskolā "Victoria". RISEBA fakultātes • Arhitektūras un dizaina fakultāte • Mediju un radošo tehnoloģiju fakultāte • Biznesa un ekonomikas fakultāte
NOZARE
Augstākā izglītība, kas nav akadēmiskā

Uzņēmuma vakances

Profesija
Uzņēmums

Studiju programmas "Jaunuzņēmumu ekonomika un finanses" direktors

Studiju programma "Jaunuzņēmumu ekonomika un finanses" ir izveidota, ņemot par pamatu RISEBA tradīcijas un labākos mācībspēkus. Studiju programma ir veidota sadarbībā ar nozares profesionāļiem (Latvijas Biznesa eņģeļu tīkls "LatBAN", jaunuzņēmumu kopienas platforma "Labs of Latvia", "ALTUM" u.c.), akcentējot jaunākās tendences ekonomikā, uzņēmējdarbībā un darba tirgū. Studiju programma veidota arī saskaņā ar starptautisko institūtu ICAEW, kas dod iespēju iegūt starptautisku ACA sertifikātu (konsultants uzņēmuma stratēģiskās attīstības jautājumos).

Ja Tu vēlies saprast un redzēt kā veidojas jauni un konkurentspējīgi jaunuzņēmumu RISEBA biznesa inkubatorā tad Ričards būs īstais cilvēks, kam to jautāt un sekot līdzi visas dienas garumā! Uzzināsi, kā notiek ikdiena universitāšu inkubatorā, kā tiek organizēti pasākumi un sadarbības. Kā arī ielūkoties programmas direktora amatā, kā notiek studentu programmu, kursu un lekciju plānošana. Un ja Tev interesē šī nozare - piesakies.

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 4

Adrese: Meža iela 3

Profesionālās vidusskolas VICTORIA direktores vietnieks attīstības jautājumos

Profesionālā vidusskola "Victoria" ir mūsdienīga un inovatīva profesionālās izglītības iestāde, kas piedāvā apgūt 10 dažādas darba tirgū pieprasītas profesijas. 

Uzzini vairāk par to, kā skolai "Victoria" izdodas uzturēt aizraujošu un motivējošu mācību vidi un veidot praktisku un mūsdienīgu mācīšanās pieredzi, ēnojot skolas direktores vietnieku attīstības jautājumos Mārtiņu Korbu. 

Minimālais vecums: nav

Vietu skaits: 4

Profesionālās vidusskolas "VICTORIA" direktore

Ēno direktori Andželu Dubinsku un uzzini, kā tas ir - būt vidusskolas direktora amatā. Viņa ar prieku dalīsies zināšanās un iepazīstinās, ar ko jāsaskarās skolas direktoram, kādi lēmumi jāpieņem, kā notiek darbu organizēšana un pasākumu plānošana, kādas ir profesijas grūtības un ikdienas izaicinājumi utt. Ja apsver domu nākotnē kļūt par skolotāju vai direktoru, vai Tevi interesē darbs izglītības jomā, tad šī ir lieliska iespēja!https://www.riseba.lv/lv/kontakti/profesionala-vidusskola-victoria-0

Minimālais vecums: 14

Vietu skaits: 4

Adrese: Meža iela 3, Rīga

Mārketinga un komunikācijas nodaļas vadītāja

Mārketings un komunikacija ir tā nozare kas veido uzņēmuma tēlu un informē sabiedrību par aktualitātēm. Tā ir saikne ar klientu. Anta Bute ir ar vairāku gadu pieredzi šaja jomā, strādājusi gan attīstot vairākus projektus tūrisma nozarē, gan veicinot starptautiskas pārdošanas aktivitātes piesaistot klientus finanšu, izglītības un tūrisma nozares uzņemumiem. 

Ēnojot Antu,  Tev būs iespēja uzzināt vairāk par komunikācijas daļas darbību, digitālo mārketingu, kampaņu veidošanu, sadarbības partneru un studentu piesaisti, dažādu pasākumu organizēšanu un vadīšanu.

