Vakances nosaukums
Uzņēmums

Tirdzniecības pārstāvis

Tirdzniecības pārstāvja amata misija skan šādi: Es esmu pārdošanas guru, kas veido uzņēmuma tēlu, attīsta tirdzniecību un produktu pieejamību savā reģionā.

Tirdzniecības pārstāvja darba pienākumi:

·         aktīva un mērķtiecīga uzņēmuma produktu pārdošana;

·         reklāmas materiālu izvietošana tirdzniecības vietās;

·         budžeta un uzdevumu izpilde;

·         darbs ar esošiem klientiem un jaunu klientu piesaiste.

Cēsu alus produktu klāsts ir ļoti plašs un tirdzniecības pārstāvja uzdevums ir, lai veikalu plauktos pēc iespējas vairāk būtu pieejami mūsu dzērieni.

Uzzini, kāda ir tirdzniecības pārstāvja ikdiena un dodies viņam līdzi ikdienas gaitās!

Minimālais vecums: 13

Vietu skaits: 3

Adrese: Aldaru laukums 1, Cēsis

Noliktavas vadītājs

Noliktavas vadītāja amata misija ir efektīvi vadīt, attīstīt un iedvesmot noliktavas komandu. Nodrošināt noliktavas materiālo vērtību apriti, uzskaiti un optimizēt noliktavas darbu. Rūpēties, lai Cēsu alus klienti tiktu nodrošināti ar kvalitatīvu un savlaicīgu produkcijas piegādi.

 Noliktavas vadītāja/-as darba pienākumi:

·        nodrošināt efektīvu noliktavas procesu vadību uzņēmumā;

·        plānot un realizēt noliktavas telpu un teritorijas attīstību;

·        efektīvi plānot, organizēt, vadīt, attīstīt un iedvesmot noliktavas komandu.

Cēsu alus noliktava ir aprīkota ar modernām iekārtām un ikdienā tajā var redzēt ievērojamus dzērienu krāvumus – kā norit darba procesi noliktavā, kā efektīvi plānot darbus noliktavā tā, lai produkcija laikus nonāktu veikalos visā Latvijā, nāc un uzzini pie mums!

Minimālais vecums: 14

Vietu skaits: 4

Adrese: Aldaru laukums 1, Cēsis

Karjeras konsultants

Karjeras konsultants ir speciālists, kurš konsultē, informē un izglīto klientus karjeras attīstības jautājumos, sniedz atbalstu klientiem viņu karjeras plānošanā un veidošanā. Karjeras konsultants strādā valsts un pašvaldību institūcijās, nevalstiskajās organizācijās, izglītības iestādēs, uzņēmumos, pie komersantiem, saistībā ar personāla jeb cilvēkresursu vadību vai kā pašnodarbināta persona vai individuālais komersants.

Minimālais vecums: nav

Vietu skaits: 1

Adrese: Jēzusbaznīcas iela 11, Rīga

Treneris

A.R. Sporta Studijā ir daudz un dažādu treniņu, līdz ar to mūsu treneru sastāvs ir ļoti pieredzējuši. Ja vēlies iepazīties tuvāk ar sportisku, interesantu un aktīvu ikdienu, tad tev jānāk pie mums :)

Minimālais vecums: 14

Vietu skaits: 4

Adrese: Dēļu iela 4D, Rīga

Pagasta pārvaldnieks

Pagasta vadīšana, attīstīšana, labklajības nodrošināšana, darba uzdevumu izpildes kontrolēšana. Visu nozaru pārzināšana. Darbs komandā. 

Minimālais vecums: 10

Vietu skaits: 3

Adrese: "Lazdas", Balbiši, Ozolaines pagasts, Rēzeknes novads, LV-4633

Digitālo pakalpojumu vadītāja

Internetbankas pakalpojumu pieslēgšanās nodrošināšana:

1.rīki ar ko pieslēgties ibankai; 2.Noteikumi un līgums attālinātajiem bankas pakalpojumiem; 3.Procedūru izstrāde 4. uzlabojumi STAR un Ibankā

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 1

Adrese: Rīga, Balasta dambis 15

PĀRDOŠANAS vadītājs

Kopā ar pārdošanas vadītāju Tev būs iespēja doties uz tirdzniecības vietām un sekot līdz kā tiek veikta zīmola "Zelta zivtiņa" tirdzniecības standartu ievērošana. Kā arī izzināt, kādi ir citi pārdošanas kanāli Tele2. Piesakies "ēnot" mūsu pārdošanas vadītāju.

