Vakances nosaukums
Uzņēmums

Lietotāja saskarnes un pieredzes (User experience and interface jeb UI/UX) dizainers

Infogram ir viens no pasaulē pieprasītākajiem datu vizualizācijas rīkiem - mūsu produktu izmanto žurnālisti, mārketinga speciālisti un citi profesionāļi visā pasaulē.

UI/UX dizainera darbs ikdienā sastāv no produkta estētisko un funkcionālo aspektu izstrādes - dizaineri ar palīdzību no programmētājiem un klientiem pilnveido gan produkta saskarnes jeb interfeisa izskatu un pieejamās funkcijas, gan kopējo zīmola un produkta identitāti. 

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 3

Adrese: Kaļķu iela 12-14

Bibliotekārs

Baložu bibliotēka ir pilsētas bibliotēka ar lielu lasītaju skaitu un plašu literatūras izvēli. Regulāri tiek rīkotas izstādes un pasākumi gan bērniem, gan peiaugušajiem. Iespēja iepazīt bibliotēku un bibliotekāru darbu, dienas ritmu. Iepazīstināsim ar bibliotēkāra darba ikdienu - lasītāju apkalpošanu, krājuma kārtošanu, pasākumu un afišu sagatavošanu u.c.

Minimālais vecums: nav

Vietu skaits: 3

Adrese: Baloži, Skolas 4

Lūznavas muižas pārvaldnieks

Lūznavas muižas pārvaldnieks vada muižas kompleksa darbu, veido muižas darba saturu, organizē kultūras un izglītojošus notikumus, pārrauga saimniecības un finanšu līdzekļus. Veido  muižas attīstības, plānošanas dokumentus, kooridnē muižas mārketinga jomu.

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 1

Adrese: Pils iela 8, Lūznava, Rēzeknes novads

Tūrisma informācijas centra darbinieks, klientu apkalpošanas speciālists

Tūrisma informācijas centra darbinieks strādā Lūznavas muižas Tūrisma informācijas centrā un klientu apkalpošanas speciālists Lūznavas muižā.

Abu amatu darbinieki veic saziņu ar Lūznavas muižas un Rēzeknes novada apmeklētājiem, tūristiem, interesentiem, klientiem, sadarbības partneriem.

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 2

Adrese: Pils iela 8, Lūznava, Rēzeknes novads

Pamatskolas pedagogs

Iespēja iepazīt skolas dzīvi no otras puses - ēnojot Cēsu Jaunās pamatskolas pedagogus, piedaloties gan stundās un to plānošanā,  gan citās kopīgās aktivitātēs.                                                                                                  

Minimālais vecums: nav

Vietu skaits: 3

Adrese: Piebalgas iela 3

Projektu vadītājs

Projektu vadītājs kooridnē Lūznavas muižas kultūras un infrastruktūras projektu īstenošanu.

Sagatavo projektu pieteikumus Valsts kultūrkapitāla fondam, citiem atbalsta fondiem, lai veidotu saturīgu kultūras notikumu īstenošanu Lūznavas muižā.

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 2

Adrese: Pils iela 8, Lūznava, Rēzeknes novads

Lēdmanes tautas nama vadītāja

Kultūras nama vadītāja pienākumos ietilps iestādes un darbinieku vadība, budžeta plānošana un kultūras dzīves organizēšana Lēdmanes pagastā un Lielvārdes novadā.

Minimālais vecums: 12

Vietu skaits: 3

Adrese: "Aivas", Lēdmane, Lēdmanes pagasts, Lielvārdes

LAA / LTAB Jurists

Latvijas Apdrošinātāju asociācijas / Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju biroja jurista pienākumos ietilpst dažāda veida dokumentu projektu sagatavošana un LAA / LTAB pārstāvība FKTK, ministrijās, Ministru kabinetā, Saeimā un citās valsts pārvaldes iestādēs. Ikdienā LAA / LTAB juristam jāseko līdzi un jāinformē kolēģi (LAA / LTAB biedri – Apdrošināšanas sabiedrības) par izmaiņām, grozījumiem un papildinājumiem ES institūciju, Ministru kabineta un Saeimas izdotajos normatīvajos aktos. Ievērojot LTAB darba specifiku, jurists pārstāv biedrību arī tiesvedībās. Ēnotājiem būs iespēja iepazīties gan ar LAA, gan LTAB darbību tuvplānā un sekot līdzi jurista darbam atkarībā no konkrētajā dienā paredzētās dienas kārtības.