Minimālais vecums: 17

Vietu skaits: 4

Adrese: Meža iela 3, Rīga

Ārējo sakaru nodaļas vadītāja

Ja Tu vēlies saprast un redzēt kā veidojas jaunas starptautiska sadarbība un iespējas, tad Gaļina būs īstais cilvēks, kam par to jautāt! Uzzināsi, kā notiek starptautisku studentu piesaiste, kā tiek organizēta ERASMUS + programma, kādas iespējas tā sniedz.  Gaļinai ir jau vairāk kā 10 gadu pieredzē strādājot augstskolā RISEBA. Un ja Tev interesē šī nozare - piesakies!   

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 4

Adrese: Meža iela 3

Asociētā profesore Biznesa katedrā

Ja Tevi interesē Bizness un psiholoģija, tad, pavadot dienu ar S.Blumbergu, būs iespēja ne tikai piedalīties lekcijā kopā ar Biznesa psiholoģijas studentiem un viesoties RISEBA augstskolā, bet arī dzirdēt atbildes uz visiem interesējošajiem jautājumiem. S.Blumberga ir guvusi pieredzi, strādājot Latvijā vairākās augstskolās, Francijā, Beļģijā, tāpat viņa ir piedalījusies dažādās starptautiskās konferencēs Latvijā un ārzemēs, viņai ir starptautiski atzītas publikācijas dažādās datu bāzēs un zinātniskos žurnālos. Šobrīd viņa ir Augstskolas RISEBA Psiholoģijas zinātņu doktore, asoc. profesore, Latvijas Zinātņu akadēmijas eksperte psiholoģijā.

Informējam, ka Solveigu būs iespēja ēnot tiešsaistē izmantojot ZOOM platformu. 

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 4

Adrese: Meža iela 3

Biznesa departamenta vadītāja, psiholoģe

Lūcija Rutka ir psiholoģe, Biznesa departamenta vadītāja, profesore. Augsti kvalificētā, ļoti pieprasītā speciāliste ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi psiholoģijā un akadēmiskajā vidē. Lūcija ir piedalījusies un uzstājusies daudzās starptautiskās konferencēs, publicējusi daudzus zinātniskus un populārzinātniskus rakstus. Viņa priecāsies par atvērtiem, zināt gribošiem un ieinteresētiem jauniešiem.

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 4

Adrese: Meža iela 3, Rīga

Rektore

Augstskolas RISEBA rektore Tatjana Vasiļjeva ir augsti kvalificēta profesionāle ar ilggadēju profesionālu pieredzi, daudzus gadus strādājot "SEB bankā" par Informācijas sistēmu attīstības pārvaldes vadītāju.

Vasiļjevai ir doktora zinātniskais grāds specialitātē "Skaitļošanas metožu pielietošana ekonomikā", Latvijas Komercbanku asociācijas un Institute of Financial Services Latvijas banku speciālista sertifikāts, Latvijas Nacionālās kvalitātes biedrības sertifikāts "Kvalitātes sistēmas vadītājs".

Vasiļjeva ir Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas (LIKTA) individuālais biedrs, viņa ir iekļauta starptautisko neatkarīgo ekspertu datubāzē Eiropas pētniecībai un inovācijām. Starptautiskās doktoru studiju programmu asociācijas EDAMBA izpildkomitejas locekle. 

Minimālais vecums: nav

Vietu skaits: 4

Attīstības prorektore

Ja Tevi interesē, kā tiek plānota uzņēmuma attīstība, pieņemti svarīgi lēmumi, kādas īpašības nepieciešamas departamenta un uzņēmuma vadītājam, izmanto iepsēju un pavadi dienu kopā ar augstskolas RISEBA attīstības prorektori Nelliju Titovu. Nellijai ir 10 gadu pieredze valsts pārvaldē un 10 gadu pieredze privātajā sektorā vadītājas amatos.

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 4

Adrese: Meža iela 3, Rīga

Ekskursijas