Minimālais vecums: nav

Vietu skaits: 2

Adrese: Vienības gatve 109, Rīga

Sabiedrisko attiecību speciālists sabiedrisko attiecību nodaļā

Sabiedrisko attiecību nodaļa izplata un skaidro plašsaziņas līdzekļiem pašvaldības oficiālo viedokli un informāciju, kā arī sniedz regulāru informāciju par aktualitātēm, pieņemtajiem lēmumiem un to izpildi, skaidro jaunu lēmumu pieņemšanas nepieciešamību; apkopo plašsaziņas līdzekļu pieprasījumu pēc informācijas un veic nepieciešamos pasākumus šīs informācijas iegūšanai un skaidrošanai; nodrošina pašvaldības mājas lapas un sociālo mediju profilu saturisko attīstību; organizē un koordinē žurnālistu tikšanās un intervijas ar pašvaldības amatpersonām; nodrošina pašvaldības normatīvo aktu un sludinājumu publicēšanu laikrakstos un pašvaldības mājas lapā; nodrošina pašvaldības foto arhīva izveidi un pilnveidošanu; nodrošina pašvaldības informatīvā biļetena sagatavošanu un izplatīšanu.

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 4

Adrese: Jomas ielā 1/5, Jūrmala

zobārsts

Lieliska iespēja uzzināt cik interesants un svārīgs ir zobārsta darbs. Zobārsts ietekmē ne tikai zobu veselību, kuņģa-zarnu trakta un iekšējo orgānu veselību, bet arī cilvēku ārējo skaistumu, kā arī tās jaunību un pievilcīgumu.

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 4

Adrese: Antonijas iela 8-1

Valdes priekšsēdētājs

Nāc un uzzini, kā govju fermas īpašnieks vada konsultāciju uzņēmumu citiem lauku saimniekiem! 

Minimālais vecums: 13

Vietu skaits: 2

Adrese: Rīgas iela 34, Ozolnieki, Ozolnieku nov., Ozolnieku pag., LV-3018

TV kanālu raidīšanas speciālists/-e

TV kanālu raidīšanas speciālists ir atbildīgs par TV kanālu sagatavošana televīzijas ēteram. Ir nepieciešams uzraudzīt visu atbildībā esošo TV kanālu attēlus, skaņu, grafikas, subtitrus u.c. Risināt ar TV kanālu darbību saistītās problēmas un nodrošināt atbildīgo darbinieku informēšanu par visiem ar TV pārraidēm saistītajiem jautājumiem.

Minimālais vecums: 12

Vietu skaits: 4

Adrese: Dzelzavas iela 120G, Rīga

TV kanālu raidīšanas speciālists/-e

TV kanālu raidīšanas speciālists ir atbildīgs par TV kanālu sagatavošana televīzijas ēteram. Ir nepieciešams uzraudzīt visu atbildībā esošo TV kanālu attēlus, skaņu, grafikas, subtitrus u.c. Risināt ar TV kanālu darbību saistītās problēmas un nodrošināt atbildīgo darbinieku informēšanu par visiem ar TV pārraidēm saistītajiem jautājumiem.

Minimālais vecums: 12

Vietu skaits: 4

Adrese: Dzelzavas iela 120G

veterinārais inspektors

Iespēja iepazīt veterinārās jomas inspektora darbu, sākot no brīža dienesta struktūrvienībā, līdz dalībai uzraudzības objekta pārbaudei

Minimālais vecums: 14

Vietu skaits: 2

Adrese: Raiņa iela 21

Sabiedrisko attiecību speciālists

Sabiedrisko attiecību speciālists organizē un nodrošina iekšējo un ārējo komunikāciju, administrē mājaslapu nodrošina vizuālo materiālu sagatavošanu.

