Vakances nosaukums
Uzņēmums

Studiju programmas direktore, Sporta un uztura katedra Docētāja

Skolēni tiks iepazīstināti ar profesionālās studiju programmas ,, Uzturs" un akad.mag. ,,Uzturzinātne " direktores darbu.

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 4

Adrese: Anniņmuižas bulvāris 26A, Rīga

Dietalogs

Skolēni tiks iepazīstināti ar profesionălās studiju programmas ,, Uzturs" un akad.mag. ,,Uzturzinātne " direktores darbu

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 4

Adrese: Anniņmuižas bulvāris 26A, Rīga

Ārsts pediatrs; Fiziskais antropologs

Bērnu fiziskā attīstība un augšana, stājas, pēdu veselība, pārmaiņas gadsimta robežās. (Teorētiska un praktiska nodarbība saistībā ar fizisko antropoloģiju).

Minimālais vecums: 7

Vietu skaits: 4

Adrese: Kronvalda bulvāris 9, Rīga

Vispārējās aprūpes māsa un simulāciju instruktore

Sveika/s ēnotāj!

Esmu bērnu aprūpes māsa, izmantojot savas iegūtās izglītības iespējas es strādāju divās darba vietās gan Bērnu Klīniskās universitātes slimnīcā gan Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrā(RSU MITC). MITC veidoju, attīstu simulācijas un simulētu vidi un māsu topošos veselības aprūpes speciālistus.

Izvēloties mani ēnot, Tev būs iespēja pievienoties man un izmēģināt māsas darbu, mācot studentus simulētā slimnīcā. Simulētā slimnīca ir RSU MITC projekts, kurā universitātes telpās ir izveidota gandrīz īsta slimnīca un studenti mācās dažādas prasmes, komunikāciju, sadarbību savā starpā un ar pacientiem, kā arī veic dažadas medicīniskas procedūras - ņem analīzes, ievada zāles, veic devu aprēķinu, veic brūču pārsiešanu un vēl daudz citas lietas. Mans uzdevums (ēnojot arī tavs uzdevums) būs pārliecināties, ka slimnīcas darbi noris kā pienākas, ka visi pacienti(kuri ir manekeni un pacienti aktieri), saņem nepieciešamo aprūpi un studenti savus uzdevumus veic pareizi.

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 3

Adrese: Anniņmuižas bulvāris 26A, Rīga

Vadošā pētniece

Nāc uz jauno Rīgas Stradiņa universitātes Farmācijas Studiju un Pētniecības centru, ielūkojies farmācijas nozares pētnieka ikdienas gaitās un noskaidro, kāds ir ceļš no idejas līdz starptautiski publicētam pētījumam! Ēnojot pētnieku, varēsi redzēt un pats izmēģināt veikt paraugu sagatavošanu, to analīzi, izmantojot dažādas metodes kā šķidruma hromatogrāfiju un infrasarkano spektroskopiju, kā arī iepazīt datu analīzes procesu. Būs iespēja iepazīt, kā zinātnē tiek izmantoti ārstniecības augi un nanotehnoloģijas, kā arī praktiski redzēt, kā notiek dažādu zāļu formu (hidrogēlu, tablešu, kapsulu u.c.) izveide un analīze.

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 3

Adrese: Konsula 21, Rīga

Galvenā māsa

Galvenā māsa ir galvenā aprūpes procesa plānotāja, īstenotāja un vadītāja. Nenoliedzami, šajā profesijā var notvert arī asākas izjūtas, tādēļ ir jāpiemīt radošajai domāšanai un spējai saglabāt racionalitāti nestandarta situācijās. Māsas profesija nav viegla. Tā prasa intensīvu uzmanību, ātru reakciju, precīzu profesionālo izpildījumu un spēju mīlēt cilvēku. Bez aizspriedumiem, bez vērtējuma, tikai ar neizmērojamu empātiju un rūpēm par pacienta ātrāku atveseļošanos. Iespējams, ka Ēnu diena kādam no jauniešiem būs kā starta posms, kas ieliks pārliecību par to, ka nākotnes profesija jāsaista tieši ar medicīnu.