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 2

Adrese: Rīga, Toma iela 4

veterinārās jomas eksperts

Veterinārā uzraudzība ietver ne tikai produktīvo, bet arī citu dzīvnieku, piemēram, kažokžvēru, mājas (istabas) dzīvnieku, cirka dzīvnieku veselības un labturības prasību ievērošanas kontroli.

Iespēja ēnot ne tikai Rīgā, bet arī 11 teritoriālajās struktūrvienībās.

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 3

Adrese: Peldu iela 30

pārtikas uzraudzības jomas eksperts

Pārtikas aprite ir viena no visstingrāk reglamentētajām uzņēmējdarbības jomām un uzņēmējiem, kuri iesaistās kādā no pārtikas aprites posmiem, jābūt gataviem ievērot veselu virkni prasību. Uzzibnāsi, kā tiek plānots un organizēts eksperta darbs tirdzniecības, sabiedriskās ēdināšanas un ražošanas daļās.

Pieteikties vari ne tikai ēnošanai Rīgā, bet arī dienesta pārvaldēs reģionos, tāpēc pieteikumā norādi sev vēlamāko vietu.

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 4

Adrese: Peldu iela 30

Pirmsskolas izglītības skolotājs.

Iespēja iepazīt pirmsskolas pedagoga darbu Cēsu Jaunās pamatskolas pirmsskolā, piedaloties ikdienas gaitās kopā ar bērniem un pedagogiem.

Minimālais vecums: nav

Vietu skaits: 3

Adrese: Ziemeļu iela 16, Cēsis

veterinārais inspektors

Iespēja iepazīt veterinārās jomas inspektora darbu, sākot no brīža dienesta struktūrvienībā, līdz dalībai uzraudzības objekta pārbaudei

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 3

Adrese: Peldu iela 30

Skolas direktors

Iespēja iepazīt Cēsu Jaunās skolas pamatskolas un pirmsskolas direktora darbu, ikdienas pienākumus un gaitas.

Minimālais vecums: nav

Vietu skaits: 1

Adrese: Piebalgas iela 3

Biotehnologs_Uldis Bērziņš

«Tevi interesē medicīna un modernās tehnoloģijas? Piesakies ēnot biotehnologu un uzzini, kas ir biočipi un cilmes šūnas un kā tie saistīti ar novecošanās procesu pētniecību!»

Minimālais vecums: 17

Vietu skaits: 4

Adrese: Ķīpsalas iela 6B

Mārketinga projektu vadītājs

Ja vēlies ieskatīties mārketinga projektu vadītāja ikdienas gaitās, uzzināt kādi ir šīs profesijas galvenie darba uzdevumi, pienākumi un iegūt atbildes uz visiem sev interesējošiem jautājumiem šajā darba nozarē - PIESAKIES, un tiekamies jau 12.02.2020 mājīgajās Inbox.lv telpās! 

Minimālais vecums: 10

Vietu skaits: 2

Adrese: Matrožu iela 15

Web dizaineris

Ja vēlies ieskatīties web-dizainera izstrādātāja ikdienas gaitās, uzzināt kādi ir šīs profesijas galvenie darba uzdevumi, pienākumi un iegūt atbildes uz visiem sev interesējošiem jautājumiem šajā darba nozarē - PIESAKIES, un tiekamies jau 12.02.2020 mājīgajās Inbox.lv telpās! 

Minimālais vecums: 13

Vietu skaits: 2

Adrese: Matrožu iela 15

Programmētājs

Ja vēlies ieskatīties programmētāja ikdienas gaitās, uzzināt kādi ir šīs profesijas galvenie darba uzdevumi, pienākumi un iegūt atbildes uz visiem sev interesējošiem jautājumiem šajā darba nozarē - PIESAKIES, un tiekamies jau 12.02.2020 mājīgajās Inbox.lv telpās! 