Ēnu dienā būs iespēja prakstiski piedalīties Ēnu dienas pasākuma organizēšanā, iespēja apmeklēt VAAD laboratorijas un, protams, iepazīties ar VAAD sabiedrisko attiecību speciālista iekdienas darbu.

Minimālais vecums: 14

Vietu skaits: 1

LFF prezidents Kaspars Gorkšs

Latvijas Futbola federācija (LFF) ir vienīgā futbola asociācija Latvijā, kuru ir atzinusi FIFA un UEFA, un tā ir atbildīga par futbola attīstību valstī, un tai ir tiesības pārstāvēt Latviju FIFA, UEFA un citās sporta institūcijās, kā arī tai pieder ekskluzīvas tiesības organizēt un vadīt visu līmeņu futbola sacensības.

LFF pārstāv Latvijas nacionālo vīriešu un sieviešu futbola izlases, visa vecuma jauniešu, meiteņu, telpu un pludmales futbola izlases starptautiskajos turnīros un pārbaudes spēlēs.

Šobrīd LFF strādā vairāk nekā 40 cilvēku, un tās ikdienas darbs ir veltīts futbola norišu organizēšanai un vadīšanai valstī. Būsim atvērti, ja vēlēsies ēnot kādu no LFF darbiniekiem, vai tas būtu ģenerālsekretārs, sporta direktors, izlašu menedžeris vai pat kāds no izlases spēlētājiem!

Minimālais vecums: nav

Vietu skaits: 4

Adrese: Grostonas iela 6b

Talsu novada pašvaldības Dzīvokļu komisijas priekšsēdētāja

Dzīvokļu komisijas darba pienākumos ietilpst dzīvokļu apsaimniekošana, dokumentu sagatavošana un mājokļu novērtēšana.

Minimālais vecums: 13

Vietu skaits: 2

Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 17A

McDonald’s restorāna vadītājs

Mūsu uzņēmumā ikviens restorāna vadītājs savu karjeru ir sācis kā ierindas darbinieks, izprotot restorāna darbību no pašiem pamatiem. Virzoties tālāk pa McDonald’s karjeras kāpnēm, topošais vadītājs apgūst, biznesa un personāla vadību un plānošanu visos tā aspektos. Katras struktūrvienības vadītājs atbild par sava restorāna veiksmīgu darbību un ikdienā risina tādus jautājumus kā dažādu biznesa rādītāju analīze, restorāna resursu plānošana, darbinieku piesaiste, adaptācija un attīstīšana, iekšējās komunikācijas nodrošināšana u.c. Pateicoties intensīvajai darba specifikai, mūsu restorānu vadītāji agri iegūst noderīgu plaša spektra pieredzi un iemaņas visai dzīvei. Veiksmīgam restorāna vadītājam piemīt analītiskā domāšana, izcilas komunikācijas, prioritizēšanas un plānošanas prasmes, spēja iedvesmot un aizraut komandu, stresa noturība un spēja ātri pielāgoties mūsu dinamiskajai biznesa videi. 13. februārī sniedzam lielisku iespēju ielūkoties aizraujošajā restorāna vadītāja ikdienā, kā arī uzzināt vairāk par McDonald’s!

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 4

Adrese: Skandu iela 2

Elektroinženieris (S)

Tīkla pārvaldības funkcijas Rīgas pilsētas tehniskās daļas Projektu nodaļas elektroinženieris (S) veic vienotu elektroietaišu objektu izbūves tehnisko projektu izstrādes un saskaņošanas procesu. Elektroinženiera pienākumos ir izskatīt un apstiprināt tehniskos noteikumus (pieslēgumu, demontāžas, pārvietošanas, ēku jaunbūves utt.), veikt elektrisko un neelektrisko būvprojektu izskatīšanu un skaņošanu, konsultēt projektēšanas organizācijas, klientus, kontrolēt investīcijas projektu projektēšanas grafiku izpildi, aktualizēt novirzes, veikt tehnisko nosacījumu, projektēšanas uzdevumu un izstrādāto projektu satura savstarpēju koordinēšanu, precizēt projektā neskaidrās situācijas dabā utt.