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 3

Adrese: Pilsoņu iela 13, Rīga

Pārdošanas vadītājs

Cilvēks orķestris, kas atbild gan par Valodas Tehnoloģiju produktu pārdošanu vietējā un starptautiskajā tirgū, esošo klientu apkalpošanu, sadarbības partneru piesaisti - piemēram, Microsoft, gan ļoti liela daļa no Madaras darba ikdienas ir sadarbība ar visām iekšējām nodaļām dažādās darba grupās - gan produktu izstrādē, piedāvājumu sagatavošanā, mārketinga materiālu izveidē u.c. Tildes Pārdošanas komanda ir pārstāvēta visās Baltijas valstīs. Iespējams Madara ir arī viena no ātrākajām meitenēm Latvijā, nāc un uzzini kāpēc?

Minimālais vecums: 14

Vietu skaits: 2

Adrese: Vienības gatve 75a

Front-end / Web izstrādātājs

Tildes Front-end izstrādātājs Bogdans nodarbojos ir mājas lapu izstrādi.  Izstrādātāja profesijai ir vairāki aspekti, lai taisītu pilnvērtīgus Web portālus. Bogdans vēlas iepazīstināt ēnotajus ir process, kā no dizainera skices veidojas mājaslapa, kuru var apmeklēt jebkurš cilvēks ar interneta savienojumu.

Tev tas liktos aizraujoši? Piesakies!

Minimālais vecums: 14

Vietu skaits: 2

Adrese: Vienības gatve 75a

Ārsts (morfologs, anatomijas docētājs)

Ievads cilevēka anatomijas makropasaulē (klasiskie un modernie mācību rīki, modeļi, apskate).

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 3

Adrese: Kronvalda bulv. 9, Rīga

Sociālo zinātņu fakultātes studiju programmu direktore, lektore, politoloģe

Ēnu dienas ietvaros mēs piedāvāsim iespēju iepazīt RSU Sociālo zinātņu fakultātes piedāvāto bakalaura studiju programmu ''Starptautiskās attiecības - Eiropas studijas''. Tā būs iespēja paviesoties RSU - iespējams, modernākajā augstskolā Latvijā, redzēt studiju procesu, piedalīties lekcijās/ semināros, redzēt kā aizrit docētāju ikdiena, piemēram, kā notiek gatavošanās nodarbībām, atbilstoši iespējām skolēniem tiks piedāvāts asistēt docētājiem - politikas/ starptautisko attiecību ekspertiem viņu paralēlajās ikdienas aktivitātēs - piemēram, gatavošanās un dalība TV vai radio pārraidēs.

Minimālais vecums: 17

Vietu skaits: 4

Adrese: Dzirciema iela 16, Rīga

Ķirurgs

RSU docente, krūts ķirurgs, Jums būs iespēja vērot darba dienu, kas nav līdz galam prognozējama, bet droši ir tas, ka redzēsiet slimnīcas nodaļu, pacientus, ārstus, un varbūt pat kādu operāciju.

Minimālais vecums: 17

Vietu skaits: 4

Adrese: Pilsoņu 13, C5 ieeja, 24.korpuss, 3.stāvs, katedra

Klīnisko simulāciju SPECIĀLISTS

Profesijas apraksts: Tehniskā un medicīniskā aprīkojuma nodrošināšana studiju un zinātniskajam darbam, asistēšana docētājiem studiju procesā, inovatīvas un modernas simulētas klīniskas vides veidošana un uzturēšana. Metodisko līdzekļu izstrādāšana. Mūsu komanda izstrādā un īsteno simulācijas anestezioloģijā, ginekoloģijā, dzemdniecībā, ķirurģijā, pediatrijā, ģimenes medicīnā, traumatologijā, ortpēdijā, māszinībās un infektoloģijā. Papildu simulācijas izstrādājām arī pirmās palīdzības apmācību programmās un militārās medicīnas pamatkursā. Ēnu dienas ietvaros skolēns tiks iepazīts ar universitāti un klīnisko simulāciju speciālista ikdienas darba pienākumiem.

Minimālais vecums: 17

Vietu skaits: 1

Adrese: Anniņmuižas bulvāris 26A, Rīga

Ķirurgs

RSU asociētais profesors, krūts ķirurgs, Jums būs iespēja vērot darba dienu, kas nav līdz galam prognozējama, bet droši ir tas, ka redzēsiet slimnīcas nodaļu, pacientus, ārstus, un varbūt pat kādu operāciju.

Minimālais vecums: 17

Vietu skaits: 1

Adrese: Pilsoņu 13, C5 ieeja, 25.korpuss, 1.stāvs, Krūts slimību centra ambulatorā pieņemšana

Ķirurgs

RSU docētājs, ķirurgs, Jums būs iespēja vērot darba dienu, kas nav līdz galam prognozējama, bet droši ir tas, ka redzēsiet slimnīcas nodaļu, pacientus, ārstus, un varbūt pat kādu operāciju.

