Ēnu diena

Vērtējums:

Vērtējums:

UZŅĒMUMA DATI
PIKC Liepājas Valsts tehnikums
Ventspils iela 51, Liepāja
PAR UZŅĒMUMU
Profesionālas izglītības centrs"Liepājas Valsts tehnikums" ir Kurzemes reģiona lielākā profesionālās izglītības iestāde ar plašāko piedāvāto izglītības programmu klāstu.Tas nodrošina kompetentu un kvalitatīvu speciālistu sagatavošanu gan pēc pamatskolas, gan pēc vidusskolas beigšanas un arī mūžizglītības kontekstā, atbilstoši reģiona attīstības vajadzībām un dinamikai. Tehnikums ir elastīgs un atvērts moderno tehnoloģiju un jaunu programmu ieviešanai. Regulāra sadarbība ar nozaru asociācijām un uzņēmumu pārstāvjiem dod iespēju gūt pārliecību par tehnikuma sagatavoto speciālistu pieprasījumu darba tirgū.
NOZARE
Izglītības atbalsta pakalpojumi

Uzņēmuma vakances

Profesija
Uzņēmums
Reitings
PIKC Liepājas Valsts tehnikums

konditors

 Konditors sagatavo izejvielas darbam, gatavo rauga un bezrauga mīklas, to izstrādājumus, pildījumus un apdares pusfabrikātus, noformē konditorejas izstrādājumus. Konditors strādā konditorejas cehos un ēdināšanas uzņēmumos, kur gatavo konditorejas izstrādājumus.

PIKC Liepājas Valsts tehnikums

Frizieris

 Frizieris ir kvalificēts darbinieks, kurš frizētavā vai skaistumkopšanas uzņēmumā apkalpo klientus – veido frizūras, griež,  krāso, balina, izmanto daudzveidīgus instrumentus, profesionālo matu kosmētiku, ievēro epidemioloģiskās drošības prasības, veido pozitīvas attiecības ar klientu, spēj strādāt komandā.

PIKC Liepājas Valsts tehnikums

kokapstrādes iekārtu operators

 Kokapstrādes iekārtu operators strādā ar kokapstrādes iekārtām, veic koksnes, koksnes plātņu materiālu mehānisko apstrādi, izgatavo sagataves un detaļas. Veic iekārtu un koksnes griezējinstrumentu iestatīšanu un regulēšanu. Kokapstrādes iekārtu operators strādā patstāvīgi vai komandā ar citiem nozares speciālistiem kokapstrādes un mēbeļu ražotnēs.  

PIKC Liepājas Valsts tehnikums

Tērpu stila speciālists

Veido klienta individuālo tēlu ar apģērba, frizūras un dekoratīvās kosmētikas palīdzību, konstruē, piegriež un izgatavo apģērbus.

PIKC Liepājas Valsts tehnikums

pavārs

 Pavārs strādā dažādos ēdināšanas uzņemumos, veic pārtikas produktu pirmsapstrādi, gatavo un noformē ēdienus un piedevas, pielietojot tehnoloģisko aprīkojumu.

PIKC Liepājas Valsts tehnikums

mehatroniķis

Veic dažādu mehatronisku sistēmu projektēšanu, veidošanu un darbības uzraudzīšanu.Prot veikt uzdevumus, kas saistīti ar metālapstrādi, elektroniku, programmēšanu.