Minimālais vecums: 12

Vietu skaits: 3

Adrese: Šmerļa iela 1

Rēzeknes tīklu nodaļas vadītājs

AS “Sadales tīkls” Tīkla pārvaldības funkcijas Austrumu tehniskās daļas Rēzeknes tīklu nodaļas vadītājs ir atbildīgs kopumā par visas Rēzeknes tīkla nodaļas pārziņā esošo elektroietaišu tehniskā stāvokļa atbilstību normatīvajiem dokumentiem, elektroietaišu ekonomisku un saprātīgu ekspluatāciju, plānotajiem darbiem un klientu elektroapgādi.

Minimālais vecums: 11

Vietu skaits: 4

Adrese: Ziemeļu iela 3

PII "Saime", pirmsskolas skolotājs

Vēlamies pieņemt 4 ēnas, kuras varētu vērot pirmsskolas skolotājas darbu pie trīsgadīgajiem - 1 cilvēks, čertgadīgajiem- 1 cilvēks, sešgadīgajiem bērniem-1 cilvēks un sporta skolotājas darbu-1 cilvēks. Mūsu ieteicamais laiks ir no plkst.9.00 līdz 11.00, kad notiek bērnu apmācība.

Minimālais vecums: 14

Vietu skaits: 4

Adrese: Miera iela 16 k-9, Salaspils

Elektroinženieris (TN)

Tīkla attīstības funkcijas Austrumu daļas elektroinženieris (TN) ir atbildīgs par zemsprieguma elektrolīniju trašu tīrīšanas darbu plānu izveidi un to izmaksu aprēķināšanu, par jauno pieslēgumu pieteikumu ar pieprasīto slodzi līdz 100A tehnisko noteikumu izstrādi un iespējamās pieslēguma maksas aprēķināšanu. Elektroinženieris izstrādā arī transformatoru apakšstaciju un zemsprieguma elektrotīkla pārbūves tehniskos noteikumus un aprēķina to izmaksas, kā arī izstrādā perspektīvās elektrotīkla attīstības shēmas u.c. Konsultē klientus par izstrādātajiem tehniskajiem noteikumiem un aprēķināto pieslēguma maksu.

Minimālais vecums: 12

Vietu skaits: 1

Adrese: Jēkabpils, Jaunā iela 31a

Elektroenerģijas sadales elektroinženieris

Dispečervadības funkcijas Dispečervadības metodiskās daļas Ziemeļaustrumu Dispečervadības centra elektroenerģijas sadales elektroinženieris ir atbildīgs par dispečervadības sistēmas un tai pieslēgto iekārtu ekspluatācijas un attīstības procesu vadību un sakārtošanu. Piedalās Vienotas dispečervadības sistēmas ieviešanā un attīstībā, strādā ciešā sadarbībā ar informācijas tehnoloģiju speciālistiem dispečervadības sistēmas datu tīkla, radiotorņu un citas aparatūras nodrošināšanas jautājumos. (Ar Vienotas dispečervadības sistēmas palīdzību tiek attālināti uzraudzīts elektroapgādes tīkls visā Latvijā.)

Minimālais vecums: 12

Vietu skaits: 1

Adrese: Aiviekste, Kalsnavas pag.

Elektroinženieris (TN)

Tīkla attīstības funkcijas Rīgas daļas elektroinženieris (TN) ir atbildīgs par 110 kV apakšstaciju pārbūvju plānošanu un tehnisko noteikumu izstrādi, jaunu pieslēgumu ar jaudu virs 1 MW tehnisko risinājumu izstrādi un pieslēguma maksas aprēķinu. Konsultē klientus par pieslēguma tehniskajiem risinājumiem un pieslēguma maksas aprēķinu.

Minimālais vecums: 12

Vietu skaits: 2

Adrese: Ķekava, "Dimanti", Gaismas 3A

Rektors

   Jāzepa Vitola Latvijas Mūzikas akadēmijas rektors profesors Guntars Prānis 2015. gadā ieguvis mākslas zinātņu doktora (Dr.art.) zinātnisko grādu par promocijas darbu “Rīgas misāles dziedājumi viduslaiku Eiropas gregorisko tradīciju kontekstā”.