Minimālais vecums: 17

Vietu skaits: 1

Adrese: Pilsoņu 13, C5 ieeja, 23.korpuss, 2.stāvs, 57.nodaļa

Ķirurgs

RSU asociētais profesors, endokrīnais ķirurgs, Jums būs iespēja vērot darba dienu, kas nav līdz galam prognozējama, bet droši ir tas, ka redzēsiet slimnīcas nodaļu, pacientus, ārstus, un varbūt pat kādu operāciju.

Minimālais vecums: 17

Vietu skaits: 1

Adrese: Pilsoņu 13, C5 ieeja, 24.korpuss, 2.stāvs, 5.nodaļa

Zobārsts, zinātnieks

Ēnu dienā būs iespēja novērot darbu pētniecībā zobārstniecības jomā, noskaidrot par mutes veselības problēmām Latvijas sabiedrībā un pasaulē, kā arī novērot pacientu pieņemšanu RSU Stomatoloģijas institūta Bērnu nodaļā.

Minimālais vecums: 14

Vietu skaits: 4

Adrese: Dzirciema iela 20, Rīga

Mārketinga vadītājs

Mārketinga vadītājs IT uzņēmumā - ko tas nozīmē? Ko vispār praktiski nozīmē "strādāt mārketingā"? Kādas jomas un prasmes tajā ietilpst? Kāda izglītība, pieredze vai interese tam ir vajadzīga? Ko ikdienā nodarbojas mārketinga speciālisti dažādās sfērās - digitālais mārketings, satura mārketings, grafiskais dizains? Mērķauditorijas, zīmols, SEO, mārketinga datu analīze, reklāma, stratēģija, ziņojumi un kaudze ar citiem terminiem - to visu pavisam praktiskā "mērcē" pastāstīs un parādīs Tildes mārketinga komanda. 

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 3

Adrese: Vienības gatve 75a

Mutes, sejas un žokļu ķirurgs

Specialitāte- mutes, sejas un žokļu ķirurģija. Paredzētas ambulatoras operācijas un pacientu konsultācijas.

Minimālais vecums: 18

Vietu skaits: 4

Adrese: Dzirciema iela 20, Rīgā

Dzirdes speciālists

Dzirdes soeciālists ir ārstniecības persona, kas veic dzirdes diagnostiku, dzirdes traucējumu korekciju, pielāgojot dzirdes aparātus.

Minimālais vecums: 14

Vietu skaits: 1

Programmētājs

Sveiki!

Šī ir lieliska iespēja piedalīties Ēnu dienā un uzzināt vairāk par programmētāja profesiju!

Programmētāji ir kā digitālās pasaules mākslinieki. Viņi ir tie, kas raksta kodu, lai radītu lietotnes, spēles un citas digitālās izstrādes, kas mums ikdienā ir tik noderīgas. Bet kā tie to dara? Kā viņi pārvērš idejas par darbībām uz ekrāna?

Šī ir tava iespēja ielūkoties aizkulises un redzēt, kā programmētāji izmanto kodu, izveido lietotnes un spēles, kas mūs ikdienā iepriecina un atvieglo dzīvi. Bet tas nav tikai par sēdēšanu datora priekšā un kodēšanu! Programmētājiem nepieciešama loģiskā domāšana, radošums un spēja risināt problēmas.

Tu uzzināsi, kā programmētāji izvēlas programmēšanas valodas un izstrādes platformas, kā tie veido algoritmus un risina problēmas, un kā viņi sadarbojas ar citiem speciālistiem, lai radītu lieliskus digitālos produktus. Redzēsi, ka programmēšana ir gan radošs, gan izaicinošs process, kas prasa gan precizitāti, gan iztēli.

Piesakies jau tagad un pievienojies mums šajā aizraujošajā ceļojumā uz digitālās pasaules radīšanu!

Ar cieņu, Geidans Solutions Latvia

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 1

Adrese: Ģimnāzijas iela 10a-9

Klīnisko simulāciju speciālists

Klīnisko simulāciju speciālists ir atbildīgs par simulāciju nodrošināšanu ar medicīnu saistītās izglītības programmās. Simulācija sevī var iekļaut gan manekenu, gan simulētu pacientu sagatavošanu. Tāpat simulāciju speciālists ir atbildīgs par telpas sagatavošanu, kurā norisināsies simulācija. Paredzētajā dienā norisināsies Simulēta slimnīca, kuras laikā skolēnam būs iespēja novērot un izmēģināt dažādus darbus saistībā ar simulētas slimnīcas norises nodrošināšanu.

