Nosaukums
Uzņēmums

Ekskursija uz JA Latvia biroju

Iespēja uzzināt, kā 5 cilvēku komanda organizē valsts mēroga ekonomisko/uzņēmējdarbības izglītību, kādas metodes izmanto, lai iedvesmotu jauniešus sevī attīstīt uzņēmējspēju kompetences, uzzināt kā top Latvijas lielākā uzņēmējdarbības konference, Ēnu diena un ar skolēnu mācību uzņēmumiem saistīti pasākumi.

Adrese: Ūdens iela 12-21

Pieejamais laiks: 15.oktobris. 1.grupa - no plkst.9:30-11:00; 2. grupa - no plkst. 13:00 -14:30

Dalībnieku skaits: Min 5 Max 7

Ekskursija pieejama: 5.-9. klases skolēniem

Ekskursijas valoda: lv

Sagaidāmais rezultāts: Darba pasaules iepazīšana. Uzzinās, kas ir JA Latvia, ka tā ir Latvijas lielākā izglītības organizācija ar sabiedriskā labuma organizācijas statusu un praktiskās biznesa izglītības eksperts Latvijas skolās. JA Latvia ir viens no 37 Junior Achievement Europe un viens no 123 Junior Achievement Worldwide® tīkla biedriem kopš 1991. gada. Eiropas Komisija atzinusi JA Latvia par vienīgo pozitīvo iniciatīvu Latvijā, kas ilgtermiņā un metodiski nodrošina jauniešiem uzņēmējdarbības izglītību. JA Latvia katru gadu nodrošina Eiropā aprobētu un Latvijas vajadzībām pielāgotu praktiskās biznesa izglītības programmu pieejamību aptuveni 100 000 skolēnu visā Latvijā visos izglītības līmeņos: • Finanšu pratības ABC – sociālo zinību priekšmeta mācību un metodiskie materiāli 1.–9. klasei. • Karjeras izglītības programma ĒNU DIENA 1.–12. klasei. • Skolēnu mācību uzņēmumu programma 4.–12. klasei. • Līderu programma 10.–12. klasei. • Kvalifikācijas paaugstināšanas un tālākizglītības programmas skolotājiem Uzzinās par projektu vadītāja, biroja vadītāja, mārketinga un sabiedrisko attiecību profesiju. Šo speciālistu darba pienākumiem un nepieciešamajām kompetencēm, lai veiktu šo darbu.

Veids, kādā tiks nodrošināts sagaidāmais rezultāts: Prezentācija par JA Latvia, video no organizētajiem pasākumiem, iespēja JA Latvia darbnīcā ģenerēt biznesa ideju savam topošajam skolēnu mācību uzņēmumam, uzzinās skolēnu un sabiedrības ieguvumus, ja darbosies JA Latvia programmās. Ekskursija JA Latvia birojā, iepazīstinot ar organizētajiem projektiem.

Mācību ekskursija pamatskolas 8.-9. un vidusskolas 10.-12. klašu skolēniem par Pirmsskolas izglītības iestādes darbību - mīti un realitāte

Ekskursijas laikā skolēni iepazīsies ar pirmsskolas izglītības iestādes darba specifiku jaunajos izglītības reformas apstākļos; varēs izmēģināt sevas prasmes kā skolotāju palīgus rotaļās ar bērniem .

Adrese: Krāslava, Aronsona iela 1, PII "Pīlādzītis"

Pieejamais laiks: 2020. gada septembris

Dalībnieku skaits: Min 5 Max 30

Ekskursijas valoda: lv

Minimālais vecums: 14

Sagaidāmais rezultāts: Skolēni iepazīsies ar pedagoga, pedagoga palīga profesiju. Mācību ekskursijas laikā būs iespējams vērot pedagogu vadītās nodarbības, kā arī iepazīties ar PI iestādes saimniecisko darbību- ar profesijām, kuras vajadzīgas, lai pirmsskolas izglītības iestāde varētu pastāvēt. Ekskursijas nenotiek slimību karantīna laikā; apmeklētāji rūpējas par maiņas apaviem; apmeklētājiem jābūt veseliem

Veids, kādā tiks nodrošināts sagaidāmais rezultāts: Pedagogi dalīsies pieredzē, iepazīstinot Krāslavas novada PII „Pīlādzītis” darbību un pieredzi āra stundu un nodarbību metodikā. Par orientēšanās spēles organizēšanu ar mērķi iepazīt dzimtās pilsētas kultūras objektus, par āra nodarbību pieredzi, iepazīstinot bērnus ar vecāku profesijām, par gadskārtu svētku organizēšanu dabā.

