ĒNU DIENA 2019 STRENČU PNS

14.02.2019.

2019. gada 13. februārī biznesa izglītības biedrība Junior Achievement-Young Enterprise Latvija rīko Ēnu dienu, kurā tradicionāli piedalās arī Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca. Ēnu dienas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum.

Šogad Ēnu dienā Strenču psihoneiroloģiskajā slimnīcā viesojās 10 skolēni no tuvākas un tālākas apkārtnes. Tradicionāli lielākā interese bija par psihiatra profesiju, tāpat skolēni interesējās par veselības veicināšanas koordinatora, fizioterapeita un ergoterapeita specialitātēm.

Strenču psihoneiroloģiskajā slimnīcā Ēnu dienas ietvaros ieradās skolēni no Valmieras tehnikuma, Smiltenes vidusskolas, Valkas ģimnāzijas, Valmieras Viestura vidusskolas, Rūjienas vidusskolas, Ogres Valsts ģimnāzijas un Lubānas vidusskolas.

Paldies ikvienam slimnīcas speciālistam, kas piedalījās Ēnu dienā, iesaistot skolēnus savā ikdienas darbā un pastāstot par savu profesiju.

Avots: strencupns.lv/enu-diena-2019-ari-strencu-pns/?ref=501

Dalies ar ziņu