Ēnu diena 2023

13.12.2022.

Ēnu diena 2023. gadā norisināsies 5. aprīlī! 

Aicinām izmantot šobrīd pieejamo laiku, lai izvērtētu iespēju piedalīties Ēnu dienā un atjaunotu vakanču piedāvājumu mājaslapā, janvāra laikā aktivizējot aktuālās vakances.

Lai nodrošinātu veiksmīgu Ēnu dienas 2023 norisi, 31.janvārī plkst. 13:00 tiks organizēts informatīvais seminārs Ēnu devējiem par Ēnu dienas norisi.

Pieteikšanās vebināram līdz 30.janvārim, aizpildot ŠEIT pieejamo anketu.

 

No 7.marta skolēniem būs iespēja pieteikties uz Ēnu devēju piedāvātajām vakancēm, pieteikšanās notiks tradicionālajās 3.kārtās -

7.– 31. marts Skolēni - ēnotāji reģistrējas, atjauno profilus, piesakās vakancēm:

  • 7. – 13.marts Pieteikšanās 1.kārta. Skolēni piesakās vienai ēnojamai vakancei, apliecinot Ēnu devējam savu dalību Ēnu dienā.

  • 14. – 16.marts Uzņēmumi apstiprina ēnotājus savām vakancēm. Neapstiprinātos pieteikumus sistēma automātiski noraida. Šajā laikā nevar skolēni pieteikties uz vakancēm.

  • 17. – 20.marts Pieteikšanās 2.kārta - noraidītie skolēni atkārtoti izvēlās vienu ēnojamo vakanci, ar to apliecinot Ēnu devējam savu vēlmi piedalīties Ēnu dienā.

  • 21. – 23.marts Uzņēmumi apstiprina ēnotājus savām vakancēm. Neapstiprinātos pieteikumus sistēma automātiski noraida.

  • 24. – 27.marts Pieteikšanās trešā kārta - noraidītie skolēni atkārtoti izvēlās vienu ēnojamo vakanci, ar to apliecinot Ēnu devējam savu vēlmi piedalīties Ēnu dienā.

  • 28. – 30.marts Uzņēmumi apstiprina ēnotājus savām vakancēm. Neapstiprinātos pieteikumus sistēma automātiski noraida.

  • 31.marts Nejaušais Ēnotājs - skolēnu pieteikšanās uz brīvajām vakancēm tikai tajos uzņēmumos, kuri ir piekrituši uzņemt motivētos skolēnus, kuri nav apstiprināti 1., 2. un 3. kārtā. Piesakoties brīvajai piedāvātajai vakancei, skolēns automātiski kļūst par piedāvātās vakances Ēnotāju.

  • Nejaušais Ēnotājs - skolēnu pieteikšanās uz brīvajām vakancēm tikai tajos uzņēmumos, kuri ir piekrituši uzņemt motivētos skolēnus, kuri nav apstiprināti 1., 2. un 3. kārtā. Piesakoties brīvajai piedāvātajai vakancei, skolēns automātiski kļūst par piedāvātās vakances Ēnotāju.

Līdz 4.aprīlim. Komunikācijas un saziņas laiks. Ēnu devējiem jāinformē Ēnotāji par Ēnu dienas plānoto norisi, vietu un laiku.

 

Dalies ar ziņu