Mācību ekskursija skolēniem - Iepazīsti Daugavas stadionu

Kultūras un sporta centrs ”Daugavas stadions” gan skolēniem, gan citām interesentu grupām piedāvā izzinošas ekskursijas par kvartāla vēsturi, ikdienu un attīstību.

Adrese: Augšiela 1, Rīga

Pieejamais laiks: No 2020. gada septembra, Vairāk informācijas, zvanot pa tālr. +371 25746226 vai rakstot uz e-pastu: aleksandra.svalkovska@daugavasstadions.lv

Dalībnieku skaits: Min 10 Max 20

Ekskursijas valoda: lv

Maksa: Ekskursijas cena vienai personai – 1,00 Eur ar nosacījumu, ka grupa ir ne mazāk par 10 personām. Par papildus aktivitātēm un cenām interesēties telefoniski.

Sagaidāmais rezultāts: Mācību ekskursijas laikā skolēni iepazīs Kultūras un sporta centras ”Daugavas stadions” vēsturi, to saistot ar apkārtējā kvartāla vēsturi, kā arī uzzinās kādu profesiju cilvēki strādā Kultūras un sporta centrā ”Daugavas stadions”, kādi sportisti ir saistīti ar šo centru.

Veids, kādā tiks nodrošināts sagaidāmais rezultāts: “Iepazīsti Daugavas stadionu!” ietvaros ir iespējams iepazīties ar stadiona vēsturi un stāstiem, kā stadions straujiem soļiem pārtop par modernu kultūras un sporta kvartālu. Ekskursijā “Iepazīsti Daugavas stadionu!” tiek attīstību un pārmaiņām. Ekskursijas noslēgumā piedāvājam izklaides daļu – BUNGU APLIS, sadarbībā ar Andžeja Grauda bungu skolu vai ROBOTIKAS PIEDZĪVOJUMS, sadarbībā ar Starptautisko Inovāciju Skolu.

Mācību ekskursija maizes ceptuvē "Saldus Maiznieks"

Ekskursijas laikā skolēni dodas maizes ceptuvē, iepazīstas ar miltu daudzveidību, pagaršo mīklas un ieraugus, veic dažādus darbiņus, kas pieejami cehā, tāpat tiek iepazīstināti ar maizes tapšanas vēsturi, kā arī maizes ceļu no plaucējuma līdz veikala plauktam. Ekskursijas beigās - produktu degustācija un konkurss ar balvām. Pēc tam iespējams iegādāties arī maiznīcas produkciju par izdevīgu cenu. Mācību ekskursijas pieejamas arī angļu un krievu valodā

Adrese: Kuldīgas iela 88, Saldus, LV-3801

Pieejamais laiks: 2020. gada septembris

Dalībnieku skaits: Min 10 Max 35

Ekskursijas valoda: lv

Minimālais vecums: 10

Sagaidāmais rezultāts: Ielūkojies ražošanas procesā! Tu redzēsi, kā top izcili garšīgā "Kurzemnieku" rudzu maize - kā tā no maiznieku gādīgajām un stiprajām rokām nonāk pie Tevis! Pēc ekskursijas būs zināmas daudzas jaunas profesijas, kuras nepieciešamas, lai taptu maizīte - tie uzņēmuma vadītāji:Valdes loceklis. Dzinējspēks un iedvesmotājs. Viņa mērķtiecība, sirsnība un atsaucība ir lieliska vadītāja raksturīpašības; Ražošanas vadītājs. Viens no mūsu komandas kreatīvākajiem cilvēkiem - vienmēr izdomās risinājumu arī neatrisināmām problēmām; Tirdzniecības vadītāja. Ja nepieciešams, pārdos visu un visiem; Mūsu lieliskās konditores. Ar visplatāko smaidu un veiklākajām rokām; Galvenā maizes kukulīšu formētāja; meistare, kas spēj radīt vislabākās baltmaizes un izcilākās rupjmaizes mīklas; Klientu apkalpošanas operatore. Spēj pieņemt pasūtījumu zibens ātrumā un vēl paspēj piedāvāt ikdienas jaunumus!; Klientu apkalpošanas operatore. Izcila atbildības sajūta un pozitīvs garastāvoklis, uzklausot klientu vēlmes.

