Ēnu diena Transporta un sakaru institūtā

12.02.2020.

Šodien, 12. februārī, Transporta un sakaru institūtā (TSI), norisinājās Ēnu diena 2020, pasaulē atzītas karjeras izglītības programmas ietvaros. Šogad ieradās 13 ēnas, kas ēnoja mūsu Aviācijas mācību centra direktoru un apmācības vadītāju, Datorzinātņu un telekomunikāciju fakultātes dekānu, Korporatīvās klientu daļas vadītāju, Robotikas centra inženieri un Transporta un loģistikas fakultātes dekānu.

Vēlmi kļūt par mūsu speciālistu ēnām bija izteikuši Rīgas Valsts 1. un 3.ģimnāzijas, J.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna, Rīgas Kultūras, Rīgas Zolitūdes, Rīgas. 40. un 47. , Rīgas Ķengaraga un Rīgas 64. un 80. vidusskolas skolēni. 

Šajā dienā skolēniem bija iespēja aktīvi piedalīties un sajusties kā ir būt inženieriem, vadītājiem, dekāniem un ieraudzīt studentu auditoriju savām acīm, uzdot visus jautājumus par interesējošo profesiju un par karjeras un darbiekārtošanas iespējām.

Kā pateicība Ēnotājiem, kas bija izvēlējušies savu dienu pavadīt TSI, tika sarīkota īpaša ekskursija pa institūta laboratorijām, aviācijas un robotikas centru, un, protams, lidmašīnas apmeklējums TSI iekšpagalmā. Visi Ēnotāji saņēma arī suvenīrus no institūta!

Sakām paldies visiem ēnotājiem un mūsu kolēģiem, kas viens otram šo dienu padarīja aizraujošāku nekā ierasts!

Avots: tsi.lv

Dalies ar ziņu