Minimālais vecums: 13

Vietu skaits: 2

Adrese: Matrožu iela 15

Back-end programmētājs

Ja vēlies ieskatīties Back-end izstrādātāja ikdienas gaitās, uzzināt kādi ir šīs profesijas galvenie darba uzdevumi, pienākumi un iegūt atbildes uz visiem sev interesējošiem jautājumiem šajā darba nozarē - PIESAKIES, un tiekamies jau 12.02.2020 mājīgajās Inbox.lv telpās! 

Minimālais vecums: 13

Vietu skaits: 2

Adrese: Matrožu iela 15

Front-end programmētājs

Ja vēlies ieskatīties Front-end izstrādātāja ikdienas gaitās, uzzināt kādi ir šīs profesijas galvenie darba uzdevumi, pienākumi un iegūt atbildes uz visiem sev interesējošiem jautājumiem šajā darba nozarē - PIESAKIES, un tiekamies jau 12.02.2020 mājīgajās Inbox.lv telpās! 

Minimālais vecums: 13

Vietu skaits: 1

Adrese: Matrožu iela 15

Vecākais eksperts (informācijas sistēmu jomā)

Centrālajai finanšu un līgumu aģentūrai ir sava informācijas sistēma, kur gan Eiropas Savienības fondu projektu īstenotāji, gan aģentūra uzkrāj un administrē visu projektu informāciju. Tajā var atrast informāciju par visiem projektiem, kuru īstenošanai ir piešķirts Eiropas Savienības fondu atbalsts. Sistēmu izmanto vairāki tūkstoši lietotāju. Vadības informācijas sistēmas nodaļā Edvarts Krakts ik dienu konsultē sistēmas lietotājus, kā lietot sistēmu, kā arī palīdz atrisināt pieteiktās problēmas un jautājumus par sistēmas lietošanu. Tāpat Edvarts arī iesaka sistēmas uzlabojumus programmas izstrādātājam, uzprogrammētos jaunumus pirms nodošanas lietotājiem vēl pārbaudot. Atpūtas brīžos Edvarts dažkārt izmanto iespēju uzspēlēt galda tenisu, kas turpat pie darba kabineta vien ir.

Minimālais vecums: nav

Vietu skaits: 3

Adrese: Smilšu iela 1

Personāla speciālists

Personāla speciālists mūsu uzņēmumā veic pilnu personāla vadības ciklu, sākot no sludinājuma izveides un publicēšanas vai darba tirgū neaktīvo kandidātu uzrunāšanas, kandidātu CV izvērtēšanas un interviju vadīšanas līdz personāla lietvedības organizēšanai. 

Savām ēnām piedāvāsim iespēju ielūkoties gan mūsu pārdošanas, gan personāla vadības un atlases speciālistu darbā, lai parādītu mūsu darba dažādās šķautnes starptautiska uzņēmuma vidē, un iespējams nākotnē kādā pasākumā satiktos kā kolēģi.

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 3

Adrese: Kr. Valdemāra iela 33-17, Rīga

Namu pārzinis

Namu pārzinis nodrošina pārvaldīšanā nodoto nekustamo īpašumu apsaimniekošanas procesa organizēšanu un kontroli, veic nekustamo īpašumu tehnisko apsekošanu, apkopju un remontdarbu plānošanu un izpildes gaitu pārraudzību atbilstoši likumā un normatīvajos aktos noteiktajai kārtībai. 

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 3

Adrese: Užavas iela 8

Jurists

Jurists sniedz juridiskās konsultācijas  darbiniekiem un klientiem dažādos ar māju pārvaldīšanas, projektu īstenošanas procesiem, kā arī darba attiecībām, nolikumu grozījumiem u.c. jautājumiem.  Jurista pienākumos ietilpst juridisko dokumentu izskatīšana un sagatavošana, asistēšana finanšu direktoram ikdienas darbos, kā arī parādu piedziņas procedūras veikšana, parādu piedziņas lietu apstrāde un kontrole.

