Ēnu diena

Vērtējums:

Vērtējums:

UZŅĒMUMA DATI
Augstskola RISEBA
Meža iela 3, Rīga, LV-1048
PAR UZŅĒMUMU
Augstskola RISEBA ir viena no lielākajām privātajām augstskolām Latvijā, kura jau vairāk nekā 25 gadus sagatavo zinošas, radošas un kvalificētas personības biznesa, komunikācijas un arhitektūras nozarēs. RISEBA ir Tavs ceļš uz starptautisku karjeru.
NOZARE
Augstākā izglītība, kas nav akadēmiskā

Uzņēmuma vakances

Profesija
Uzņēmums
Reitings
Augstskola RISEBA

Studiju programmas "Biznesa vadība digitālā vidē" direktore

Ja Tevi interesē bizness, mārketings, pārdošana, tā vadīšana digitālā vidē, publiskā runa un projektu vadība, tad pavadi dienu ar vienmēr atsaucīgo un mērķtiecīgo Tatjanu Titarevu - RISEBA  bakalaura programmas "Biznesa vadība digitālā vidē" direktori. Viņa ir guvusi plašu starptautisko pieredzi projektu vadīšanā un biznesa attīstībā, vada dažādus seminārus, lasa lekcijas, konsultē uzņēmumus u.c. Šī ir lieliska iespēja gūt atbildes uz sev interesējošajiem jautājumiem. 

Augstskola RISEBA

RISEBA Radošā biznesa inkubatora vadītāja

Iveta Cīrule ar savu dzīvesprieku un radošuma dzirksti aizrāvusi studentus jaunu uzņēmumu dibināšanā jau studiju laikā. Viņa Tev būs vislabākais padomdevējs Ēnu dienas laikā, ja esi drosmīgs, Tev ir sava biznesa ideja vai interese par uzņēmuma izveidi!

Augstskola RISEBA

RISEBA Daugavpils filiāles studiju procesa koordinētāja, sekretāre

Ilona Jermaļonoka ikdienā nodarbojas ar apmācību procesa koordinēšanu, mācību sasniegumu reģistrēšanu, lietvedības dokumentācijas sagatavošanu un noformēšanu. Viņa priecāsies par jauniešiem, kas vēlas izzināt, kā noris darbs izglītības iestādē.

Augstskola RISEBA

RISEBA Daugavpils filiāles vadītāja

Olga Ivanova ir RISEBA Daugavpils filiāles vadītāja un ikdienā nodarbojas ar racionālu filiāles darbības plānošanu un organizēšanu, motivē un kontrolē personāla darbu, nodrošina mārketinga un finanšu vadīšanas funkcijas, resursu plānošanu un sagādi, kā arī pārstāv filiāli darījumos ar sadarbības partneriem. Ja vēlies izzināt, kāda ir ikdiena vadītājas amatā, tad Olga būs lieliska sabiedrotā Ēnu dienā. Vairāk: goo.gl/g2Sr24

Augstskola RISEBA

Mārketinga un komunikācijas nodaļas projektu vadītāja

Vai Tevi interesē, kā norit darbs komunikācijas un mārketinga nodaļā? Ēno Ievu Mačani un uzzini, kāda ir aizraujošā mārketinga un komunikācijas nodaļas projektu vadītāja idkiena, kā notiek projektu īstenošana, pasākumu organizēšana, studentu piesaiste, kas jāzina, lai kļūtu par nozares speciālistu u.c. Šī būs īstā vieta tiem, kas gatavi nemitīgi attīstīties, radīt un realizēt!

Augstskola RISEBA

Arhitekts, Arhitektūras un dizaina fakultātes vadītājs (dekāns)

Šī ir unikāla iespēja ēnot Jāni Dripi, Latvijas Kultūras ministrijas ekspertu arhitektūras un radošo industriju jautājumos un RISEBA Arhitektūras un dizaina fakultātes vadītāju. Jānis ir bijis Rīgas pilsētas arhitekts (2006 – 2011), Valsts protokola vadītājs (2002 – 2006), Latvijas vēstnieks Zviedrijas Karalistē (1996 – 2001), Latvijas kultūras ministrs (1993 – 1995) un Latvijas Arhitektu savienības vadītājs (1993 – 1996). Jānis Dripe ir autors vairāk kā 300 publikācijām par arhitektūru un kultūru Latvijas un ārvalstu presē. Autors grāmatai „Latvijas arhitektūra 1991 – 2011”. Iespēja pavadīt dienu kopā ar Jāni Dripi ir vienreizēja pieredze tiem, kas interesējas par arhitektūru un radošo industriju. goo.gl/JSRd9w

