Ēnu diena

Vērtējums:

UZŅĒMUMA DATI
Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola "RISEBA"
Meža iela 3, Rīga, LV-1048
PAR UZŅĒMUMU
Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola RISEBA ir privāta augstskola ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi, kas piedāvā konkurētspējīgu izglītību un sagatavo augsta līmeņa speciālistus un vadītājus biznesa un radošajās industrijās darbam starptautiskā vidē. Augstskola dibināta 1992. gadā. Augstskolas galvenā ēka atrodas Rīgā Meža ielā 3, bet RISEBA Arhitektūras un dizaina fakultāte un Mediju un radošo tehnoloģiju fakultāte atrodas Rīgā Durbes ielā 4. Vidējo profesionālo izglītību iespējams iegūt RISEBA Profesionālajā vidusskolā "Victoria". Augstskolas RISEBA fakultātes: • Arhitektūras un dizaina fakultāte • Mediju un radošo tehnoloģiju fakultāte • Biznesa un ekonomikas fakultāte
NOZARE
Augstākā izglītība, kas nav akadēmiskā

Uzņēmuma vakances

Profesija
Uzņēmums

Studiju un starptautiskās sadarbības prorektores asistente

Studiju prorektores asistente ir būtiska un neatņemama loma, kas sniedz jauniešiem unikālu iespēju attīstīt jaunas prasmes, attīstīt līdera potenciālu un veidot savu ceļu karjerā izglītības jomā, darbojoties kopā ar studiju prorektoru.

Šis amats lieliski parāda, kā būt jebkura augstākā līmeņa vadītāja “labajai rokai”, “ausīm un acīm”, būt “atbalstam” ne tikai profesionāli, bet arī privātajā dzīvē un ārpus darba situācijās. 

Kopīgs darbs studiju prorektores asistentes un prorektores amatā var būt iedvesmojošs un motivējošs piemērs jauniešiem par to, kā efektīvi sadarboties, lai sasniegtu kopīgus gan personīgos, gan kopumā organizācijas mērķus, kā arī veidotu pozitīvu ietekmi profesionālajā karjerā un globālā līmenī

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 4

Adrese: Meža iela 3, Rīga

Studiju un starptautiskās sadarbības prorektore

Vai esi gatavs ieskatīties iespējās un iegūt pieredzi tiešām unikālas, spēcīgas un “LĪDERES” ar lielo burtu personības vadībā? Tas noteikti mainīs arī tavu skatījumu uz izglītības pasauli kopumā? Augstskolas "RISEBA" Studiju un starptautiskās sadarbības prorektores Irinas Senņikovas amata "ēnošana" pavērs ceļu, kas ļaus Tev būt daļai no lielām pārmaiņām un veidot nākotni izglītības jomā.

Tu ne tikai ieraudzīsi izcilas vadības un līderības prasmes, un iegūsi nepieciešamo ieskatu augstākās izglītības organizācijas vadībā, bet arī atklāsi savu spēju veidot globālu ietekmi, strādājot gan vietējā, gan starptautiskā līmenī. 

Kļūsti par pārmaiņu veidotāju izglītības pasaulē un rīkojies tagad – piesakies, lai ēnotu Studiju un starptautiskās sadarbības prorektori, un sāc ceļu uz savu starptautisko karjeru izglītības jomā!

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 4

Adrese: Meža iela 3, Rīga

Mārketinga un komunikācijas projektu vadītāja

Vai Tevi interesē, kā norit darbs komunikācijas un mārketinga nodaļā, darbs ar digitālajiem medijiem? Ēno Evu Reinfeldi un uzzini, kāda ir aizraujošā mārketinga un komunikācijas nodaļas projektu vadītāja ikdiena, kā notiek projektu īstenošana, pasākumu organizēšana, studentu piesaiste, kas jāzina, lai kļūtu par nozares speciālistu u.c. Ēnojot Evu uzzināsi kā veidot efektīgu digitālo saturu sociālajiem medijiem, kas svarīgs ir ziņu veidošanā. Šī būs īstā vieta tiem, kas gatavi nemitīgi attīstīties, radīt un realizēt!

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 4

Adrese: Meža iela 3, Rīga

RISEBA Mācību centra un Radošā biznesa inkubatora vadītāja

Zane Raščevska ir augstskolas RISEBA Mācību centra un Radošā biznesa inkubatora vadītāja. Ēnojot Zani Tev būs iespēja iepazīties ar mācību satura radīšanas procesu, apmekēt RISEBA Production studiju, lai ierakstītu mācību saturu un iejustos mācībspēku lomā. Zane ir arī lektore, kas ir izstrādājusi un vada lekcijas projektu vadībā, biznesa uzsākšanā un lietišķajā komunikācijā. Pēdējo gadu laikā izglītojusi un iedvesmojusi vairākus tūkstošus studentu Latvijā digitalizācijas jautājumos. Tāpat, viņa ir ieguldījusi laiku un enerģiju uzņēmējdarbības atbalsta instrumentu izveidē un nodrošināšanā, jauniešu konsultēšanā un mentorēšanā, kā arī starptautisku projektu izstrādē, finansējuma piesaistē un realizācijā. Viņai ir arī plaša pieredze semināru un konferenču organizēšanā.

Aktīva un motivēta personība, kas spēj veidot un attīstīt stipras sadarbības saites, iedvesmot un motivēt apkārtējos labākiem rezultātiem.