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 2

Adrese: Anniņmuižas bulvāris 26A, Rīga

Klīnisko simulāciju speciālists

Klīnisko simulāciju speciālists ir atbildīgs par simulāciju nodrošināšanu ar medicīnu saistītās izglītības programmās. Simulācija sevī var iekļaut manekenu, telpu sagatavošanu, arī simulēta pacienta sagatavošanu. Attiecīgajā dienā skolēns varēs novērot un izmēģināt dažādus darbiņus saistībā ar simulētas slimnīcas norises nodrošināšanu.

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 1

Adrese: Anniņmuižas bulvāris 26A, Rīga

nūjošanas trenere

Esmu sporta skolotāja un sertificēta B kategorijas nūjošanas trenere. Savam ēnotājam vēlos piedāvāt ielūkoties nūjošanas trenera darbā.

Sporta trenera standarts, kvalifikācija un kategorijas. Treniņu procesa plānošana, vadīšana.

Minimālais vecums: 13

Vietu skaits: 4

Adrese: Jelgava, Rīgas iela 57-20

Fizioterapeits

Fizioterapeits ir sertificēts medicīnas speciālists/ārsts, kurš rehabilitē pacientus, pielietojot dažādas fizioterapijas tehnikas, pēc slimībām un traumām, izglīto par profilaktiskiem un veselību veicinošiem pasākumiem un dod ergonomiskas rekomendācijas ikdienas aktivitāšu saudzīgai veikšanai.

Minimālais vecums: 12

Vietu skaits: 2

Adrese: Lielvārdes 68/1

Fizioterapeits

Fizioterapeits ir sertificēts medicīnas speciālists/ārsts, kurš rehabilitē pacientus, pielietojot dažādas fizioterapijas tehnikas, pēc slimībām un traumām, izglīto par profilaktiskiem un veselību veicinošiem pasākumiem un dod ergonomiskas rekomendācijas ikdienas aktivitāšu saudzīgai veikšanai.

Minimālais vecums: 12

Vietu skaits: 2

Adrese: FIZIOTERAPEITS

Medicīnas māsa

Medicīnas māsa ir medicīnisko izglītību ieguvusi ārstniecības persona, kas veic pacientu aprūpi, piedalās ārstniecībā, vada pacientu aprūpes darbu, nodarbojas ar pacientu izglītošanu veselības jautājumos un veic profesionālās izglītības darbu.

Minimālais vecums: 12

Vietu skaits: 2

Adrese: Lielvārdes ielā 68/1

Ārsts

Ārsts ir ārstniecības persona, kas ieguvusi augstāko medicīnisko izglītību un ar zinātniski pamatotu medicīnisko darbību tieši vai netieši iedarbojas uz cilvēku un savas profesionālajā darbībā izmeklē pacientus fizisku, garīgu vai psihisku slimību konstatēšanai vai noliegšanai un ārstēšanai; novērtē slimības un to radītās sekas; ārstē iepriekšminētās slimības; veic profilaktiskos pasākumus slimību novēršanai; sniedz palīdzību dzemdībās; veic rehabilitāciju. 

Minimālais vecums: 12

Vietu skaits: 2

Adrese: Lielvārdes iela 68/1

ĀRSTS

Ārsts ir ārstniecības persona, kas ieguvusi augstāko medicīnisko izglītību un ar zinātniski pamatotu medicīnisko darbību tieši vai netieši iedarbojas uz cilvēku un savas profesionālajā darbībā izmeklē pacientus fizisku, garīgu vai psihisku slimību konstatēšanai vai noliegšanai un ārstēšanai; novērtē slimības un to radītās sekas; ārstē iepriekšminētās slimības; veic profilaktiskos pasākumus slimību novēršanai; sniedz palīdzību dzemdībās. 

