Ēnu diena Latvijas Futbola federācijā

05.01.2016.

2015. gada 11. februārī “Ēnu dienas’’ ietvaros Latvijas Futbola federācijā (LFF) viesojās divi skolnieki no Rīgas. LFF Izglītības daļas metodiķa Kirila Buravceva ēnas bija Hanzas vidusskolas 8. klases skolnieki un FS METTA “Futbola klases’’ audzēkņi Dāvis Meluškāns un Emīls Birka.

Diena sākās ar kopēju sapulci un prezentāciju par LFF darbības principiem un struktūru, it īpaši pieskaroties LFF Izglītības daļai un metodiķa amatam. Pēc prezentācijas “ēnas’’ devās ekskursijā pa LFF telpām, kur novēroja federācijas darbinieku ikdienas darbu. Šeit viņus gaidīja pārsteigums - ēnotājus pie sevis uzaicināja arī LFF ģenerālsekretārs Jānis Mežeckis. Abi jaunieši kopā ar ģenerālsekretāru piedalījās interesantā diskusijā, saņēma labus novēlējumus un suvenīrus no LFF.

 Dienas laikā skolnieki ne tikai vēroja metodiķa darba pienākumus, bet arī iesaistījās LFF Izglītības daļas ikdienas darbā. Dāvis un Emīls komunicēja ar Latvijas treneriem, palīdzot viņiem atrast nepieciešamo informāciju, savukārt dienas galvenajā daļā palīdzēja sagatavot apmācības prezentāciju un futbola testu C-LFF treneru izglītības kursiem.

Dāvis Meluškāns: Latvijas Futbola federācija man personīgi ļoti patika un iedvesmoja. Bija ļoti patīkama gaisotne, patīkami un atsaucīgi cilvēki. Es jutos gluži kā mājās. LFF metodiķis Kirils Buravcevs mums deva uzdevumus, stāstīja daudzas interesantas lietas saistībā ar futbolu un iedeva daudzus suvenīrus no LFF puses. Mani ļoti iedvesmoja Jāņa Mežecka apmeklējums, kur mēs labi parunājām un apskatījām dažādas interesantas lietas, sākot ar Mežecka kunga bildi ar leģendu Pele un beidzot ar Baltijas kausa apskatīšanu. Kopumā šī gada ēnu diena, pateicoties LFF, tika ļoti labi pavadīta!”

 Emīls Birka: “Man šī diena šķita ļoti jauka un aizraujoša. Cilvēki bija ļoti jauki un atsaucīgi. Es uzzināju daudz ko jaunu, kas notiek LFF, kādi cilvēki tur strādā un arī daudz ko jaunu par Latvijas futbola vēsturi. Nākotni es gribētu saistīt ar futbolu. Paldies LFF darbiniekiem par šo jauko dienu.”

Dalies ar ziņu