Ēnu diena Fiskālajā padomē

14.02.2019.

Kā allaž katru gadu arī Fiskālajā padomē ir darbā ēnas. Divas skolnieces, kas izturēja atlases konkursu - teicami nokārtoja testu pa fiskālās disciplīnas pamatiem - šodien bija darbā Padomē. Madara Vineta Stivriņa no Daugavpils Valsts ģimnāzijas un Elizabete Kancēviča no Rīgas Valsts 3. ģimnāzijas.

Padomes sekretāre Dace Kalsone ar pateicību saka: "Viņas bija lieliskas. Palīdzēja detaļās salīdzināt Valsts ieņēmumu dienesta un Valsts kases nodokļu ieņēmumus 2018. gadā, un galā bija gan prezentācija, gan lielisks grafiks, kas mums ļoti noder. Tajā redzam, kā nedaudz pamainījās nodokļu ieņēmumu struktūra starp 2017. un 2018. gadu. Jau tagad gaidu nākamo ēnu dienu".

Madara Vineta Stivriņa stāsta: "Šodien ēnu dienā, ēnojot Fiskālās disciplīnas padomes pārstāvi Daci Kalsoni, laiks paskrēja ļoti ātri. Bija iespēja iejusties šīs profesijas lomā, saņēmu atbildes uz vairākiem jautājumiem, kāda ir Fiskālās disciplīnas pārstāvja ikdiena, kādas ir galvenās īpašības, lai  kļūtu par ekonomistu. Pats galvenais ir nepadoties, ticēt saviem spēkiem un mīlēt to, ko tu dari. Vēlos teikt paldies par iespēju iejusties vienam no jums."

Elizabete Kancēviča stāsta: "Šodien es devos ēnot Fiskālās disciplīnas padomes sekretāri. Skolā mācos ekonomikas novirzienā, un darbības ar skaitļiem man ir ļoti tuvas, tāpēc šo dienu kopā ar Daci es izbaudīju. Priecājos par iespēju sastādīt nodokļu ienākumu tabulu un grafiku, kā arī piedzīvot reālu darba dienu Fiskālās disciplīnas padomē, esot klāt arī video zvanā uz Spānijas Fiskālo padomi. Satiekoties ar cilvēkiem gan Fiskālas disciplīnas padomē, gan Finanšu ministrijā, es dodoties prom līdzi paņemšu dotos padomus, kas noteikti noderēs dažādās dzīves situācijās. Šeit pastāvošās savstarpējās attiecības ir tik sirsnīgas, ka raisa vēlmi atgriezties. Paldies."

Avots: fdp.gov.lv/jaunumi/enu-diena-fiskalaja-padome

Dalies ar ziņu