Veids, kādā tiks nodrošināts sagaidāmais rezultāts: Kā atpazīt vislabākos maizes cepējus? Atbilde ir pavisam vienkārša. Viņi maizi cep ar mīlestību un iedvesmu. Jo vairāk mīlestības, jo kukulītis apaļāks... Un, jo vairāk iedvesmas, jo izteiksmīgāka tā smarža un garša. Šobrīd SIA "Saldus Maiznieks" ir kļuvis par ģimenes uzņēmumu, kurā 35 cilvēku komanda rada izcilu rudzu maizi un vēl daudz dažādu gardumu. Mūsu komandas sastāvā Jūs sastapsiet rūpīgus mīklu mīcītājus, ašus maizes kukulīšu formētājus, brašus cepējus, sirsnīgas un smaidīgas konditores, laipnas un atsaucīgas klientu apkalpošanas operatores.... Vārdu sakot, mums ir labākā komanda, kādu Jūs varētu iedomāties! Mēs ticam, ka Latvijā ir garšīgākā rudzu maize pasaulē. Tieši tā ir viena no vērtībām, kura, tāpat kā ģimenes vērtība, ir jāsaudzē. Ikdienā tieši ticība idejām, ticība produktiem, kurus ražojam, kā arī ticība ģimenes spēkam ir tas virzītājspēks, kas neļauj apstāties pie sasniegtā.

Mācību ekskursija uz Transporta un sakaru institūtu (TSI) 8.-9.klašu un 10.-12. klašu vidusskolēniem

Piesaki savu klasi ekskursijai, kur būs iespēja uzzināt kur un kā “dzīvo” roboti, kādas zināšanas jāapgūst, lai vēlāk varētu nodarboties ar robotiku un programmēšanu, kur un kā dzīvē darbojas fizikas likumi, vai roboti jau aizvieto pasaulē cilvēkus un vēl daudz ko citu! Būs ne tikai izzinoši, bet arī aizraujoši!

Adrese: Lomonosova iela 1, k-3

Pieejamais laiks: 2020. gada septembris

Dalībnieku skaits: Min 10 Max 30

Ekskursijas valoda: lv

Maksa: 0

Minimālais vecums: 15

Sagaidāmais rezultāts: . Mācību ekskursija ar paraugdemonstrējumiem, sniedzot skolēniem ieskatu par tehnoloģiju attīstību tuvākajā nākotnē, ar mērķi radīt skolēniem interesi par eksaktām zinātnēm un tehniskajām specialitātēm KO APGŪS NODARBĪBAS GAITĀ Izpratni par informācijas un komunikāciju tehnoloģiju nozīmi mūsdienu sabiedrībā; Priekšstatu par aktuālajām tendencēm informācijas un komunikāciju tehnoloģiju attīstībā; Priekšstatu kā informācijas un komunikācijas tehnoloģijas tiek izmantotas dažādu uzdevumu risināšanai

Veids, kādā tiks nodrošināts sagaidāmais rezultāts: Prezentācija par TSI, Transporta un sakaru institūtu, video no programmām, sniedzot priekšstatu par mūsdienu tehnoloģijas attīstību, robota pamata un viedajām funkcijām, to darbības principiem. Veikt nākotnes biznesa izvērtēšanu un izpratni par loģistikas nozares darbības veidiem, to attīstību un nozīmi mūsdienu sabiedrībā, kā arī radīt izpratni par fizikas parādībām, likumsakarībām un uzzināt daudz jauna par gaisa telpas drošību, izaicinājumiem un riska faktoriem

Profesionālās izglītības kompetences centra Jelgavas tehnikums- Profesijas nedēļa

Tehnoloģiju nozīmīgums mūsu ikdienas dzīvē ir nenoliedzams! Kāpēc modernās tehnoloģijas ir svarīgas mūsu dzīvē? Piesakies un noskaidro!

Adrese: Pulkveža Oskara Kalpaka iela 37

Pieejamais laiks: Jelgava

Dalībnieku skaits: Min 10 Max 25

Ekskursija pieejama: 1. -4. klases skolēniem, 5.-9. klases skolēniem, 10.-12. klases skolēniem, profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem

Ekskursijas valoda: lv

Minimālais vecums: 7

Sagaidāmais rezultāts: Profesiju nedēļā- mācību ekskursijā skolēni uzzinās par izglītības programmām, ko apgūst tehnikumā - zemes ierīcība (mērniecības tehniķis), autotransports (automehāniķis un autodiagnostiķis), kokizstrādājumu izgatavošana (mēbeļu galdnieks), būvdarbi (apdares darbu tehniķis), viesnīcu pakalpojumi (viesmīlības pakalpojumu speciālists 4.gadi un 1.5 gadi), administratīvie un sekretāra pakalpojumi (klientu apkalpošanas speiālists), datorsistēmas, datu bāzes un datortīkli (datorsistēmu tehniķis), programmēšana (programmēšanas tehniķis), siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģija (inženierkomunikāciju tehniķis).

