Konfidencialitātes politika

Spēkā stāšanās datums: 2018. gada 14. decembris

Junior Achievement Latvia ("mūs", "mēs", vai "mūsu") uztur mājaslapu www.enudiena.lv ("Pakalpojumu"). Šajā lapā ir informācija par mūsu politiku attiecībā uz personu datu vākšanu, izmantošanu un izpaušanu, kad jūs izmantojat mūsu pakalpojumu un par jūsu izvēlēm saistībā ar šiem datiem.

Mēs izmantojam jūsu datus, lai nodrošinātu un uzlabotu pakalpojumus. Izmantojot šo pakalpojumu, jūs piekrītiet informācijas vākšanai un izmantošanai saskaņā ar šo politiku. Ja šajā konfidencialitātes politikā nav citādi noteikts, šajā konfidencialitātes politikā lietotajiem terminiem ir tāda pati nozīme kā mūsu noteikumos un nosacījumos, kas pieejami www.enudiena.lv

Informācijas vākšana un izmantošana

Mēs savācam dažādu veidu datus dažādiem iemesliem, lai nodrošinātu un uzlabotu mūsu pakalpojumu.

Savākto datu veidi

Personas dati
Kamēr jūs izmantojat mūsu pakalpojumu, mēs varam lūgt jūs sniegt mums noteiktu personu identificējošu informāciju, kuru var izmantot, lai sazinātos vai identificētu jūs ("Personas dati"). Personiski identificējama informācija var būt sekojoša:

 • E-pasta adrese
 • Vārds un uzvārds
 • Telefona numurs
 • Sīkdatnes un lietojuma dati

Lietojuma dati
Mēs varam arī apkopot informāciju par pakalpojuma piekļuvi un izmantošanu ("Lietojuma dati"). Šie lietojuma dati var ietvert informāciju, piemēram, datora interneta protokola adresi (IP adresi), pārlūkprogrammas tipu, pārlūka versiju, apmeklētās pakalpojuma lapas, apmeklējumu laiku un datumu, šajās lapās pavadīto laiku, unikālos ierīces identifikatorus un citus diagnostikas datus.

Izsekošana un sīkdatnes
Mēs izmantojam sīkfailus un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas, lai sekotu darbībām mūsu pakalpojumā un lai glabātu noteiktu informāciju.
Sīkfaili ir faili ar mazu datu apjomu, kas var ietvert anonīmus unikālus identifikatorus. Sīkfaili tiek sūtīti uz jūsu pārlūkprogrammu no mājaslapas un tiek saglabāti jūsu ierīcē. Izmantotās izsekošanas tehnoloģijas ir arī bākas, birkas un skripti, lai savāktu un izsekotu informācijai, kā arī, lai uzlabotu un analizētu mūsu pakalpojumu.
Jūs varat norādīt pārlūkprogrammā, ka jūs vēlaties atteikties no visiem sīkfailiem vai norādīt, kad sīkdatnes tiek nosūtītas. Tomēr, ja jūs nepieņemat sīkdatnes, iespējams, ka nevarēsiet izmantot dažas mūsu pakalpojuma daļas.

Sīkfailu piemēri, kurus mēs lietojam:

 • Sesijas sīkfaili. Mēs izmantojam sesijas sīkfailus, lai uzturētu mūsu pakalpojumu.
 • Priekšrokas sīkfaili. Mēs izmantojam priekšrokas sīkfailus, lai atcerētos jūsu izvēles un dažādus iestatījumus.
 • Drošības sīkfaili. Mēs izmantojam drošības sīkfailus drošības nolūkos.

Datu lietojums

Junior Achievement Latvia izmanto savāktos datus dažādiem iemesliem:

 • Lai nodrošinātu un uzturētu pakalpojumu
 • Lai paziņotu jums par izmaiņām mūsu pakalpojumā
 • Lai ļautu jums piedalīties kad vien vēlaties mūsu pakalpojuma interaktīvajās funkcijās
 • Lai nodrošinātu klientu apkalpošanu un atbalstu
 • Lai sniegtu analīzi vai vērtīgu informāciju, lai mēs varētu uzlabot pakalpojumu
 • Lai pārraudzītu pakalpojuma lietošanu
 • Lai noteiktu, novērstu un risinātu tehniskas problēmas