Augstskola RISEBA

Biznesa departamenta vadītāja, psiholoģe

Lūcija Rutka ir psiholoģe, Biznesa departamenta vadītāja, profesore. Augsti kvalificētā, ļoti pieprasītā speciāliste ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi psiholoģijā un akadēmiskajā vidē. Lūcija ir piedalījusies un uzstājusies daudzās starptautiskās konferencēs, publicējusi daudzus zinātniskus un populārzinātniskus rakstus. Viņa priecāsies par atvērtiem, zināt gribošiem un ieinteresētiem jauniešiem.

Augstskola RISEBA

Studentu karjeras atbalsta speciālists

Undīne Perse-Vilerte ir RISEBA Studentu karjeras atbalsta speciāliste. Ēnojot viņu, būs iespēja uzzināt, kādas ir iespējas veiksmīgi uzsākt savu karjeru, kā notiek dažādu pasākumu, kursu, semināru un citu izglītojošu pasākumu un projektu organizēšana.

Augstskola RISEBA

Mārketinga un komunikācijas nodaļas vadītāja

Sanita Bučiniece strādā komunikācijas un mārketinga jomā jau daudzus gadus, viņai ir pieredze darbā gan TV, radio un interneta vidē, gan drukātajos medijos. Ēnojot Sanitu, Tev būs iespēja uzzināt vairāk par komunikācijas daļas darbību, sadarbības partneru un studentu piesaisti, dažādu pasākumu organizēšanu un vadīšanu.

Augstskola RISEBA

Projektu nodaļas vadītājs

Vēlies uzzināt par iespējām, ko Tev sniegs dalība dažāda līmeņa Latvijas un Eiropas projektos un apmācībās? RISEBA Projektu nodaļas ikdiena ir saistīta ar finanšu līdzekļu piesaisti augstskolas RISEBA attīstībai, Eiropas Savienības struktūrfondu un citu finanšu instrumentu izpēti, projektu pieteikumu izstrādi, finansējuma piesaisti un piesaistīto projektu vadīšanu augstskolā RISEBA. Enerģiskais un zinošais Juris Asars, RISEBA projektu nodaļas vadītājs, būs Tev vislabākais sabiedrotais šajos jautājumos!

Augstskola RISEBA

Studiju departamenta vadītāja

Uzzini atbildes uz sev interesējošajiem jautājumiem par darbu izglītības jomā, studiju procesa plānošanu, studiju programmu attīstīšanu, pasākuma organizēšanu, projektu īstenošanu u.c., ēnojot dzīvespriecīgo, vienmēr enerģisko Nadeždu Riku - Studiju departamenta vadītāju. Viņa noteikti ļaus uzzināt daudz interesanta par darbu izglītības jomā!

Augstskola RISEBA

Psiholoģe, pasniedzēja

Tev būs iespēja tikties un ēnot brīnišķīgu, studentu vidū ļoti iecienītu pasniedzēju Solveigu Blumbergu, kā arī iespēja iejusties studenta lomā, apmeklējot viņas lekciju. Solveiga Blumberga ir eksperte šādās jomās: līderība un autoritāte, sekmīgas uzņēmējdarbības psiholoģisko rādītāju izpēte, korporatīvā sociālā atbildība.

Augstskola RISEBA

Audiovizuālās mediju mākslas departamenta vadītājs un programmas direktors

Vai Tevi interesē fotogrāfēšana, video filmēšana un montāža, producentu, režisoru, operatoru vai scenogrāfu ikdienas aizkulises? Audiovizuālās mediju mākslas speciālisti mūsdienās ir ļoti pieprasīti. Ja arī Tu nākotnē vēlies kļūt par nozares speciālistu vai vēlies izzināt audiovizuālās mediju mākslas burvību, ēno studiju programmas "Audiovizuālā mediju māksla" direktoru Jāni Holšteinu! Turklāt Tu viesosies RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O 6, vienā no lielākajiem mediju studiju centriem Baltijā!