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 1

Adrese: Užavas iela 8

Inženieris

Inženieris nodrošina kvalitatīvu būvniecības, pakalpojumu un piegāžu organizēšanu un veikšanu objektiem, kuru pasūtītājs vai pasūtītāja pārstāvis ir darba devējs. Sastāda veicamo pasākumu plānu un iespējamos laika grafikus. Veic projektu prognozējamo izmaksu aprēķinus un analīzi, sastāda projektu tāmes. Sagatavo iepirkuma dokumentus, tai skaitā tehniskās specifikācijas, veic projektu dokumentācijas izstrādes uzraudzību un sagatavo Atzinumus projektu dokumentācijas saskaņošanai.

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 2

Adrese: Užavas iela 8

Administratīvās nodaļas vadītāja- juriste

Cēsu novada pašvaldības aģentūras "Sociālais dienests" Administratīvās nodaļas vadītāja - jursite. 

Sociālais dienests sniedz sociālo palīdzību, organizē un sniedz sociālos pakalpojumus Cēsu iedzīvotājiem. Dienests atrodas Cēsu novada pašvaldības pārraudzībā. Dienests tiek finansēts no Cēsu novada pašvaldības pamatbudžeta līdzekļiem, piesaistīto projektu finansējumu un ziedojumiem.

Minimālais vecums: 18

Vietu skaits: 1

Adrese: Bērzaines iela 16/18, Cēsis

Informātikas skolotājs, ansambļa vadītājs Instruktors

Smiltenes tehnikuma informātikas komunikāciju tehnoloģiju skolotājs, simulācijas iekārtu darbam ar ceļa būves tehniku vadītājs, instrumentālā ansambļa vadītājs, pasākumu apskaņotājs - darbs ar dažādām tehnoloģijām

Minimālais vecums: nav

Vietu skaits: 2

Adrese: Pils 8, Smiltene

UI/UX Designer

Datordizaina speciālisti prot plānot un organizēt savu vai citu darbu, izmantojot mūsdienīgu datorizētu programmnodrošinājumu, prot izstrādāt projektējamā objekta vizuālizāciju digitālā formātā; prot izstrādāt, apstrādāt, stilizēt un radikāli izmainīt grafisko attēlu un telpisko bjektu (poligrāfijā, modelēšanā, vides dizainā un reklāmā) un kustīgo attēlu (video, animācijā) ar datora palīdzību, kā arī sagatavot tehnoloģiski pamatotu projekta realizācijai nepieciešamo dokumentāciju. Datordizaina speciālists savā praksē spēj profesionāli pamatoti noformulēt darba uzdevumu un realizēt māksliniecisko ideju, izmantojot datortehnikas un citas mūsdienu tehnoloģijas iespējas.

Minimālais vecums: 13

Vietu skaits: 1

Adrese: Meistaru 33, Valdlauči

Direktore

Cēsu novada pašvaldības aģentūras "Sociālais dienests" direktore. 

Sociālais dienests sniedz sociālo palīdzību, organizē un sniedz sociālos pakalpojumus Cēsu iedzīvotājiem. Dienests atrodas Cēsu novada pašvaldības pārraudzībā. Dienests tiek finansēts no Cēsu novada pašvaldības pamatbudžeta līdzekļiem, piesaistīto projektu finansējumu un ziedojumiem.

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 1

Adrese: Bērzaines iela 16/18, Cēsis

mazo dzīvnieku klīnikas vadītāja/ veterinārārste

Aicinām pieteikties jauniešus, kurus interesē darbs ar dzīvniekiem un veterinārārsta vai veterinārārsta asistenta profesija.

Mazo dzīvnieku klīnika ir Smiltenes tehnikuma mācību programmas "Veterinārmedicīna" praktisko mācību vieta. Klīnika ir moderni un mūsdienīgi aprīkota. Tajā notiek ikdienas darbs ar mazajiem dzīvniekiem: piedāvājam veterinārārsta konsultācijas, laboratoriskos un endoskopiskos izmeklējumus (brohoskopija un gastroskopija), rentgenu, sonogrāfisko izmeklēšanu, vakcināciju, ķirurģiskos pakalpojumus un mājdzīvnieku aprūpi, kas mājas apstākļos reizēm mēdz būt apgrūtinoša. Izsniedzam izziņas dzīvnieka izbraukšanai uz ārzemēm. Līdzi jāņem maiņas apavi.