   Studējis seno mūziku Austrijā, Vācijā un Šveicē, īpaši pievēršoties viduslaiku mūzikai. Guntars Prānis ir daudzu publikāciju autors un pieprasīts lektors dažādos senās mūzikas kursos un konferencēs Latvijā un ārzemēs. Studējis pie nozīmīgākajiem gregoriskā korāla speciālistiem G.Joppiha, J.B.Gošla, A.Turko, F.Prasla. Starptautiskās Gregoriskā korāļa pētniecības asociācijas (AISCGre) biedrs.

   Guntars Prānis ir senās mūzikas ansambļa "Schola Cantorum Riga" dibinātājs un vadītājs, ar ko veic aktīvu koncertdarbību Latvijā un ārzemēs (Austrija, Vācija, Beļģija, Norvēģija, Somija, Polija, Igaunija u.c.), kā arī ir ieskaņoti neskaitāmi mūzikas ierakstu albumi (par CD "Rīgas mesa" saņemta Latvijas Ierakstu gada balva). Par spilgtu koncertdarbību 2016. gadā ansamblis nominēts Latvijas Lielajai Mūzikas balvai.

Minimālais vecums: nav

Vietu skaits: 2

Izpilddirektora plaīgs tehniskajos jautājumos

Darbs ar tehniskiem projektiem un projektu plānošanu. Līgumu izpildes uzraudzība. Veicamo darbu metodikas optimizēšana.

Minimālais vecums: 13

Vietu skaits: 1

Adrese: Smilšu iela 9

Ēku sistēmu daļas vadītājs Tehniskajā pārvaldē

Ja vēlies savu izglītību saistīt ar inženierzinātnēm, tad droši nāc pie mums un uzzini, kur un kā iegūtās zināšanas varēsi pielietot dzīvē. Tu uzzināsi ko vairāk par Latvijas Bankas ēkām un to inženiertehnisko sistēmu uzturēšanu un attīstību, par to, kā notiek Latvijas Bankas ēku būvniecības un pārbūves darbu plānošana, organizēšanu un pārraudzība, kā arī to, kādām zināšanām un prasmēm jāpiemīt, lai šo darbu varētu kvalitatīvi veikt. 

Minimālais vecums: nav

Vietu skaits: 2

Adrese: Kr. Valdemāra 2a

Ekonomists Monetārās politikas pārvaldē

Tevi interesē ekonomika un piemīt labas analītiskās spējas? Tad ekonomista profesija varētu būt piemērota tieši Tev! Droši piesakies un Ēnu dienas laikā varēsi noskaidrot visus sev interesējošos jautājumus par ekonomista darba pienākumiem un ikdienu – analīzi un pētījumu veikšanu, aktuālām makroekonomikas tēmām u.c. Šīs dienas laikā varēsi arī uzzināt par to, kādām prasmēm un īpašibām jāpiemīt ekonomistam, kā arī apmainīties ar domām par ekonomikas zināšanu nozīmi dzīvē u.c.

Minimālais vecums: nav

Vietu skaits: 2

Adrese: Kr. Valdemāra 2a

Vecākais ekonomists Monetārās politikas pārvaldē

Tevi interesē ekonomika un piemīt labas analītiskās spējas? Tad ekonomista profesija varētu būt piemērota tieši Tev. Piesakies un Ēnu dienas laikā varēsi noskaidrot visus sev interesējošos jautājumus par ekonomista darba pienākumiem un ikdienu – analīzi un pētījumu veikšanu par finanšu tirgiem un tautsaimniecības attīstību, par Eirosistēmas īstenotās vienotās monetārās politikas ietekmi, aktuālām makroekonomikas tēmām u.c.

Minimālais vecums: nav

Vietu skaits: 4

Adrese: Kr. Valdemāra 2a

Juridiskās pārvaldes vadītāja, valdes priekšsēdētāja vietniece

Ēnu dienā varēsi uzzināt, ko nozīmē: • jurista darbs - tiesību aktu projektu izstrāde, skaidrojumu sniegšana par Latvijas Republikas, Eiropas Savienības, Eiropas Centrālās bankas un starptautisko tiesību aktu regulējumu, Latvijas Bankas interešu pārstāvība tiesās u.c.; • Latvijas Bankas valdes darbs – lēmumu pieņemšanas process.