Minimālais vecums: 12

Vietu skaits: 3

Adrese: Lielvārdes iela 68/1, Rīga

Priesteris

Katoļu priestera ikdiena vienas dienas griezumā. Dievkalpojums, satikšanās ar cilvēkiem, izbraukums. Interesanta diena garantēta. Iespēja apskatīt priestera ikdienu, kas citiem ikdienā nav redzama. Iespēja apskatīt baznīcas telpas, liturģiskos tērpus un piederumus. #Ukraine

Minimālais vecums: 12

Vietu skaits: 4

Adrese: Rīgas iela 26

Nekustamā īpašuma attīstības projektu vadītāja

Šī būs ēnu vieta tiem, kas labprāt savu nākotni saistītu ar nekustamajiem īpašumiem - nāc ēnot MAXIMA nekustamā īpašuma attīstības daļas projektu vadītāju!Mēs, MAXIMA, ik dienu strādājam pie tā, lai mūsu veikali būtu glīti un kļūtu ar vien ērtāki klientiem. Lai veikalu ikdienas darbs un attīstības process noritētu viegli un efektīvi, nekustamā īpašuma attīstības daļa ir nepārtrauktā kontaktā ar ēku īpašniekiem, valsts iestādēm un veikalu kolēģiem. Kā norit ikdienas dzīve nodaļā? Kā tiek vestas pārrunas, slēgti līgumi, panāktas vienošanās par telpu nomas noteikumiem? To visu uzzināsi ēnu dienā! 

Vakance ir piemērota jauniešiem no Ukrainas ar krievu valodas zināšanām. #Ukraine 

Minimālais vecums: 11

Vietu skaits: 1

Adrese: Biznesa centrs Akropole, Latgales iela 257

zvērināts notārs

Piemērots jauniešiem ar latviešu valodas zināšanām.

Minimālais vecums: 12

Vietu skaits: 2

Adrese: Rīga, Kr.Barona iela 28A-2

Biznesa attīstības vadītājs

Attīstības vadītājs ir sava veida progresa arhitekts, kas kopā ar komandu veido rītdienas iespēju ainavu.  

Attīstītāja loma ir saistīta ar dažādiem uzdevumiem, kuru mērķis ir radīt pievilcīgu, funkcionālu un ilgtspējīgu vidi biznesa parka Nomnieku uzņēmējdarbībai.

Stratēģiskā attīstība, specifisku objektu un infrastruktūras attīstība & būvniecība, darbs ar potenciāliem un esošiem Nomniekiem, sabiedriskās attiecības un komunikācija ir tikai daļa no aizraujoša darba pienākumiem.

Minimālais vecums: 12

Vietu skaits: 1

Adrese: Vecā ostmala 10

Pārskatu departamenta direktore

Interesē sadarbība ar klientiem - citām valsts pārvaldes iestādēm, komunikācija, pakalpojumu sniegšanas kvalitāte un pārvaldība maksājumu izpildē? Ēnojot šo vakanci, uzzināsi, kas ir valsts budžets, kā tiek gatavoti pārskati.

Minimālais vecums: 14

Vietu skaits: 4

Adrese: Smilšu iela 1, Rīga

Vispārējās aprūpes māsa (papildus vakance)

Māsa  ir veselības aprūpes darbinieks ar augstāko izglītību. Māsas ikdienā piedalās ārstniecības procesā, nodarbojas ar pacientu un viņu tuvinieku izglītošanu veselības jautājumos, veic profesionālās izglītības darbu, patstāvīgi plāno un organizē pacientu aprūpi un spēj pieņemt klīniskos lēmumus, kas balstīti uz zinātniskajiem pierādījumiem.

Ēnu dienā būs iespēja iepazīties ar māsas darbu dažādās slimnīcas struktūrvienībās, tajā skaitā Operāciju blokā, Anestēzijas un intensīvās terapijas nodaļās. 

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 4

Adrese: Stacionārs "Gaiļezers", Hipokrāta iela 2, Rīga

zvērināts notārs

juridisko pakalpojumu sniegšana, konsultēšana, mantojuma lietu kārtošana, bezstrīdus laulības šķiršanas, pilnvaru, piekrišanu apliecināšana utt.- notāra sniegtā juridiskā palīdzība klientiem.

Minimālais vecums: 10

Vietu skaits: 2

Adrese: Stabu iela 19-108

Ražošanas tehnologs

Ražošanas tehnologs JELGAVAS TIPOGRĀFIJĀ veicina vienādu tehnoloģisko risinājumu pielietošanu ražošanas tehnologu komandā, konsultēt un sniegt atbalstu pārējiem ražošanas procesā iesaistītajiem, pārbauda klientu iesniegto failu atbilstību ražošanas tehnoloģijai un pasūtījuma aprēķinam, sniedz priekšlikumus izmaiņu veikšanai, nodod informāciju materiālu pasūtījumu veikšanai un darbu izpildei apakšuzņēmējiem, risina ar ražošanas tehnoloģiju saistītos nestandarta jautājumus, u.c. daudzus tehnoloģiskos procesus. 