Veids, kādā tiks nodrošināts sagaidāmais rezultāts: Skolēni tiksies ar tehnikuma mācībspēkiem, ar dažādu specialitāšu audzēkņiem, apskatīs izglītības iestādes darba telpas, varēs veikt dažādus praktiskus uzdevumus.

Vairāk par profesijām:
 

Profesionālās izglītības skolotājs

Laiks satikties bibliotēkā!

Bibliotēka jau sen vairs nav vieta kur tikai izsniedz grāmatas vai lasa avīzes, mūsdienu bibliotēkas rīcībā ir mūsdienīgi informācijas rīki, pasākumu daudzveidība un izglītojošas norises visām vecumu grupām. Bibliotēka ir vieta kur nākt, augt, izzināt un attīstīties!

Adrese: Parka iela 23

Pieejamais laiks: Katru darba dienu no 10:00-18:00 un sestdienās no 10:00-15:00

Dalībnieku skaits: Min 1 Max 40

Ekskursijas valoda: lv

Sagaidāmais rezultāts: Parādīsim visus bibliotēkas procesus, sākot no kataloģizēšanas un beidzot ar pasākumu rīkošanu. Parādīsim bibliotēkas ik dienā neredzamo darbu un vietas.

Veids, kādā tiks nodrošināts sagaidāmais rezultāts: Ekskursija norit divās daļās sākumā iepazīstam ēku un procesus, pēc tam ir neliela radošā nodarbība.

Vairāk par profesijām:
 

Bibliotekārs

Bibliogrāfs

Sistēmbibliotekārs

SCANDIWEB atvērto durvju diena!

Sākotnēji būtu ofisa ekskursija, kuras laikā paskaidrotu par kompāniju, tās darbības sfēru un pārstāvētās profesijas. Pēc tam sekotu iepazīšanās ar to, ko tieši dara programmētāji un projektu vadītāji mūsu kompānijā, un kas ir nepieciešams, lai uzsāktu ceļu IT nozarē. Varam pielāgoties interesēm, sagatavot kādu prezentāciju vai mācību materiālus!

Adrese: A.Briāna iela 9A-2 (Valdemāra Pasāža)

Pieejamais laiks: Varam pielāgoties ar datumiem, vēlams sākot ar plkst.13.00

Dalībnieku skaits: Min 10 Max 40

Ekskursija pieejama: 10.-12. klases skolēniem, profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem

Ekskursijas valoda: lv

Sagaidāmais rezultāts: Skolēniem būs iespēja iepazīties ar IT kompāniju Latvijā, web-programmētāju, projektu vadītāju ikdienu, un to, kas nepieciešams, lai kļūtu par speciālistu IT nozarē!

Veids, kādā tiks nodrošināts sagaidāmais rezultāts: Objektu apskate, uzziņas materiālu izsniegšana, iepazīšanās ar profesiju pārstāvjiem

Uzņēmējdarbība - LIAA Liepājas biznesa inkubatorā

Adrese: Dārza iela 4/8, Liepāja

Dalībnieku skaits: Max 40

Ekskursija pieejama: 10.-12. klases skolēniem, profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem

Ekskursijas valoda: lv

Sagaidāmais rezultāts: Parunāsim par uzņēmējiem un uzņēmējdarbību. Apskatīsim LIAA Liepājas biznesa inkubatoru un uzspēlēsim erudīcijas spēli par iemācīto.

Vairāk par profesijām:
 

Tirdzniecības menedžeris

Biznesa augstskolas Turība Atvērto durvju diena tiešsaistē(23. aprīlis)

Pasākums norisināsies tiešsaistes formātā. Ekskursijas vadītāju lomā iejutīsies mūsu studenti, kuri parādīs un pastāstīs ne tikai par studiju iespējām, bet arī par studentu dzīvi ārpus lekcijām. Tāpat būs iespēja tikties ar programmu vadītājiem un dekāniem, lai gūtu precīzāku ieskatu studiju programmās.

Adrese: Biznesa augstskola Turība, Graudu iela 68, Rīga.