Minimālais vecums: nav

Vietu skaits: 2

Adrese: Kr. Valdemāra 2a

FARMACEITS

AICINĀM IEPAZĪTIES AR FARMACEITA IKDIENAS DARBU-PACIENTU KONSULTĒŠANA,ZĀĻU GATVOŠANA , MEDIKAMENTU IZVIETOŠANA U.C.

Minimālais vecums: 14

Vietu skaits: 2

Adrese: STACIJAS IELA 11, VALMIERA

Vadošais probācijas speciālists- Nodaļas vadītājs- Rīgas Austrumu reģiona teritoriālās struktūrvienības 1.nodaļa

Piedāvājums iepazīties ar probācijas speciālista darbu, darot ikdienas darbu. No plānošanas līdz izpildei. Tiks sniegta informāciju par Valsts probācijas dienesta funkcijām, priekšstats par darba specifiku.

Minimālais vecums: 14

Vietu skaits: 3

Adrese: Lomonosova iela 9, Rīga, LV-1019

Pavārs

Ēdienu gatavošana, kafejnīcas darbības nodrošināšana. Dienas piedāvājumu gatavošana. Banketu servēšana, ēdienkartes sastādīšana.

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 2

Adrese: Rīgas iela 75a

Viesmīlis

Kafejnīcas darbības nodrošināšana, klientu apkalpošana, telpu uzkopšana, sadarbība ar piegādātājiem, darbs ar kases aparātu.

Minimālais vecums: 14

Vietu skaits: 2

Adrese: Rīgas iela 75a

Jauno pakalpojumu vadītājs

Vienreizēja iespēja caur Baltijā lielākā elektroenerģijas ražotāja Eesti Energia meitas uzņēmumu Enefit iepazīt enerģijas nozares aizkulises.

Enefit pēdējo 2 gadu laikā, paplašinot savu pakalpojumu klāstu ar dabasgāzi un enerģijas risinājumiem, no elektrības tirgotāja uzņēmumiem ir kļuvis par pilna servisa energokompāniju. Šobrīd Enefit komanda aktīvi gatavojas darbības paplašināšanai mājsaimniecību segmentā.

Enefit ikdiena ir dinamiska un uz attīstību tendēta. Bez lieliskas komandas un prasmīga vadītāja tik strauja uzņēmuma izaugsme nebūtu iespējama.

Enerģijas risinājumu pakalpojumu vadītāja ikdienas pienākumos ietilpst klientu konsultēšana un piemērotāko energoefektivitātes risinājumu realizēšana klientu objektos. Ja vēlies redzēt, kā notiek teorijas īstenošana praksē, piesakies! 

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 2

Valdes priekšsēdētājs

Vienreizēja iespēja caur Baltijā lielākā elektroenerģijas ražotāja Eesti Energia meitas uzņēmumu Enefit iepazīt enerģijas nozares aizkulises.

Enefit pēdējo 2 gadu laikā, paplašinot savu pakalpojumu klāstu ar dabasgāzi un enerģijas risinājumiem, no elektrības tirgotāja uzņēmumiem ir kļuvis par pilna servisa energokompāniju. Šobrīd Enefit komanda aktīvi gatavojas darbības paplašināšanai mājsaimniecību segmentā.

Enefit ikdiena ir dinamiska un uz attīstību tendēta. Bez lieliskas komandas un prasmīga vadītāja tik strauja uzņēmuma izaugsme nebūtu iespējama.

Pavadi dienu kopā ar enerģijas nozares ekspertu,  Enefit vadītāju, Jāni Betheru, un pārliecinies, ka spēja saglabāt vēsu prātu, laika plānošana un pieredzes apmaiņa ar kolēģiem no Baltijas jūras reģiona valstīm ved uz panākumiem. Piesakies un uzzini, kādi ir lielākie izaicinājumi enerģijas nozarē, strauji augošas komandas vadīšanā un ambiciozu mērķu sasniegšanā!

Drosmi un enerģiju - tad viss ir iespējams!

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 3

Adrese: Vesetas iela 7

Klientu atbalsta nodaļas vadītājs

Infogram ir viens no pasaulē pieprasītākajiem datu vizualizācijas rīkiem - mūsu produktu izmanto žurnālisti, mārketinga speciālisti un citi profesionāļi visā pasaulē.