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 2

Adrese: Langervaldes iela, 1A

Tehniskais sekretārs

Pienākumi un ikdienas darbi:

- Lietvedības un dokumentu aprites organizēšana. Biroja apsaimniekošanas darbi.

- Dažādu saimnieciskai darbībai nepieciešamo atskaišu sagatavošana, uzturēšana un aktualizēšana.

- Komunikācija ar esošiem un topošiem klientiem, sadarbības partneriem, iestādēm.

- Organizēt apmeklētāju pieņemšanu, palīdzēt operatīvi izskatīt pieprasījumus un priekšlikumus.

Minimālais vecums: 12

Vietu skaits: 1

Adrese: Flotes iela 16

SPORTA SKOLOTĀJS

Iespēja ēnot Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas absolventi Rīgas Hanzas vidusskolas sporta skolotāju Unu Liepiņu.

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 4

Adrese: Grostonas iela 5, Rīga

Ražošanas inženieris

Iespēja iepazīties ar uzņēmumu, Ražošanas inženiera profesiju un tā veicamajiem ikdienas pienākumiem.

Ražošanas inženiera ikdienas darba pienākumi:

- Konstrukciju detalizācija;

- Ražošanas rasējumu izstrāde;

- Ražošanas specifikāciju un materiālu pasūtījumi;

- Komunikācija ar projektu vadības grupu.

Minimālais vecums: 10

Vietu skaits: 1

Adrese: Jūrkalnes iela 15/25

Mārketinga un korporatīvās komunikācijas dienesta direktore

Galvenie ikdienas pienākumi - Tet mārketinga un reklāmas kampaņu plānošana, mārketinga stratēģijas un budžeta izstrāde, realizācijas uzraudzība. Kā arī patiesi jaudīgas komandas vadīšana un ikdienas darbības organizēšana. 

Vakance piemērota jauniešiem no Ukrainas ar angļu un/vai krievu valodas zināšanām. #Ukraine

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 2

Adrese: Dzirnavu iela 105, Rīga

Valmieras novada pašvaldības policijas inspektors

Valmieras novada pašvaldības policijas inspektora darba ikdienas iepazīšana - iesniegumu saņemšana, došanās uz izsaukumiem, tehniskais nodrošinājums, preventīvais darbs.

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 1

Adrese: Purva 12A, Valmiera, Valmieras novads

Finanšu asistents

KPMG ar prieku izziņo par iespēju pievienoties mūsu komandai kā finanšu asistents/-e. Šī ir lieliska iespēja Tev iegūt jaunas zināšanas un iespējams attīstīties nākotnē kā jomas profesionālim/ei.

Mūsu galvenais uzdevums ir nodrošināt netraucētu ikdienas plūsmu ar finansēm saistītiem jautājumiem. Tas ietver budžetu plānošanu, rēķinu izrakstīšanu un apmaksu, izmaksu uzskaiti un analīzi, kā arī atbalstu kolēģiem ar finanšu jautājumiem.

Tev jāizceļas ar vēlmi rast efektīvākos risinājumus, analītisko domāšanu un spēju strādāt gan individuāli, gan komandā, kā arī nedaudz komunikācijas prasmes būs noderīgas. Ja Tu vēlies nākotnē strādāt finanšu sfērā, tad šī būs grandioza iespēja to izmēģināt.

Minimālais vecums: 14

Vietu skaits: 4

Adrese: Roberta Hirša iela 1, Rīga, "Verde" birojs

ĒNA Ģimenes ārstam uz 1 dienu

Vakance piemērota jauniešiem no Ukrainas ar latviešu, krievu, angļu, ukraiņu zināšanām.............................................................................................

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 1

Adrese: Anniņmuižas bulvāris 85

Iepirkumu struktūrvienības vadītāja

Procurement Manager for Warranty, Insurance, and Customs plays a crucial role in managing procurement activities related to warranty, insurance, and customs, ensuring the company's assets, operations, and employees are adequately protected and compliant with relevant regulations.