Pieejamais laiks: 23. aprīlis plkst. 17.00

Dalībnieku skaits: Min 1 Max 150

Ekskursija pieejama: 10.-12. klases skolēniem, profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem

Ekskursijas valoda: lv

Sagaidāmais rezultāts: Aicina apmeklēt Atvērto durvju dienas Biznesa augstskolā Turība un izdarīt pareizo izvēli! Atvērto durvju dienu apmeklējums sniegs lielisku iespēju uzzināt vairāk par augstskolas īstenotajām studiju programmām, uzņemšanas noteikumiem un iestāšanās procesu, iepazīties ar studentiem un mācībspēkiem, apskatīt lekciju auditorijas un studentu viesnīcu.

Veids, kādā tiks nodrošināts sagaidāmais rezultāts: Atvērto durvju dienas sākums plkst. 17.00, izņemot 2. jūlija uzņemšanas nakts pasākumu, kura sākums paredzēts plkst. 19.00 un dažādas saistošas aktivitātes norisināsies līdz pat pusnaktij. Nāc un izdari pareizo izvēli Biznesa augstskolas Turība Atvērto durvju dienas pasākumos.

Biznesa augstskolas Turība Atvērto durvju diena (20. maijs)

Pasākuma pirmā daļa notiks lekcijas formātā, tam sekos sarunas ar fakultāšu pārstāvjiem, bet noslēgumā ekskursija pa augstskolas teritoriju. Lai nepalaistu garām būtiskāko informāciju, aicinām ierasties vismaz pāris minūtes pirms pasākuma sākuma.

Adrese: Biznesa augstskola Turība, Graudu iela 68, Rīga

Pieejamais laiks: 20. maijs plkst. 17.00

Dalībnieku skaits: Min 1 Max 150

Ekskursija pieejama: 10.-12. klases skolēniem, profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem

Ekskursijas valoda: lv

Sagaidāmais rezultāts: Aicina apmeklēt Atvērto durvju dienas Biznesa augstskolā Turība un izdarīt pareizo izvēli! Atvērto durvju dienu apmeklējums sniegs lielisku iespēju uzzināt vairāk par augstskolas īstenotajām studiju programmām, uzņemšanas noteikumiem un iestāšanās procesu, iepazīties ar studentiem un mācībspēkiem, apskatīt lekciju auditorijas un studentu viesnīcu.

Veids, kādā tiks nodrošināts sagaidāmais rezultāts: Atvērto durvju dienas sākums plkst. 17.00, izņemot 2. jūlija uzņemšanas nakts pasākumu, kura sākums paredzēts plkst. 19.00 un dažādas saistošas aktivitātes norisināsies līdz pat pusnaktij. Nāc un izdari pareizo izvēli Biznesa augstskolas Turība Atvērto durvju dienas pasākumos.

Biznesa augstskolas Turība Atvērto durvju diena (27. jūnijs)

Pasākuma pirmā daļa notiks lekcijas formātā, tam sekos sarunas ar fakultāšu pārstāvjiem, bet noslēgumā ekskursija pa augstskolas teritoriju. Lai nepalaistu garām būtiskāko informāciju, aicinām ierasties vismaz pāris minūtes pirms pasākuma sākuma.

Adrese: Biznesa augstskola Turība, Graudu iela 68, Rīga

Pieejamais laiks: 27. jūnijs plkst. 17.00

Dalībnieku skaits: Min 1 Max 150

Ekskursija pieejama: 10.-12. klases skolēniem, profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem

Ekskursijas valoda: lv

Sagaidāmais rezultāts: Aicina apmeklēt Atvērto durvju dienas Biznesa augstskolā Turība un izdarīt pareizo izvēli! Atvērto durvju dienu apmeklējums sniegs lielisku iespēju uzzināt vairāk par augstskolas īstenotajām studiju programmām, uzņemšanas noteikumiem un iestāšanās procesu, iepazīties ar studentiem un mācībspēkiem, apskatīt lekciju auditorijas un studentu viesnīcu

Veids, kādā tiks nodrošināts sagaidāmais rezultāts: Atvērto durvju dienas sākums plkst. 17.00, izņemot 2. jūlija uzņemšanas nakts pasākumu, kura sākums paredzēts plkst. 19.00 un dažādas saistošas aktivitātes norisināsies līdz pat pusnaktij. Nāc un izdari pareizo izvēli Biznesa augstskolas Turība Atvērto durvju dienas pasākumos.

Biznesa augstskolas Turība Atvērto durvju diena (2. jūlijs - Uzņemšanas nakts)

Pasākuma pirmā daļa notiks lekcijas formātā, tam sekos sarunas ar fakultāšu pārstāvjiem, bet noslēgumā ekskursija pa augstskolas teritoriju. Lai nepalaistu garām būtiskāko informāciju, aicinām ierasties vismaz pāris minūtes pirms pasākuma sākuma.