Klientu atbalsta nodaļas vadītāja darbs ikdienā sastāv no komunicēšanas ar mūsu lietotājiem un klientiem caur atbalsta kanāliem - live čatu un epasta sarakstēm, kā arī komandas darba un grafiku organizēšanu un darbu arī pie Infogram pamācību un biežāk uzdoto jautājumu satura. Tāpat notiek komunikācija ar mārketinga, pārdošanas un produkta izstrādes komandām, lai pēc iespējas ātrāk un precīzāk varētu atbildēt uz lietotāja jautājumiem. 

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 1

Adrese: Kaļķu iela 12-14

Lietotāja saskarnes un pieredzes (User experience and interface jeb UI/UX) dizainers

Infogram ir viens no pasaulē pieprasītākajiem datu vizualizācijas rīkiem - mūsu produktu izmanto žurnālisti, mārketinga speciālisti un citi profesionāļi visā pasaulē.

UI/UX dizainera darbs ikdienā sastāv no produkta estētisko un funkcionālo aspektu izstrādes - dizaineri ar palīdzību no programmētājiem un klientiem pilnveido gan produkta saskarnes jeb interfeisa izskatu un pieejamās funkcijas, gan kopējo zīmola un produkta identitāti. 

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 1

Adrese: Kaļķu iela 12-14

Pārdošanas speciālists (Sales Executive)

Infogram ir viens no pasaulē pieprasītākajiem datu vizualizācijas rīkiem - mūsu produktu izmanto žurnālisti, mārketinga speciālisti un citi profesionāļi visā pasaulē.

Pārdošanas speciālista darbs ikdienā sastāv no sazināšanas ar potenciālajiem klientiem rakstiski vai pa telefonu, videozvanu un produkta demonstrāciju rādīšanas, produkta prezentēšanas potenciālajiem klientiem. Darbs notiek angļu valodā un ēnotājam dos iespēju ieskatīties, kā pārdošana kā profesija izskatās digitālajā laikmetā. 

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 1

Adrese: Kaļķu iela 12-14

Infogram aplikācijas izstrādātājs/programmētājs

Infogram ir viens no pasaulē pieprasītākajiem datu vizualizācijas rīkiem - mūsu produktu izmanto žurnālisti, mārketinga speciālisti un citi profesionāļi visā pasaulē.

Programmētāja darbs saistās ar paša produkta jeb web aplikācijas izstrādi un kodēšanu. Darba ikdienā ietilpst komunikācija ar dizaina komandu, komandām kas strādā pie klientu piesaistes un apkalpošanas, jaunu funkciju izstrādi, kļūdu labošanu un produkta uzlabošanu. 

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 3

Adrese: Kaļķu iela 12-14

Infogram aplikācijas izstrādātājs/programmētājs

Infogram ir viens no pasaulē pieprasītākajiem datu vizualizācijas rīkiem - mūsu produktu izmanto žurnālisti, mārketinga speciālisti un citi profesionāļi visā pasaulē.

Programmētāja darbs saistās ar paša produkta jeb web aplikācijas izstrādi un kodēšanu. Darba ikdienā ietilpst komunikācija ar dizaina komandu, komandām kas strādā pie klientu piesaistes un apkalpošanas, jaunu funkciju izstrādi, kļūdu labošanu un produkta uzlabošanu. 

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 3

Adrese: Kaļķu iela 12-14

Uzņēmējs

Ēnojot Reini Reķi iespējams ieskatīties gan uzņēmējdarbības aizkulisēs, gan mūziķas dzīves ikdienas notikumos. Z/S Kliģēni atrodas Cēsīs un nodarbojas ar dārzeņu un ziedu audzēšanu, savukārt RR Agency ir pasākumu aģentūra, kas strādā ar korporatīviem un privātiem pasākumiem.