Minimālais vecums: nav

Vietu skaits: 2

Adrese: Kalnamuiža 12, Smiltenes pagasts Smiltenes novads

mācību restorāna vadītāja, viesmīlis, pavārs

Smiltenes tehnikumā darbojas mācību restorāns un mācību virtuves, kurās izglītojamie ikdienā apgūst viesnīcu pakalpojumu, ēdināsanas pakalpojumu speciālista un pavāra amatus.  15.februārī Ēnu dienā darbosies mācību restorāns, kurā Jums ir lieliska iespēja redzēt, kā tiek organizēts darbs mācību restorānā, ir iespējams pašiem redzēt, kā notiek viesu apkalpošana, pasūtījumu pieņemšana, ēdienu sagatavošana, uzzināt, kādas prasmes nepieciešamas individuālo pakalpojumu jomā strādājošajam. Ēnotājam, ierodoties uz šo vietu, ir jābūt atbilstoši ģērbtam, noteikti jāņem līdzi maiņas apavi.

Minimālais vecums: nav

Vietu skaits: 2

Adrese: Kalnamuiža 10, Smiltenes pagasts, Smiltenes novads

Uzkopšanas darbu vadītāja

Vadīt un koordinēt viesnīcas istabeņu un apkopēju darbu, sagatavot darba uzdevumus, sekot numuriņu un koplietošanas telpu tīrībai.

Minimālais vecums: 14

Vietu skaits: 3

Adrese: Riga, Kalku iela 28, LV-1050

Viesnīcas vadītāja

Vada viesnīcas darbu, īsteno noteikto mērķu izpildi, plāno uzņēmuma attīstību un veic tirgus izpēti, analizē piedāvājumu un pieprasījumu, kā arī seko līdzi notiekošajam viesmīlības sfērā valstī un ārpus tās, vada viesnīcas personālu: plāno darbinieku karjeru un attīstību, kā arī uzklausa darbinieku vēlmes, prasības, iebildumus, pārējo vadītāju priekšlikumus un izvērtē to efektivitāti un ieviešanas nepieciešamību.

Minimālais vecums: 17

Vietu skaits: 4

Adrese: Riga, Kalku iela 28, LV-1050

Pavārs

Darba vietas organizēšana, produkcijas pasūtījumu sastādīšana, piegāžu pieņemšana, restorāna pasūtījumu sagatavošana pēc kalkulācijām, ēdienkartes sastādīšana.

Darbs lieliski piemērots personām, kas spēj strādāt komandā un individuāli.

Minimālais vecums: 14

Vietu skaits: 3

Adrese: Riga, Kalku iela 28, LV-1050

Tehnikuma direktors

Smiltenes tehnikuma direktors, lēmumpieņemšana izglītības, saimniecisko, juridisko jautājumu jomā

Minimālais vecums: nav

Vietu skaits: 2

Adrese: Kalnamuiža 10, Smiltenes pagasts

Viesu uzņemšanas dienesta speciālists

Viesu sagaidīšana, reģistrēšana, izmitināšana numuriņā, datu apstrāde, norēķinu veikšana, komunikācija ar citiem viesnīcas dienestiem.

Darbs ir lieliski piemērots personai, kura spēj brīvi komunicēt ar cilvēkiem, uzklausīt un risināt problēm-situācijas, strādāt individuāli un komandā.

