Ēnu diena 2020 Smiltenes tehnikumā

12.02.2020.

Šogad vislielāko “ēnotāju” interesi izpelnījās Smiltenes tehnikuma mācību restorāna vadītājas Sandas Veismanes, projektu vadītāju Mairas Kuprišas un Madaras Ciemiņas, kā arī Smiltenes tehnikuma mazo dzīvnieku veterinārās klīnikas vadītājas Līgas Rīderes darba ikdiena.

"Ēnotāji" redzēja, kā skolas mācību restorānā tiek sagaidīti un uzņemti viesi. Parunājās ar pavāriem, kuri pirmoreiz gatavoja ēdienu restorāna apmeklētājiem. Piedalījās nākamo viesmīlības pakalpojumu speciālistu mācību stundās. Redzēja, kā strādā skolas projektu vadītājas un iepazinās ar pēdējo gadu vērienīgāko projektu ietvaros paveikto. 

Ļoti spraigi darba diena bija arī skolas veterinārajā mazo dzīvnieku klīnikā, kur "ēnotājas" piedalījās kastrācijas operācijās, mājdzīvnieku attārpošanā un redzēja, kā veterinārārste izmeklē sunīti, kurš cieta no alerģiskas reakcijas.

Jaunieši atzina, ka bijis interesanti - viņi guvuši vērtīgu pieredzi un uzzinājuši daudz jauna. Vairāki no viņiem šodien pieņēma izšķirīgo lēmumu par savu nākotnes profesiju un brauks uz Smiltenes tehnikumu arī 23.aprīlī, Informācijas dienā, lai uzzinātu par skolu un savu izvēlēto mācību programmu vēl vairāk. 

Avots: smiltenestehnikums.lv

Vairāk foto ŠEIT

Dalies ar ziņu