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 4

Adrese: Meža iela 3, Rīga

Rektore

Augstskolas RISEBA rektore, profesore Lūcija Rutka Dr. psych. ir vairāk nekā 50 zinātnisku publikāciju autore starptautiski atzītās datu bāzēs (Web of Science, Scopus, EBSCO, u.c.) psiholoģijā, personāla vadībā, pedagoģijā un izglītībā. Vairāku metodisko līdzekļu un grāmatas “Pedagoga psiholoģiskā kompetence” autore.

Latvijas Profesionālo psihologu un Amerikas Izglītības pētnieku asociācijas locekle, Latvijas Zinātņu padomes eksperte izglītības zinātnēs.

Iedvesmu gūst no ceļojumiem, mācībām un komunikācijas ar cilvēkiem. Brīvajā laikā audzē puķes un vēro kosmosu ar teleskopu.

Ēnojot Lūciju uzzināsi kādas komepences un izglītība ir nepieciešama vadītāja amatā, kādas ir vadītāja amata priekšrocības. Vadītāja karjeras veiksmes stāsts. 

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 4

Adrese: Meža iela 3

Mārketinga un komunikācijas nodaļas vadītāja

Mārketings un komunikacija ir tā nozare kas veido uzņēmuma tēlu un informē sabiedrību par aktualitātēm. Tā ir saikne ar klientu. Anta Bute ir ar vairāku gadu pieredzi šaja jomā, strādājusi gan attīstot vairākus projektus tūrisma nozarē, gan veicinot starptautiskas pārdošanas aktivitātes piesaistot klientus finanšu, izglītības un tūrisma nozares uzņemumiem. 

Ēnojot Antu,  Tev būs iespēja uzzināt vairāk par komunikācijas daļas darbību, digitālo mārketingu, kampaņu veidošanu, sadarbības partneru un studentu piesaisti, dažādu pasākumu organizēšanu un vadīšanu.

Minimālais vecums: 14

Vietu skaits: 4

Adrese: Meža iela 3, Rīga

Asociētā profesore Biznesa un ekonomikas fakultātē

Ja Tevi interesē Bizness un psiholoģija, tad, pavadot dienu ar Dr.psych., asoc.prof. Solveigu Blumbergu, būs iespēja ne tikai piedalīties lekcijā kopā ar studentiem un viesoties RISEBA augstskolā, bet arī dzirdēt atbildes uz visiem interesējošajiem jautājumiem. Solveiga ir guvusi pieredzi, strādājot Latvijā vairākās augstskolās, Francijā, Beļģijā, tāpat viņa ir piedalījusies dažādās starptautiskās konferencēs Latvijā un ārvalstīs, viņai ir starptautiski atzītas publikācijas dažādās datu bāzēs un zinātniskos žurnālos. Šobrīd viņa ir Augstskolas RISEBA Psiholoģijas zinātņu doktore, asociēta profesore, Latvijas Zinātņu akadēmijas eksperte psiholoģijā.

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 4

Adrese: Meža iela 3

Studentu piesaistes projektu vadītājs

Vai Tevi interesē, kā norit darbs komunikācijas un mārketinga nodaļā? Ēno Kārli Ploku un uzzini, kāda ir aizraujošā mārketinga un komunikācijas nodaļas projektu vadītāja ikdiena, kā notiek projektu īstenošana, pasākumu organizēšana, studentu piesaiste, kas jāzina, lai kļūtu par nozares speciālistu u.c. Šī būs īstā vieta tiem, kas gatavi nemitīgi attīstīties, radīt un realizēt!

Minimālais vecums: 14

Vietu skaits: 4

Adrese: Meža iela 3, Rīga

Ārējo sakaru nodaļas vadītāja

Ja Tu vēlies saprast un redzēt kā veidojas jaunas starptautiska sadarbība un iespējas, tad Gaļina būs īstais cilvēks, kam par to jautāt! Uzzināsi, kā notiek starptautisku studentu piesaiste, kā tiek organizēta ERASMUS + programma, kādas iespējas tā sniedz.  Gaļinai ir jau vairāk kā 10 gadu pieredzē strādājot augstskolā RISEBA. Un ja Tev interesē šī nozare - piesakies!   

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 4

Adrese: Meža iela 3

Studiju programmas "Biznesa psiholoģija" direktors

Valērijs Dombrovskis būs labs sabiedrotais Ēnu dienā, iepazīstinot ar biznesa psiholoģijas specifiku. Valērijs ir studiju programmas "Biznesa psiholoģija" direktors un visprecīzāk varēs iepazīstināt, kā darbojas bizness un psiholoģija, kā šīs prasmes attīstīt un kā tās pielietot nākotnē, lai īstenotu savus mērķus un tajā pašā laikā lieliski pavadīt laiku! Valērijs Dombrovskis ir kiberpsiholoģijas pētnieks un kopā ar līdzautori Luīzi Bergu izdevis grāmatu "KIBER ES. Viss par kiberpasauli." Šī grāmata ir pirmais mēģinājums Latvijā dot iespēju lasītājiem pašiem kopā ar autoru izklāstītajām idejām sākt iepazīties ar kiberpsiholoģijas jomu un alternatīvu virtuālās un kiberpasaules redzējumu. Grāmatas centrā ir cilvēks — tehnoloģiju lietotājs — un tā adaptācijas procesi kiberpasaulē.

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 4

Adrese: Meža iela 3

Ekskursijas