Ēnu diena 2017 Latvijas Basketbola savienībā

16.02.2017.

Latvijas Basketbola savienība, kā pēdējos gados ierasts, iesaistījusies Junior Achievement karjeras izglītības programmā “Enu diena”. Trešdien, 15. februārī, LBS birojā viesojās 12 skolēnus no Alūksnes vidusskolas, Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas, Jelgavas Valsts ģimnāzijas, Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas, Ķekavas vidusskolas, Mārupes vidusskolas, Ogres 1. vidusskolas, pamatskolas “Rīdze” un Rīgas Teikas vidusskolas.

Pēc īsa ieskata basketbola dzīves aktualitātēs “ēnas” iepazinās ar Latvijas basketbola līgu, VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas un LBS mārketinga nodaļas darbinieku pienākumiem, kā arī piedalījās OlyBet Latvijas Basketbola līgas Zvaigžņu spēles norises izvērtēšanā.

Jauna informācija, iespēja basketbola norises aplūkot un iepazīt no iepriekš neizmantota skatupunkta un labāka izpratne par procesiem – vizīte bija interesanta gan “ēnām”, gan ēnotajiem.

Iespējams, kādam ēnotājam šī vizīte palīdzēs izvēlēties nākamo profesiju un, iespējams, ar daudziem vēl tiksimies – LBS gaida talciniekus gan VEF LJBL finālturnīru laikā, gan izlašu darba cēlienā vasarā. 

Dalies ar ziņu