Ēnu diena

Vērtējums:

UZŅĒMUMA DATI
Hanzas Maiznicas
Brīvības iela 171, Rīga, LV-1012, Latvija
PAR UZŅĒMUMU
„Hanzas Maiznīcas” zīmolam ir jau vairāk kā 20 gadu vēsture. Pats “Hanzas Maiznīcas” zīmols cēlies, apvienojot 4 maizes ceptuves Latvijā, līdz ar to šāds vēsturiskā ceļa sākums ļāvis saglabāt spēcīgas tradīcijas un vērtības, kā arī mīlestību pret maizes cepšanu. 2015. gadā AS "Hanzas maiznīcas" pievienojās starptautiskajam Zviedrijas kooperatīvam "Lantmännen" , kas ir līderis Ziemeļeiropas reģionā lauksaimniecības, iekārtu būves, bioenerģijas un pārtikas jomā. Šobrīd saviem pircējiem „Hanzas Maiznīcas” piedāvā ap 40 dažādu svaigās maizes produktu.
NOZARE
Pārtikas produktu, dzērienu un tabakas nespecializēta vairumtirdzniecība
PAPILDUS

Uzņēmuma vakances

Profesija
Uzņēmums

Grāmatvedis

Iespēja uzzināt kā grāmatvedis ikdienā :apstrādā un nodrošina ienākošo rēķinu plūsmu, pārbauda un koriģē izejošos rēķinus, kontrolē debitoru parādus,salīdzina datus ar klientiem, komunicē ar klientiem par problēmsituācijām, arhivē nepieciešamos dokumentus.

Minimālais vecums: 13

Vietu skaits: 2

Adrese: Brīvības iela 171, Rīga, LV-1012, Latvija

Tirdzniecības speciālists

Iespēja iepazīties ar uzņēmuma produktu pārdošanas specifiku un klientu konsultēšanu par aktuālajiem produktiem. Iepazīties ar produkcijas degustācijas procesu. Iespēja uzzināt par produkcijas tirgus situāciju, tendencēm un to analīzi. Piedalīties produktu kvalitātes vērtēšanā. Papildināt zināšanas par esošiem un jauniem produktiem, un klientu apkalpošanas uzlabošanu. Iespēja uzzināt par mārketinga sadarbību ar tirdzniecības nodaļu un to nozīmi, kā arī doties uz tirdzniecības vietu, lai uzzinātu par produkcijas izvietošanas specifiku.

Minimālais vecums: 13

Vietu skaits: 2

Adrese: Brīvības iela 171, Rīga, LV-1012, Latvija

Loģistikas vadītājs

Iespēja iepazīties ar loģistikas pamatiem, kas iekļauj produkcijas loģistikas plānošanu, koordinēšanu un tās izpildi. Iespēja izzināt loģistikas  budžeta plānošanas pamatus un tā ietekmējošos faktorus. Iespēja iepazīties ar loģistikas nodaļas darbinieku darba ikdienu, tās vadību. Loģistikas centra un produkcijas sagatavošanas darbu apskate.

Minimālais vecums: 13

Vietu skaits: 3

Adrese: Brīvības iela 171, Rīga, LV-1012, Latvija

Ekskursijas