Ēnu diena

Vērtējums:

Vērtējums:

UZŅĒMUMA DATI
Starptautiskā Kosmetoloģijas Koledža
Graudu iela 68, Rīga
PAR UZŅĒMUMU
Starptautiskā Kosmetoloģijas Koledža īsteno Estētiskās Kosmetoloģijas programmu, kas sniedz iespēju ikvienam studēt pēc vidējās izglītības iegūšanas un iegūt pirmā līmeņa augstāko izglītību, kā arī ceturtā līmeņa profesionālo kvalifikāciju. Koledžas studenti iegūst Latvijā un ārvalstīs atzītu augstākās izglītības diplomu. Jau vairāk kā 10 gadu garumā Kosmetoloģijas koledža nodrošina skaistumkopšanas speciālistu darba tirgu ar pieprasītiem profesionāļiem. Koledža ir neapšaubāms līderis starp Latvijas un tuvākajā nākotnē arī Eiropas estētiskās kosmetoloģijas mācību iestādēm.
NOZARE
Veselības aprūpes, izglītības, kultūras un citu sociālo pakalpojumu koordinēšana, izņemot sociālo apdrošināšanu

Uzņēmuma vakances

Profesija
Uzņēmums
Reitings
Starptautiskā Kosmetoloģijas Koledža

Skaistumkopšans speciālists kosmetoloģijā, Lektors/pasniedzējs

Aicinām iepazīties ar profesiju Skaistumkopšanas speciālists kosmetoloģijā/ pasniedzējs

Būsiet Gaidīti Starptautiskajā Kosmetoloģijas koledžā, lai iepazītos ar koledžas ikdienu, ar tādām profesijām, kā - lektors/pasniedzējs un skaistumkopšanas speciālists kosmetoloģijā. Esi mūsu pasniedzēju ēna un izvērtē, vai darbs skaistumkopšanas nozarē ir domāts tieši Tev!

Starptautiskā Kosmetoloģijas Koledža

Skaistumkopšanas speciālists kosmetoloģijā, Lektors/pasniedzējs

Aicinām iepazīties ar Starptautiskās Kosmetoloģijas koledžu, kas ļaus paskatīties uz divu veidu profesijām - lektors/pasniedzējs un skaistumkopšanas speciālists kosmetoloģijā. Esi mūsu pasniedzēju ēna un izvērtē, vai darbs skaistumkopšanas nozarē ir domāts tieši Tev!