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 2

Adrese: Gustava Zemgala gatve 74a, Rīga, LV-1039

Garīgās veselības ambulatorās aprūpes centra PSIHOLOGS

Psihologs ārstniecības iestādē ir ārstniecības procesa atbalsta persona ar maģistra grādu psiholoģijā, kas ārsta uzdevumā veic pacienta psiholoģisko konsultēšanu, lai sniegtu psiholoģisko palīdzību dažādu garīgo, emocionālo un uzvedības traucējumu, kā arī psiholoģisko problēmu gadījumos ( psiholoģiskā izpēte, trauksmes mazināšana vai to iespējama novērtēšana, problēmu risku analīze, profilakse ).  Psiholoģiskā konsultēšana ir pakalpojuma veids, kurā izmanto īpaši veidotu dialogu ar pacientu individuāli un grupā, lai palīdzētu indivīdam apzināties un izprast savu psihisko stāvokli, rast risinājumu psiholoģijas problēmām, kā arī veicināt personības izaugsmi, emocionālo līdzsvarotību un produktivitāti.  Psihologs sadarbojas ar citiem veselības aprūpes speciālistiem, iekļaujoties multiprofesionālajā komandā.

Ēnojot psihologu varēsi uzzināt, kā norit šī speciālista darba ikdiena, kur un kas jāstudē, lai varētu strādāt par psihologu ārstniecības iestādē, kā arī varēsi apmeklēt slimnīcas “Ģintermuiža” vēstures muzeju un iepazīties ar garīgi slimo pacientu ārstēšanā izmantoto atribūtiku kopš 1887. gada.

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 2

Adrese: Filozofu iela 69, Jelgava, LV-3008

Mākslas TERAPEITS

Mākslas terapeits ir ārstniecības persona, kas ir ieguvusi maģistra grādu veselības aprūpē un profesionālo kvalifikāciju ar specializāciju vienā mākslas veidā - vizuāli plastiskā māksla, deja un kustība, drāma, mūzika. Mākslas terapeits novērtē pacientu un  atbilstoši izvērtēšanas rezultātiem, īsteno mākslas terapijas procesu kādā no mākslas veidiem. Izmantojot atbilstošu mākslas formu kā instrumentu terapeitiskajā darbā, mākslas terapeits palīdz pacientam pārvarēt veselības traucējumus, sociālās grūtības, veicina tā attīstību un biopsihosociālu labklājību. Lai veiktu ārstniecisko darbību, mākslas terapeits izpēta pacienta problēmas, grūtības un vajadzības, kā arī spējas un resursus, ko var izmantot mākslas terapijas procesā. Saskaņā ar izpētes rezultātiem, terapeits formulē atbilstošu mākslas terapijas procesa mērķi un uzdevumus, sastāda terapijas plānu, izvēlas piemērotākās mākslas terapijas metodes un tehnikas, skaidro terapijas procesu, tā rezultātus. Mākslas terapeits sadarbojas ar citiem veselības aprūpes specialistiem, iekļaujoties multiprofesionālajā komandā.

Ēnojot mākslas terapeitu varēsi uzzināt, kā norit šī speciālista darba ikdiena, ar kādām metodēm un palīglīdzekļiem strādā mākslas terapeits, kur un kas jāstudē, lai varētu strādāt par mākslas terapeitu, kā arī varēsi apmeklēt slimnīcas “Ģintermuiža” vēstures muzeju un iepazīties ar garīgi slimo pacientu ārstēšanā izmantoto atribūtiku kopš 1887. gada.

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 3

Adrese: Filozofu iela 69, Jelgava, LV-3008

ERGOTERAPEITS

Ergoterapeits ir ārstniecības persona - funkcionālais speciālists, kas ieguvis bakalaura grādu veselības aprūpē ar kvalifikāciju ergoterapijā.  Ergoterapeits piedalās pacienta ārstniecības un rehabilitācijas procesā ar mērķi kavēt slimības progresēšanu, invaliditātes attīstību un veicināt pacienta neatkarību ikdienas gaitās. Šos speciālistus visbiežāk sastop atveseļošanās periodā pēc traumām, dažādām saslimšanām, un, ja ikdienā kļūst grūti veikt svarīgus darbus un brīvi kustēties. Ergoterapeits palīdz apgūt ikdienai nepieciešamās iemaņas, piemēram, apgūt spējas pašam sevi aprūpēt - paēst, aizpogāt kreklu, pārvietoties telpā ar palīglīdzekļiem. Tāpat iemāca vingrinājumus, lai mazinātu locekļu nekustīgumu vai tūsku un palielina muskuļu spēku, pielāgo palīglīdzekļus vai mājokli, lai uzlabotu cilvēka drošību un nodrošinātu neatkarību. Ergoterapeits sadarbojas ar citiem veselības aprūpes speciālistiem, iekļaujoties multiprofesionālajā komandā.

