Saeima šī gada 14.februārī tradicionāli piedalās Ēnu dienas pasākumā

22.01.2018.

Parlaments “ēnām” savas durvis vērs jau desmito gadu pēc kārtas. Šajā laikā esam kļuvuši par vienu no populārākajām “ēnošanas” vietām mūsu valstī. Teju 2000 skolēni no visas Latvijas “ēnojuši” Saeimas deputātus un darbiniekus.

Ēnu dienā Saeimā skolēni varēs iepazīties ar mūsu valsts parlamenta ikdienas darbu, labāk izprast likumdošanas procesu, sekot deputātu darbadienai, kā arī “ēnot” Saeimas darbiniekus – juristus, tulkus, protokola un sabiedrisko attiecību speciālistus, kas nodrošina sekmīgu parlamenta darbu.

Pasākuma dienā plānota arī tradicionālā Saeimas priekšsēdētājas uzruna Sēžu zālē un Ēnu dienas dalībnieku kopīgā fotografēšanās. Tāpat būs iespēja apmeklēt komisiju sēdes un citus parlamenta plānotos pasākumus.

Lai pieteiktos "ēnot" Saeimas priekšsēdētāju Ināru Mūrnieci, Saeimas priekšsēdētājas biedru Gundaru Daudzi, Saeimas priekšsēdētājas biedri Inesi Lībiņu-Egneri, Saeimas sekretāru Andreju Klementjevu, Saeimas sekretāra biedru Gunāru Kūtri, kā arī parlamenta deputātus un darbiniekus, skolēnam līdz šī gada 6.feburārim uz e-pastu pasakumi@saeima.lv jānosūta aizpildīta motivācijas vēstule un pieteikumu anketa. Motivācijas vēstulē jānorāda Saeimas deputāts vai darbinieks, kuru vēlies ēnot un kāpēc vēlies piedalīties Ēnu dienā Saeimā, bet anketā jānorāda informācija par sevi.

Aicinām iepazīties ar Saeimas deputātu sarakstu
http://titania.saeima.lv/Personal/Deputati/Saeima12_DepWeb_Public.nsf/deputies?OpenView&lang=LV&count=1000

Saeimas darbinieku saraksts
http://www.saeima.lv/lv/saeimas-struktura/administracija

Ēnu dienas pieteikuma anketa

Pēc pieteikuma reģistrēšanas skolēns savā e-pastā saņems apstiprinājuma vēstuli un informāciju par to, kā rīkoties turpmāk.

Dalībnieks, nosūtot motivācijas vēstuli un  pieteikuma anketu apstiprina, ka ir iepazinies ar datu apstrādes kārtību pasākumā “Ēnu diena Saeimā”.

Personu datu apstrādes kārtība (.PDF)

Uz tikšanos Saeimā!

Dalies ar ziņu