Adrese: Biznesa augstskola Turība, Graudu iela 68, Rīga

Pieejamais laiks: 2. jūlijs plkst. 19.00

Dalībnieku skaits: Min 1 Max 150

Ekskursija pieejama: 10.-12. klases skolēniem, profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem

Ekskursijas valoda: lv

Sagaidāmais rezultāts: Aicina apmeklēt Atvērto durvju dienas Biznesa augstskolā Turība un izdarīt pareizo izvēli! Atvērto durvju dienu apmeklējums sniegs lielisku iespēju uzzināt vairāk par augstskolas īstenotajām studiju programmām, uzņemšanas noteikumiem un iestāšanās procesu, iepazīties ar studentiem un mācībspēkiem, apskatīt lekciju auditorijas un studentu viesnīcu.

Veids, kādā tiks nodrošināts sagaidāmais rezultāts: Pasākums ir domāts ikvienam, ne tikai tiem, kas meklē studiju iespējas. Tā ir izdevība iepazīt mūs – Turību – uzzināt ko jaunu un vērtīgu, un aktīvi pavadīt vakaru, piedaloties dažādās organizatoru sarūpētās aktivitātēs. Brīvdabas treniņš, ekskursijas augstskolas teritorijā, iedvesmojoša lekcija u.c. aktivitātes.

Biznesa augstskolas Turība Atvērto durvju diena (21. jūlijs)

Pasākuma pirmā daļa notiks lekcijas formātā, tam sekos sarunas ar fakultāšu pārstāvjiem, bet noslēgumā ekskursija pa augstskolas teritoriju. Lai nepalaistu garām būtiskāko informāciju, aicinām ierasties vismaz pāris minūtes pirms pasākuma sākuma.

Adrese: Biznesa augstskola Turība, Graudu iela 68, Rīga

Pieejamais laiks: 21. jūlijs plkst. 17.00

Dalībnieku skaits: Min 1 Max 150

Ekskursija pieejama: 10.-12. klases skolēniem, profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem

Ekskursijas valoda: lv

Sagaidāmais rezultāts: Aicina apmeklēt Atvērto durvju dienas Biznesa augstskolā Turība un izdarīt pareizo izvēli! Atvērto durvju dienu apmeklējums sniegs lielisku iespēju uzzināt vairāk par augstskolas īstenotajām studiju programmām, uzņemšanas noteikumiem un iestāšanās procesu, iepazīties ar studentiem un mācībspēkiem, apskatīt lekciju auditorijas un studentu viesnīcu.

Veids, kādā tiks nodrošināts sagaidāmais rezultāts: Nāc un izdari pareizo izvēli Biznesa augstskolas Turība Atvērto durvju dienas pasākumos

Biznesa augstskolas Turība Atvērto durvju diena (4.augusts)

Pasākuma pirmā daļa notiks lekcijas formātā, tam sekos sarunas ar fakultāšu pārstāvjiem, bet noslēgumā ekskursija pa augstskolas teritoriju. Lai nepalaistu garām būtiskāko informāciju, aicinām ierasties vismaz pāris minūtes pirms pasākuma sākuma.

Adrese: Biznesa augstskola Turība, Graudu iela 68, Rīga

Pieejamais laiks: 4. augusts plkst. 17.00

Dalībnieku skaits: Min 1 Max 150

Ekskursija pieejama: 10.-12. klases skolēniem, profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem

Ekskursijas valoda: lv

Sagaidāmais rezultāts: Aicina apmeklēt Atvērto durvju dienas Biznesa augstskolā Turība un izdarīt pareizo izvēli! Atvērto durvju dienu apmeklējums sniegs lielisku iespēju uzzināt vairāk par augstskolas īstenotajām studiju programmām, uzņemšanas noteikumiem un iestāšanās procesu, iepazīties ar studentiem un mācībspēkiem, apskatīt lekciju auditorijas un studentu viesnīcu.

Veids, kādā tiks nodrošināts sagaidāmais rezultāts: Nāc un izdari pareizo izvēli Biznesa augstskolas Turība Atvērto durvju dienas pasākumos

Biznesa augstskolas Turība studentu pilsētiņas apmeklējums

Ekskursijas maršrutā iekļautas vairākas mācību auditorijas, augstskolas plašā bibliotēka un lasītava, konferenču zāle, studentu viesnīcas telpas, Biznesa inkubators un citas studentu ērtībām veidotās telpas un vides objektus.