Ēnojot ergoterapeitu varēsi uzzināt, kā norit šī speciālista darba ikdiena, ar kādām metodēm un palīglīdzekļiem strādā ergoterapeits, kur un kas jāstudē, lai varētu strādāt par ergoterapeitu,  kā arī varēsi apmeklēt slimnīcas “Ģintermuiža” vēstures muzeju un iepazīties ar garīgi slimo pacientu ārstēšanā izmantoto atribūtiku kopš 1887. gada.

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 1

Adrese: Filozofu iela 69, Jelgava, LV-3008

FIZIOTERAPEITS

Fizioterapeits ir ārstniecības persona - funkcionālais speciālists, kurš ieguvis bakalaura grādu veselības aprūpē ar kvalifikāciju fizioterapijā. Fizioterapeita kompetencē ir pacienta funkcionālā stāvokļa izmeklēšana, iegūto datu novērtēšana un analīze, fizioterapeita atzinuma sagatavošana. Fizioterapeita darbības mērķis ir palīdzēt pacientam atgūt zaudēto funkciju, mazināt tās trūkumu vai to kompensēt, mērķtiecīgi rehabilitācijas plāna ietvaros izvēloties un lietojot ārstnieciskās vingrošanas metodes, manuālās terapijas metodes, masāžu un fizikālās terapijas metodes (elektroprocedūras, termoprocedūras, ūdens procedūras), kā arī palīdzēt izvēlēties un apmācīt lietot nepieciešamos tehniskos palīglīdzekļus. Fizioterapeits sadarbojas ar citiem veselības aprūpes speciālistiem, iekļaujoties multiprofesionālajā komandā.

Ēnojot fizioterapeitu varēsi uzzināt, kā norit šī speciālista darba ikdiena, ar kādām metodēm un palīglīdzekļiem strādā fizioterapeits, kur un kas jāstudē, lai varētu strādāt par fizioterapeitu,  kā arī varēsi apmeklēt slimnīcas “Ģintermuiža” vēstures muzeju un iepazīties ar garīgi slimo pacientu ārstēšanā izmantoto atribūtiku kopš 1887. gada.

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 2

Adrese: Filozofu iela 69, Jelgava, LV-3008

PSIHIATRS

Ārsts ir ārstniecības persona, kura ieguvusi augstāko medicīnisko izglītību - ārsta grādu un ar zinātniski pamatotu medicīnisko darbību tieši vai netieši iedarbojas uz cilvēku. Ārsts darbojas specialitātē (specialitātes var būt vairākas), kas noteikta ārsta sertifikātā. Psihiatrs ir ārsta specialitāte. Pēc augstskolas absolvēšanas ārsts vēl četrus gadus specializējas rezidentūras izglītības programmā, pēc kuras apgūšanas saņem psihiatra izglītības diplomu. Psihiatra kompetencē ir psihisko traucējumu un slimību diagnostika,ārstēšanu, profilakse un psihiatriskā rehabilitācija. Lai veiktu ārstniecisko darbību, psihiatram ir plašas teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas ar mentālo slimību ārstniecību saistītos jautājumos, tajā skaitā nepieciešamajā apjomā zināšanas psihoterapijā, neiroloģijā un narkoloģijā. 

Ēnojot ārstu -psihiatru varēsi uzzināt, kā norit šī speciālista darba ikdiena, kur un kas jāstudē, lai varētu strādāt par ārstu – psihiatru, kā arī varēsi apmeklēt slimnīcas “Ģintermuiža” vēstures muzeju un iepazīties ar garīgi slimo pacientu ārstēšanā izmantoto atribūtiku kopš 1887. gada.

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 4

Adrese: Filozofu iela 69, Jelgava, LV-3008

Dežurante Veronika Tatjana Vucāne

Komunicēt ar cilvēkiem. 

Uzturēt ēkā kārtību, atbildēt par ugunsdrošības signalizāciju, ka arī par cita veida signalizāciju.

Izsniegt atslēgas lektoriem, pirms tā pārbaudot darbinieka kartiņu, un pārbaudīt telpas notikumu (vai tiešām tur notiek lekcija)

Jāparāda ceļš studentam kurš ir apmaldījies Ķīpsalas pilsētiņā (vajag zināt par lielākiem pasākumiem)

Atbildēt uz darba telefona zvaniem un sms

Iziet apgaitā pa ēku, lai pārliecinātos ka viss ir normāli, un viss darbojas

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 2

Adrese: Ķīpsalas iela 6