Minimālais vecums: 14

Vietu skaits: 3

Adrese: Kaļķu iela 28 Rīga LV-1050 Latvija

projektu vadītājs

Smiltenes tehnikumā tiek īstenoti daudzi Eiropas savienības fondu projekti būvniecības, izglītības, karjeras jomā. Ēnotājam ir iespēja iepazīties ar projektu vaadītāja ikdienu, veicamajiem darba pienākumiem, darbiem, uzdot interesējošos jautājumu 

Minimālais vecums: nav

Vietu skaits: 2

Adrese: Kalnamuiža 10, Smiltenes pagasts, Smiltenes novads

PR, mājas lapa

Cilvēks Smiltenes tehnikuma publicitātes veidotājs - ja Tevi interesē, kā tiek ievietota info mājas lapā, veidota reklāma, publikācijas, strādāt ar medijiem. Gaidām tieši Tevi!

Minimālais vecums: nav

Vietu skaits: 2

Adrese: Kalnamuiža 10

Ražošanas daļas vadītājs

Organizē, plāno un pārrauga nepārtrauktu siltumenerģijas ražošanas un tehnoloģisko iekārtu darbības procesu, koordinē katlumāju darbību, pārrauga remontdarbu izpildi. Ierosina, ievieš un vada ražošanas iekārtu modernizācijas un ražošanas attīstības procesus, kas paaugstina ražošanas efektivitāti. Analizē darba rezultātus,  veic administratīvās funkcijas – sagatavo atskaites, plāno bužetu un kontrolē tā izpildi. Sadarbojas ar nodaļu vadītājiem un speciālistiem.

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 2

Adrese: Talsu iela 84

Tīmekļvietnes un sociālo mediju profila administrators

Uztur un aktualizē informāciju mājaslapā, pārvalda ministrijas sociālo tīklu profilus un rada saturu komunikācijai sociālajos tīklos. Apkopo un analizē mājaslapas un sociālo tīklu rādītājus, piedalās informatīvo materiālu – prezentāciju, infografiku, apsveikumu un citu publicitātes izdevumu sagatavošanā.

Minimālais vecums: nav

Vietu skaits: 2

Adrese: Vaļņu iela 2

Dermatologs

Dr. med., docente Inese Kolontaja

Veic ādas veidojumu diagnostiku, likvidēšanu, visa veida ādas un nagu slimību diagnostiku un ārstēšanu, profilaksi pieaugušajiem un bērniem. Sniedz padziļinātas konsultācijas ādas novecošanās problēmu novēršanai.

2000. gadā absolvējusi LU Medicīnas fakultāti, iegūstot ārsta grādu, 2004. gadā ieguvusi dermatologa kvalifikāciju, 2004. gadā - dermatologa, venerologa sertifikātu.

2006. gadā - ieguvusi medicīnas doktora grādu.

Minimālais vecums: 13

Vietu skaits: 2

Adrese: Brīvības gatve 410

IZM informācijas tehnoloģiju administrators

Informācijas tehnoloģiju administrators uztur un nodrošina ministrijas datorparka un datortīkla darbību, nodrošina ministrijas informācijas sistēmu nepārtrauktu darbību

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 2

Adrese: Vaļņu iela 2

IZM Juridiskā un nekustamo īpašumu departamenta direktors

Juridiskais departaments nodrošina ministrijas izstrādāto attīstības plānošanas dokumentu, informatīvo ziņojumu, tiesību aktu projektu tiesiskuma pārbaudi un atbilstību juridiskās tehnikas prasībām. Veic publisko iepirkumu procedūras ministrijas funkciju nodrošināšanai. Koordinē un nodrošina ministrijas pārstāvību tiesvedības procesos. Veic publisko iepirkumu procedūras ministrijas funkciju nodrošināšanai u.c.

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 2

Adrese: Vaļņu iela 2

IZM Komunikācijas nodaļas vadītāja

Komunikācijas nodaļa organizē ministrijas darbu sabiedrisko attiecību, komunikācijas un sabiedrības informēšanas jomā. Nodrošina ministrijas sociālo mediju kontu uzturēšanu un aktualizēšanu, uztur mājaslapu. Organizē ministrijas preses konferences, nodrošina tiešraides un veic daudzus citus uzdevumus.

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 2

Adrese: Vaļņu iela 2

Pirmsskolas izglītības skolotāja

Iepazīties ar pirmsskolas izglītības skolotāja profesiju, darboties kopā ar pirmsskolas izglītības skolotāju grupā.