Minimālais vecums: 11

Vietu skaits: 1

Personāla vadības un administrācijas speciālists

Personāla speciālists veic personāla atlases procesu; kārto personāla lietvedību; nodrošina personāla datu uzkrāšanu, sistematizēšanu un analīzi; organizē jauno darbinieku ievadīšanu uzņēmuma dzīvē; organizē personāla apmācības; piedalās darbinieku motivēšanas programmas izstrādē; seko līdzi darba tiesisko attiecību reglamentējošo normatīvo aktu prasību ievērošanai; konsultē darbiniekus.

Minimālais vecums: 14

Vietu skaits: 2

Adrese: Ulbrokas iela 23, Rīga

Komunikācijas vadītāja

Komunikācijas daļas vadītājas ikdienā ietilpst: uzņēmuma iekšējās un ārējās komunikācijas stratēģijas un plāna izstrāde; nodrošināt atvērtu komunikāciju starp uzņēmumu un sabiedrību; sadarboties ar masu medijiem; sagatavot preses relīzes (ziņas medijiem), kurā atspoguļot uzņēmuma aktualitātes un viedokli; sekot līdzi informācijai par uzņēmumu publiskajā telpā un masu medijos.

Minimālais vecums: 14

Vietu skaits: 2

Adrese: Ulbrokas iela 23, Rīga

Kategoriju vadītājs

Kategoriju vadītāja ikdienā ietilpst kosmētikas un higiēnas sortimenta izveide, uzturēšana un pilnveidošana Apotheka aptiekās, cenu politikas uzturēšana, cenu monitorēšana, ikmēneša akciju piedāvājumu izstrāde, partenerattiecības un mākreitnga pakalpojumu pārdošana, palīdzība aptiekām preču jautājumos. 

Darbs ir ļoti dinamisks un interesants. Katru dienu ir kas jauns!

Minimālais vecums: 14

Vietu skaits: 2

Adrese: Ulbrokas iela 23, Rīga

Produktu grupu vadītājs - iepircējs

Pienākumi - veidot un uzturēt uzņēmumā ražoto produktu struktūru sistēmā un veikt komplektējošo materiālu iepirkumu. Sadarbojas ar uzņēmuma partneriem, meklē labākos iepirkumu risinājums un sarunā labāko cenu.

Minimālais vecums: 10

Vietu skaits: 1

Adrese: Langervaldes iela 2a

Eksporta nodaļas vadītājs

Uzņēmuma eksporta pārdošanas nodaļa nodrošina un veicina uzņēmumā saražotās produkcijas noietu eksporta tirgos. Eksporta nodaļas vadītājs organizē visu eksporta nodaļas darbinieku darbu, runā un tiekās ar klientiem.

Ēnotājam vēlamas angļu valodas zināšanas vai zviedru.

Minimālais vecums: 11

Vietu skaits: 1

Adrese: Langervaldes iela 2a

LMT prezidents

Jauniešiem būs iespēja kļūt par daļu no LMT vadības un ēnot LMT prezidentu Juri Bindi, uzzināt galvenos uzņēmuma vadītāja ikdienas pienākumus.  

Minimālais vecums: nav

Vietu skaits: 4

Adrese: Ropažu iela 6, Rīga

Loģistikas nodaļas vadītājs

Pienākumi -  Loģistikas procesu vadība uzņēmumā: transporta plūsmas nodrošinājums, krājumu aprite, darbinieku vadīšana, problēmu risināšana.

Minimālais vecums: 12

Vietu skaits: 1

Adrese: Langervaldes iela 2a

Veikala vadītājs

Vadīt un organizēt efektīvi veikala darbību. Organizēt veikala darbu, vadīt pārdošanas procesu. Veikt veikala un tā darbinieku ikdienas darba pārraudzību un kontroli. Veikt darbinieku atlasi un apmācību saskaņā ar amatu aprakstiem. Veikt darbam nepieciešamās informācijas apstrādi, atskaites ieskaitot.

Minimālais vecums: 14

Vietu skaits: 3

Adrese: Tukums, Pasta iela 14

Biznesa kontrolieris

Pienākumi: Vadības atskaišu par saimniecisko darbību sagatavošana, finanšu un ražošanas datu analīze uzņēmuma iekšējo procesu vadība, dažādu sistēmu ievieviešana, iekšējie auditu vadība.

Minimālais vecums: 14

Vietu skaits: 1

Adrese: Langervaldes iela a