Adrese: Biznesa augstskola Turība, Graudu iela 68, Rīga

Pieejamais laiks: Ekskursijai var pieteikties jebkurā laikā, iepriekš vienojoties.

Dalībnieku skaits: Min 1 Max 50

Ekskursija pieejama: 10.-12. klases skolēniem, profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem

Ekskursijas valoda: lv

Sagaidāmais rezultāts: Ikvienam interesentam tiek sniegta iespēja doties ekskursijā pa Biznesa augstskolas Turība studentu pilsētiņas teritoriju, kas ietver modernu vidi, sakārtotu infrastruktūru, ergonomiskas un labiekārtotas telpas, no kurām lekciju auditorijās var nokļūt dažu minūšu laikā, kā arī plašu bibliotēku un ērtu autostāvvietu. Lai gan izklausās pēc studentu pilsētiņas kādā prestižā ārvalstu universitātē, taču tas viss pieejams tepat Rīgā. Zinošu darbinieku pavadībā uzzināsiet visu par iespējām Turībā un augstskolas studentu pilsētiņas teritorijā.

Veids, kādā tiks nodrošināts sagaidāmais rezultāts: Ekskursijas laikā varēsiet iejusties studentu ikdienas dzīves ritmā un izbaudīt Turības sniegtās iespējas un radīto infrastruktūru.

Iepazīsti Biznesa inkubatoru darbību

Prezentācija par BI darbību, tikšanās ar BI dalībnieku - jauno uzņēmēju, biznesa ideju ģenerēšanas darbnīca.

Adrese: Blaumaņa iela 3, Madona

Pieejamais laiks: No septembra ceturtdienās

Dalībnieku skaits: Min 5 Max 25

Ekskursija pieejama: 10.-12. klases skolēniem, profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem

Ekskursijas valoda: lv

Sagaidāmais rezultāts: Iepazīsies ar Biznesa inkubatora atbalsta iespējām biznesa ideju autoriem un jaunajiem komersantiem.

Veids, kādā tiks nodrošināts sagaidāmais rezultāts: Lekcija, diskusija, radošā darbnīca

Kā uzsākt biznesu augstskolā?

1. Tikšanās ar RISEBA Radošā biznesa inkubatora pārstāvjiem; 2. Mini mestarklase par biznesa ideju ģenerēšanu; 3. Ekskursija augstskolā Meža ielā 3 un Durbes ielā 4.

Adrese: Meža iela 3, Rīga

Pieejamais laiks: 21. maijs

Dalībnieku skaits: Min 5 Max 20

Ekskursija pieejama: 10.-12. klases skolēniem

Ekskursijas valoda: lv

Sagaidāmais rezultāts: Kad tad, ja ne augstskolas laikā? RISEBA Radošais biznesa inkubators sniedz visiem augstskolas studentiem teorētiskās un praktiskās zināšanas, nodrošinot apstākļus uzņēmējdarbības uzsākšanai studiju laikā. Ekskursijas laikā apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar augstskolas sniegtajām iespējām un infrastruktūru, kā arī piedalīties mini meistarklasē.

Veids, kādā tiks nodrošināts sagaidāmais rezultāts: Ekskursijas dalībniekiem būs iespējas iepazīties ar RISEBA piedāvātajām iespējām un infrastruktūru gan Meža ielā 3, gan Durbes ielā 4. Lai iejustos studenta ādā, dalībniekiem tiks piedāvāta biznesa ideju ģenerēšanas mini meistarklase.

