Ēnu diena
UZŅĒMUMA DATI
DDB LATVIA
Brīvības 40, Rīga, LV 1050, Latvia
PAR UZŅĒMUMU
Kas mēs esam? Šis ir vienkāršs jautājums. Uz to var atbildēt pavisam īsi - mēs esam reklāmas aģentūra. Bet "īsi" nav tas vārds, kāpēc mēs esam biznesā. Reklāma patiesībā ir ideju laboratorija. Mēs ticam, ka labas idejas ir tās, kas izglābs pasauli. Tāpēc arī glābjam to ikdienas. Reklāmā esot jau vairāk kā divdesmit gadus, esam piedzīvojuši un darījuši gandrīz visu. Akcijas, kuru balvās varēja laimēt peidžerus. Jostas savilkšanas laikus, kad reklāma bija tikai sludinājumi un komercsižeti. Tāpat esam piedzīvojuši arī ekonomikas uzplaukumu. Palīdzējuši klientiem radīt pilnīgi jaunus produktus. Esam palīdzējuši labdarībai. Esam palīdzējuši sabiedrībai. Dienas beigās tam visam ir nozīme. Mums ir paveicies arī ar balvām. Dažas mums jau ir, pēc dažām vēl tīkojam. Bet ne jau dēļ balvām mēs esam šajā biznesā. Īsta balva ir atrisināt klienta brīfu un tad saņemt nākamo. Šodien vispār zināmā patiesība - laba reklāma nogalina sliktu produktu ātrāk, ir tik precīza kā vēl nekad. Tenisa terminoloģijā runājot, bumbiņa šobrīd ir patērētāja pusē. Ne tikai ar savu maciņu, bet nu arī ar balsi, cilvēki balso. Lielveikali ir spiesti twitterī atbildēt par katru iepuvušo tomātu. Mums patīk šādi spēles noteikumi. Godīgāka, atvērtāka un tajā pašā laikā personiskāka kļūst arī reklāma. Un pasaule kļūst labāka.
NOZARE
Reklāmas aģentūru darbība

Uzņēmuma vakances

Profesija
Uzņēmums
DDB LATVIA

Digitālo produktu dizainers

 

 

 

Aicinām ieskatīties DDB HUB Digitālo produktu dizainera ikdienā.

DDB HUB misija ir, izmantojot DDB radošo un stratēģisko potenciālu, radīt un iedzīvināt svaigas digitālās idejas – palīdzēt mūsu klientiem iekļauties informācijas lielceļa plūsmā, kas ik mirkli kļūst arvien straujāka.  

www.ddb.lv/lv/ddb-hub/

DDB LATVIA

Direktors

Iespēja ēnot reklāmas aģentūras DDB direktoru Andri Rubinu   

Reklāma patiesībā ir ideju laboratorija. Mēs ticam, ka labas idejas ir tās, kas izglābs pasauli. Tāpēc arī glābjam to ikdienas.