Augstskola RISEBA

Prorektors studiju darbā

Iepazīsti, kā noris studiju procesa plānošana un vadīšana, ar ko ikdienā jāsaskaras un kādi lēmumi jāpieņem augstskolas vadībai, ēnojot augstskolas RISEBA prorektoru Ilmāru Kreitusu, kurš atbildīgs par studiju programmām un to kvalitāti.  goo.gl/4fHq0k

Augstskola RISEBA

Attīstības prorektors

Ja Tevi interesē, kā tiek plānota uzņēmuma attīstība, pieņemti svarīgi lēmumi, kādas īpašības nepieciešamas departamenta un uzņēmuma vadītājam, izmanto iepsēju un pavadi dienu kopā ar augstskolas RISEBA attīstības prorektoru Igoru Grauru. Igors Graurs strādājis vadošos amatos Latvijas komercbankās, valsts pārvaldēs un vairākās Latvijas augstskolās, vadījis gan vietēja, gan starptautiska mēroga projektus u.c. goo.gl/EYq7rW

Augstskola RISEBA

Ekonomikas un finanšu katedras vadītāja, Studiju programmas "Eiropas biznesa studijas" direktore

Ja Tevi interesē ekonomikas un finanšu nozares, uzņēmējdarbība, starptautiskais mārketings, riska kapitāli utt., tad ēno augstskolas RISEBA Ekonomikas un finanšu katedras vadītāju, studiju programmas "Eiropas biznesa studijas" direktori Ievu Brenci. Viņa atbildēs uz visiem inetresējošajiem jautājumiem un būs lielisks sabiedrotais, izzinot biznesa jautājumus.

Augstskola RISEBA

Mārketinga un komunikācijas projektu vadītājs

Ja Tevi interesē mārketinga un komunikācijas projektu vadība un jaunākās tendences digitālajā mārketingā, “Ēnu dienā”  seko RISEBA mārketinga un komunikācijas projektu vadītājam Gustavam Kreicbergam.  Būs iespēja uzzināt vairāk par sociālo mediju komunikāciju, digitālā mārketinga kampaņu vadību un citiem interesantiem darbiem, kas ir daļa  no mārketinga un komunikācijas speciālistu košās ikdienas.

Augstskola RISEBA

Sabiedrisko attiecību un reklāmas menedžmenta programmas direktore

Glorija Sarkane ir studiju programmas "Sabiedrisko attiecību un reklāmas menedžments" direktore. Pavadot Ēnu dienu ar Gloriju, Tev būs iespēja izzināt ne tikai, kā norit studiju darba organizēšana, bet arī, kāpēc sabiedriskās attiecības un reklāma arvien ir pieprasīta nozare, kas nepieciešams, lai kļūtu par nozares profesionāli, kādi būtu Tavi darba pienākumi un atbildes uz citiem ar nozari saistītiem jautājumiem.

Augstskola RISEBA

Erasmus+ un Dubultgrāda projektu vadītāja

Daira Rancāne ne tikai strādā ar Eiropas projektiem, veido sakarus ar RISEBA sadarbības augstskolām ārzemēs (un tādu ir patiesi daudz), bet ir arī tiešā kontaktā ar visiem ārzemju studentiem, kas atbraukuši studēt RISEBA. Ja arī Tevi interesē, kā tiek koordinēti starptautiski projekti un gūta starptautiska pieredze augstskolā RISEBA, šī ēnošana Tev būs vislabākā izvēle. 

Augstskola RISEBA

Profesionālās vidusskolas "VICTORIA" direktore

Ēno direktori Andželu Dubinsku un uzzini, kā tas ir - būt vidusskolas direktora amatā. Viņa ar prieku dalīsies zināšanās un iepazīstinās, ar ko jāsaskarās skolas direktoram, kādi lēmumi jāpieņem, kā notiek darbu organizēšana un pasākumu plānošana, kādas ir profesijas grūtības un ikdienas izaicinājumi utt. Ja apsver domu nākotnē kļūt par skolotāju vai direktoru, vai Tevi interesē darbs izglītības jomā, tad šī ir lieliska iespēja!