Minimālais vecums: nav

Vietu skaits: 3

Adrese: Pulkveža Brieža iela 10a, Liepāja

Logopēds

Logopēds ir pedagogs, kurš nodarbojas ar runas un valodas traucējumu novēršanu bērniem. Logopēds strādā ar bērniem nelielās grupās vai individuāli un palīdz bērniem pareizi iemācīties saklausīt un izteikt visas skaņas.

Minimālais vecums: nav

Vietu skaits: 1

Adrese: Pulkveža Brieža iela 10a, Liepāja

Pirmsskolas izglītības sporta skolotājs

Sporta skolotājs pirmsskolas izglītības iestādē nodrošina bērnu sportiskās aktivitātes plānotās nodarbībās.

Sporta skolotājs  organizē  sporta svētkus, sporta izpriecas, veselības dienas un citas aktivitātes, kurās bērniem tiek dota iespēja iepazīties  ar tradicionāliem un netradicionāliem sporta veidiem, sporta spēlēm un kustību rotaļām. Dažādajās aktivitātēs sporta skolotājs dažkārt iesaista arī bērnu vecākus.

Minimālais vecums: nav

Vietu skaits: 1

Adrese: PULKVEŽA BRIEŽA IELA 10A

Profesionālās izglītības skolotājs iegūstamajai kvalifikācijai "Kuģu pavārs un restorānu pavārs"

Pavārs gatavo un noformē dažādas sarežģītības ēdienus, ievērojot ēdienu gatavošanas tehnoloģiju, uzņēmuma paškontroles sistēmas prasības un racionālu visu resursu apriti, nodrošina ražošanas tehnoloģiskā aprīkojuma sagatavošanu un lietošanu darbā, izvērtē izejvielu, starpproduktu un gatavo ēdienu kvalitāti. Pavārs strādā uzņēmumos, kas nodarbojas ar ēdināšanas pakalpojumu sniegšanu.

 

Minimālais vecums: 12

Vietu skaits: 2

Adrese: Saules iela 15, Ventspils, LV-3601

Tehniskā departamenta direktors

Galveno darba pienākumu apraksts:

-Vadīt, virzīt un motivēt personālu aktivitātēm, kas saistītas ar izvirzīto mērķu sasniegšanu;

-Kontrolēt rezultātu atbilstību noteiktajiem mērķiem;

-Veikt tehniskā departamenta darba plānošanu un organizēšanu, ieviešot dažādus risinājumus darbības uzlabošanā;    

-Analizēt departamenta rādītājus un ieviest risinājumus darbības uzlabošanai un pilnveidošanai.

Minimālais vecums: nav

Vietu skaits: 3

Adrese: Ulbrokas iela 42G

Izglītības metodiķis Informācijas un komunikāciju tehnoloģiju jomā

Plāno, vada un koordinē mācību procesu informācijas un komunikācijas tehnoloģijas jomā. Vada un organizē IKT ierīkošanu un tās lietotāju apmācību; vada IKT darbību, analizējot darba plūsmu.

Minimālais vecums: nav

Vietu skaits: 1

Adrese: Pulkveža Oskara Kalpaka 37

Ķirurgs ar specializāciju proktoloģijā un fleboloģijā

Dr. Anastasija Vaļuka

Sniedz konsultācijas, veic ārstēšanu un dinamisko novērošanu ķirurgisku, proktoloģisku unfleboloģisku slimību gadījumos pieaugušajiem.

2012. gadā absolvējusi Rīgas Stradiņa universitāti, iegūstot ārsta grādu. No 2012. līdz 2019. gadam -rezidentūra Rīgas Austrumu klīniskajā universintātes slimnīcā un Daugavpils Reģionālajā slimnīcā.

Kopš 2019. gada - ķirurgs ar specializāciju proktoloģijā un fleboloģijā "Veselības centrs 4" filiālēs "Juglas klīinika", "Baltijas Vēnu klīnika" un "Ģimenes veselība".

Minimālais vecums: 13

Vietu skaits: 2

Adrese: Brīvības gatve 410