Radošās darbnīcas dažādu skolēna prasmju attīstīšanai

1. Silīcija ielejas mini izaicinājums / Karjeras prasmes Laiks: 1 mācību stunda (40 minūtes) Ja darbnīca notiek Jūsu telpās, tad nepieciešams: dators, projektors, iespēja atskaņot video Lieliska iespēja studentiem ieskatīties biznesa pasaulē un izjust reālas dzīves situācijas, kurās nepieciešama ļoti laba reakcija un loģiski lēmumi. Mēs pārbaudīsim viņu spējas strādāt komandā, pieņemt lēmumus komandās un domāt ārpus ierastajām robežām. 2. Uzdrošinies būt radošs / Radošums Ilgums: 1 akadēmiskā stunda (40 minūtes) Ja darbnīca notiek Jūsu telpās, tad nepieciešams: dators, projektors, iespēja atskaņot video Šī semināra laikā mēs mudināsim dalībniekus radīt neiespējamo. Runāsim par to, kāpēc ir nepieciešama radoša domāšana, kas ierobežo radošo domāšanu, kā arī kur to izmantot. Semināra laikā skolēni veiks dažādus praktiskus uzdevumus, lai rosinātu sevī radošumu. 3. Pārdod neiespējamo / Pārdošanas un prezentācijas prasmes. Laiks: 1 mācību stunda (40 minūtes) Ja darbnīca notiek Jūsu telpās, tad nepieciešams: dators, projektors, iespēja atskaņot video Šīs radošās darbnīcas laikā skolēniem tiek prezentēts ta saucamais “Elevator Pitch” - kā 2 minūšu laikā pārdot savu produktu. Semināra laikā viņi mācīsies, kā uzlabot savas prezentācijas. 4. Burkānu eksperiments / Komandas prasmes Laiks: 1 mācību stunda (40 minūtes) Ja darbnīca notiek Jūsu telpās, tad nepieciešams: dators, projektors, iespēja atskaņot video Vai jums kādreiz ir licies, ka, pārdodot burkānus, jūs varētu kļūt par miljonāru? Simtiem cilvēku ir zemi ienākumi, bet tikai daži spēj uzbūvēt ienesīgu biznesu. Kāds ir noslēpums? Šajā darbnīcā skolēniem rādīsim, kā vienkāršas idejas var padarīt par kaut ko lielisku. Darbnīca apvienos teoriju un praktiskās zināšanas. Skolēni sākumā noklausīsies nelielu ievadlekciju par savu pirmo biznesa projektu. 5. Daži redz bērnus, mēs redzam līderus | Vadības prasmas Laiks: 1 mācību stunda (40 minūtes) Ja darbnīca notiek Jūsu telpās, tad nepieciešams: dators, projektors, iespēja atskaņot video Par līderi piedzimst vai par tādu var kļūt, uzkrājot nepieciešamo pieredzi? Darbnīcas laikā katram skolēnam būs iespēja iejusties līdera lomā un vadīt savu komandu stratēģiskā uzdevumā. Skolēni uzzinās arī vadītāju īpašības bez kurām īsts vadītājs nemaz nav vadītājs.

Adrese: Skolas iela 11, Rīga.

Pieejamais laiks: Darba dienās 9:00 - 16:00

Dalībnieku skaits: Min 6 Max 100

Ekskursija pieejama: 10.-12. klases skolēniem, profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem

Ekskursijas valoda: lv

Sagaidāmais rezultāts: Skolēni piedalīsies radošajā darbnīcā – tēma iepriekš ir izvēlēta un saskaņota. Šīs darbnīcas lieliski papildinās zināšanas, kā arī lieti noderēs skolēnu mācību uzņēmumu dalībniekiem. Darbnīcas iespējams organizēt Rīgas Biznesa skolas telpās, gan arī aicināt mūs ciemos pie sevis uz skolu. Darbnīcas var organizēt latviešu vai angļu valodā.

Veids, kādā tiks nodrošināts sagaidāmais rezultāts: Radošajās darbnīcās tiek izmantotas dažādās metodes, kas atšķiras no izvēlētās darbnīcas – grupu darbs, prezentācijas, lekcija, dažādi uzdevumi.

Mācību ekskursija pamatskolas 1.- 9. . klašu skolēniem par Zaļo ekonomiku

Pamatskolas skolēni, atbilstoši savam vecumam, veidos savu eko pilsētu. Pirms praktiskās aktivitātes tiks veikts skolēnu zināšanu pašnovērtējums par zaļo ekonomiku.

Adrese: Ūdens iela 12

Pieejamais laiks: no 2020. gada septembria

Dalībnieku skaits: Min 6 Max 20

Ekskursija pieejama: 1. -4. klases skolēniem, 5.-9. klases skolēniem

Ekskursijas valoda: lv

Sagaidāmais rezultāts: Skolēni uzzinās, ka Zaļās ekonomikas pamatā ir: - atjaunojamā enerģija; - zaļās ēkas ; - ekoloģiski tīrs transports ; - ūdens apsaimniekošana - zemes apsaimniekošana.

Veids, kādā tiks nodrošināts sagaidāmais rezultāts: Skolēni piedalās praktiskā aktivitātē - sadalās grupās, katra grupa no dotajiem materiāliem veido Eko pilsētiņu, caur šo aktivitāti uzzina, kas ir Zaļās ekonomikas pamatā. Iepazīstas ar mācību materiāliem, darba lapām, kuras varēs lietot pēc mācību ekskursijas.