Ēnu diena
UZŅĒMUMA DATI
Bite Latvija
Uriekstes iela 2a
PAR UZŅĒMUMU
#kopāspēks Mēs, Bite, ticam, ka viens cilvēks var paveikt daudz, bet, kad visi sanāk kopā, var paveikt vairāk. Kopā dziesmas skan skaļāk, dārza darbi rit raitāk un pazudušie mīluļi internetā atrodas ātrāk. Mēs ticam, ka kopā ar cilvēkiem varam radīt vienkāršus risinājumus, kas padara dzīves labākas. Lai to paveiktu, mēs vispirms ieklausāmies, un pēc tam, liekot lietā savas zināšanas un tehnoloģijas, rīkojamies. Ja satraukumu rada drošība internetā, mēs piedāvājam antivīrusu. Ja neērtības sagādā datu pārnešana uz jaunu telefonu, mēs palīdzam visu pārcelt. Mēs ticam, ka darot kopā, mums viss ir pa spēkam. Tā vienkārši sakot: CILVĒKI RUNĀ, BITE ATBILD. TAS IR #KOPĀSPĒKS Bites stāsts Bite piedzima 2005. gadā. Šķiet, ka tas ir nesen, bet telekomunikāciju tirgū šis ir bijis galvu reibinošas attīstības laiks. Un mēs esam daļa no tās. Bite ienāca Latvijas telekomunikāciju tirgū ar mērķi piedāvāt kvalitatīvus un cilvēkiem saprotamus pakalpojumus. Jau no pašiem pirmsākumiem esam ieklausījušies savos klientos un spējuši nodrošināt pašu svarīgāko – izvēles brīvību. Mēs ar cieņu izturamies pret mūsu klientu vajadzībām, nenogurstoši meklējot risinājumus, kas mobilo telekomunikāciju izmantošanu padarītu iespējami ērtu. Pateicoties tehnoloģiju attīstībai, strauji mainās cilvēku vajadzības. Mēs bijām pirmie, kas zvanus un īsziņas Latvijā iekļāvām tarifu plānos bez papildu maksas. Mirklī, kad interneta lietošana telefonos kļuva par ikdienu, mēs saviem klientiem nodrošinājām iespēju lietot populārākās aplikācijas, neuzskaitot tajās patērēto internetu. Šobrīd lielākie izaicinājumi telekomunikāciju tirgū saistās ar ceļošanu. Bite to pamanīja pirmā, iekļaujot savos tarifu plānos interneta apjomu, ko iespējams lietot Eiropā bez papildu maksas. Un arī Latvijā esam ieguldījuši iespaidīgu darbu, nodrošinot arvien labāku 4G interneta tīkla pārklājumi gan uz lielceļiem, gan tur, kur Tu esi. Kopā ar Tevi mēs turpināsim attīstīt un piedāvāsim jaunus pakalpojumus, kas ļaus Tev lietot mobilās tehnoloģijas tā, kā Tev tīk!
NOZARE
Citi informācijas tehnoloģiju un datoru pakalpojumi

Uzņēmuma vakances

Profesija
Uzņēmums
Bite Latvija

Telekomunikāciju speciālists

Īsts piedzīvojums kopā ar Bites tehnisko nodaļu. Ja arī Tu ikdienā mēdz aizdomāties par to, kā cilvēkiem tiek sniegta iespēja sazināties izmantojot internetu un mobilos sakarus, tad Bites tehniskās nodaļas darbinieku ēnošana Tev būs kā aizraujošs piedzīvojums. Var pačukstēt, ka darba diena ir plānota ļoti aktīva, tehniska un pozitīva! 

Bite Latvija

KOMERCDIREKTORS

Komercdirektors ir ārkārtīgi svarīga persona uzņēmumā, kura pieņem visus svarīgākos lēmumus un virza uzņēmumu uz arvien lielāku kalnu gāšanu. Pie mums Bitē, ēnojot Komercdirektoru Kasparu Bulu, Tev būs iespēja ielūkoties šī amata svarīgumā, piedzīvot Bites fantastisko darba atmosfēru un kā īstai Komercdirektora ēnai, iejusties pašam šajā lomā! 

Bite Latvija

Sabiedrisko attiecību speciālists

Mārketinga komanda ir izvietota Bites radošajā virtuvē. “Prāta vētras”, ideju pilnas tāfeles, tuvāki un tālāki domu un ideju lidojumi – šādi var raksturot Bites mārketinga komandas ikdienu. Te strādā radošākie cilvēki, kuri idejas ģenerē nepārtraukti un palīdz Bitei kļūt zināmai un mīlētai. 

Bite Latvija

Klimata kontroles menedžeris

Klimata kontroles menedžeris – var šķist, ka šis darbs ir saistīts ar temperatūras regulēšanu ofisā. Un tieši tā tas arī ir! Šis cilvēks rūpējas par darbinieku labsajūtu, jaunu darbinieku ievadīšanu darbā un atlasi. Tāpat rūpes par neformālākiem pasākumiem un pozitīvas enerģijas vairošanu ikdienā. 

Bite Latvija

Sociālo tīklu Varis

 Sociālo tīklu Varis ir cilvēks, kurš Facebook neizmanto tamdēļ vien, lai ieliktu bildi no ceļojuma vai nospiest “share” pie kārtējā kaķīšu video. Viņš uztur Bites vārdu sociālajos tīklos, informējot par jaunākajām tendencēm tehnoloģiju jomā, sniedzot ātras atbildes Bites klientiem un uzturot Biti “dzīvu” arī virtuālajā vidē. 

Bite Latvija

Biznesa klientu menedžeris

Biznesa klientu menedžera Bitē galvenais uzdevums ir aktīvi piedāvāt Bites pakalpojumus maziem un lieliem uzņēmumiem. Un te ar smaidu vien nepietiek! No Biznesa klientu menedžera var mācīties neatlaidību, mērķtiecību un apgūt lieliskas komunikācijas prasmes, kas rezultējas sadarbībā.