Ēnu diena Novikontas Maritime College

14.02.2019.

Ēnu diena 2019 nu jau veiksmīgi aizvadīta, taču nenovērtējamā pieredze, zināšanas un pozitīvās emocijas paliks uz ilgu laiku! Šī Ēnu diena Novikontas Jūras koledžā bijusi īpaši rosīga. Un kā tā var nebūt, ja šogad mēs uzņēmām veselas 63 zinātkāras Ēnas! 

Diena tika aizvadīta, pildot interaktīvus uzdevumus uz koledžas profesionālajiem simulatoriem, draudzīgi sacenšoties savā starpā un iepazīstot kuģi un tā uzbūvi dzīvajā, apmeklējot ledlauzi Varma. Ne mazāk prieka sagādāja arī “praktiskie” uzdevumi – ugunsdzēšana poligonā un glābšanas misijas inscenējums, izmantojot īstu aprīkojumu. Dienas beigās par skolēnu nopelniem uzdevumu pildīšanā un veiksmīgā zinību apguvē tika pasniegti diplomi, kas atgādinās jauniešiem, ka viņi vienu dienu iejutušies īstu jūrnieku lomā!

Pēc šīs Ēnu dienas mēs, Novikontas Jūras koledžas pārstāvji, ar prieku atklājām, ka ar katru gadu jauniešu interese par jūrniecības industriju pieaug. Iepazīstinot jaunos prātus ar jūrnieka profesiju šādā interaktīvā veidā, mēs vienlaicīgi rādām arī koledžas mācību pieeju – praktisku darbību, kura ļauj maksimāli ātri un efektīvi sagatavot darbam jaunus speciālistus. Šobrīd Novikontas Jūras koledža, gluži kā jūrniecības industrija, ir nemitīgas attīstības stadijā, piedāvājot studentiem arvien jaunus kursus un iespējas karjeras izaugsmē!

Avots: fb.com/novikontas.maritime.college

Dalies ar ziņu