Datu pārsūtīšana

Jūsu informāciju, tostarp personīgos datus, var pārsūtīt uz datoriem un uzturēt tos datoros, kas atrodas ārpus jūsu valsts, provinces, valsts vai citas valsts jurisdikcijas, kur datu aizsardzības likumi var atšķirties no jūsu jurisdikcijas.
Ja jūs atrodaties ārpus Latvijas un izvēlaties sniegt mums informāciju, lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs pārsūtam datus, tostarp personas datus, uz Latviju un apstrādājam tos tur.
Jūsu piekrišana šai konfidencialitātes politikai kopā ar šādas informācijas iesniegšanu, ir jūsu piekrišana šādai informācijas nodošanai.
Junior Achievement Latvia veiks visu nepieciešamo, lai nodrošinātu, ka jūsu dati tiek apstrādāti droši un saskaņā ar šo konfidencialitātes politiku, un jūsu personas dati netiks pārsūtīti uz organizāciju vai valsti, ja vien nav atbilstoša uzraudzība, tostarp jūsu datu un citas personiskas informācijas drošība.

Datu atklāšana

Juridiskās prasības
Junior Achievement Latvia var atklāt jūsu personīgos datus godprātīgi, ja šāda rīcība ir nepieciešama, lai:

 • Lai izpildītu juridiskas saistības
 • Lai aizsargātu un aizstāvētu Junior Achievement Latvia tiesības vai īpašumu
 • Lai novērstu vai izmeklētu iespējamu ar pakalpojumu saistītu pārkāpumu
 • Lai aizsargātu pakalpojuma lietotāju vai iedzīvotāju personīgo drošību
 • Lai pasargātu no juridiskās atbildības 

Datu drošība

Datu drošība mums ir svarīga, taču jāatceras, ka neviena interneta pārsūtīšanas metode vai elektroniskās glabāšanas metode nav 100% droša. Lai arī mēs cenšamies izmantot jūsu personas datu aizsardzībai komerciāli pieņemamus paņēmienus, mēs nevaram garantēt to pilnīgu drošību.

Pakalpojuma sniedzēji

Mēs varam izmantot trešās personas uzņēmumus un privātpersonas, lai sekmētu mūsu pakalpojumu ("Pakalpojumu sniedzēji"), lai mūsu vārdā nodrošinātu pakalpojumu, lai veiktu ar pakalpojumu saistītus pakalpojumus vai lai palīdzētu mums analizēt, kā tiek izmantots mūsu pakalpojums.
Šai trešajai personai ir piekļuve jūsu personīgajiem datiem tikai, lai veiktu šos uzdevumus mūsu vārdā, un tām ir pienākums neizpaust un neizmantot to citiem mērķiem.

Saites uz citām vietnēm

Mūsu pakalpojumā var būt saites uz citām vietnēm, kuras mēs nepārvaldām. Ja jūs noklikšķināsit uz trešās personas saites, jūs tiksiet novirzīts uz šīs trešās personas vietni.
Mēs iesakām jums pārskatīt katras apmeklētās vietnes konfidencialitātes politiku. Mēs nekontrolējam un neuzņemamies nekādu atbildību par trešo pušu vietņu vai pakalpojumu saturu, konfidencialitātes politiku vai praksi.

Izmaiņas konfidencialitātes politikā

Mēs varam atjaunināt mūsu konfidencialitātes politiku. Mēs paziņosim jums par visām izmaiņām, publicējot šajā lapā jauno konfidencialitātes politiku. Pirms izmaiņas stāsies spēkā mēs informēsim jūs pa e-pastu un / vai paziņojumu mūsu pakalpojumā, un šīs konfidencialitātes politikas augšdaļā atjaunināsim "spēkā stāšanās datumu".
Ieteicams periodiski pārskatīt šo konfidencialitātes politiku par jebkādām izmaiņām. Šīs konfidencialitātes politikas izmaiņas stājas spēkā tad, kad tās tiek publicētas šajā lapā. Sazinieties ar mums Ja jums ir kādi jautājumi par šo konfidencialitātes politiku, lūdzu sazinieties ar mums: Pa e-pastu: enudiena@jal.lv