Ēnu diena

Vērtējums:

Vērtējums:

UZŅĒMUMA DATI
TELE2 SIA
Vienības gatve 109, Rīga
PAR UZŅĒMUMU
Puse Latvijas iedzīvotāju ir izvēlējušies Tele2 kā savu mobilo sakaru pakalpojumu sniedzēju, padarot Tele2 par vadošo mobilo sakaru operatoru Latvijā balss klientu skaita ziņā! Latvijas mobilo sakaru tirgū Tele2 ienāca 2000. gada 7. oktobrī, kad vairāk nekā 10 valstīs sekmīgi strādājošs liels, starptautisks telekomunikāciju uzņēmums Tele2 AB grupa gandrīz vienlaicīgi ar līdzīgiem darījumiem abās pārējās Baltijas valstīs iegādājās vietējos mobilo sakaru operatorus, lai attīstītu tos par nopietniem tirgus dalībniekiem. 18 darbības gadu laikā Tele2 ir kļuvis par klientiem bagātāko un uzslavētāko mobilo sakaru operatoru, kā arī par vienu no produktīvākajiem un pelnošākajiem uzņēmumiem Latvijā un Baltijā. Savukārt Zelta Zivtiņa joprojām ir viens no mīlētākajiem zīmoliem valstī, un nepārspēts līderis mobilo sakaru priekšapmaksas segmentā, kas piedāvā maksāt arī ar rēķinu. Mūsu 230 darbinieki arī turpmāk ir apņēmīgas pilni nodrošināt klientiem tikai pašu labāko!
NOZARE
Bezvadu telekomunikācijas pakalpojumi
PAPILDUS

Uzņēmuma vakances

Profesija
Uzņēmums
Reitings
TELE2 SIA

PĀRDOŠANAS vadītājs

Kopā ar pārdošanas vadītāju Tev būs iespēja doties uz tirdzniecības vietām un sekot līdz kā tiek veikta zīmola "Zelta zivtiņa" tirdzniecības standartu ievērošana. Kā arī izzināt, kādi ir citi pārdošanas kanāli Tele2. Piesakies "ēnot" mūsu pārdošanas vadītāju.

 

 

 

TELE2 SIA

BIZNESA TEHNISKO risinājumu produktu vadītājs

Gribi zināt kā mēs pētam tehniskos risinājumus, ko piedāvājam biznesa klientiem, kā tiek veidots tehniskie risinājumi dažādiem Tele2 produktiem, tad nāc un "ēno" Biznesa tehnisko risinājumu produktu vadītāja darba ikdienu.

TELE2 SIA

BIZNESA NODAĻAS pārdošanas vadītājs

Ja vēlies redzēt kā vadītājs vada biznesa klientu pārdošanas komandu, tiecas uz rezultātu un motivē darbiniekus, kā  klienti tiek iepazīstināti ar Tele2 pakaplojumiem un produktiem,  tad nāc un "ēno" Biznesa nodaļas pārdošanas vadītāju. Piesakies!

 

TELE2 SIA

TELE2 CENTRA vadītājs

Vēlies redzēt darba ikdienu Tele2 centros, kā notiek pārdošana, komandas motivēšana, komunikācija ar klientiem, kā strādājam ar veikala sortimentu un ko zinām par jaunākajām ierīcēm, tad piesakies "ēnot" Tele2 centra vadītāju.

TELE2 SIA

BIZNESA KLIENTU attiecību vadītājs

Vēlies iepazīt darba ikdienu kā tiekamies ar potenciālajiem biznesa klientiem, kā veidojam attiecības un nonākam līdz rezultātam. Jāmin tas, ka biznesa klientu attiecību vadītājam darba ikdiena ir nepārtrauktā kustībā. Ja vēlies to piedzīvot, tad piesakies "ēnot" Biznesa klientu attiecību vadītāju.

TELE2 SIA

TĪKLA APKALPOŠANAS tehniķis

Darbinieks, kurš atrodas nemitīgā kustībā - jo daļa no darba ikdienas ir pārvietošanās no vienas bāzes stacijas līdz citai. Tīkla apkalpošanas tehniķim nav svešs arī darbs augstumā, jo tieši viņa uzdevums ir darbs bāzes stacijās, tai skaitā arī kāpšana torņos lai veiktu telekomunikāciju aparatūras instalācijas, mērījumus un citus apkalpošanas darbus lielā augstumā. Vēlies to redzēt, tad piesakies "ēnot" Tīkla apkalpošanas tehniķi. 

TELE2 SIA

KLIENTU apkalpošanas un tirdzniecības speciālists

Vēlies redzēt darba ikdienu Tele2 tirdzniecības centrā, kā tiek konsultēti klienti par jautājumiem, kas saistīti ar mobilajām ierīcēm, rēķiniem, risina problēmsituācijas, pārdod mobilos telefonus, internetu, dažādas viedierīces, tad piesakies "ēnot" Tele2 apkalpošanas un tirdzniecības speciālistu.

TELE2 SIA

TELEPĀRDOŠANAS grupas vadītājs

Vēlies vairāk uzzināt kā telepārdošanas grupas vadītājs strādā ar komandu, vada telepārdošanas kanāla pārdošanu, motivē darbiniekus un saniedz mērķus, tas piesakies "ēnot" Telepārdošanas grupas vadītāju.

 

 

TELE2 SIA

RADIO plānotājs - optimizētājs

Vēlies uzzināt kā strādā Tele2 tehniskais departaments, kā veidojas internets, kā veidojas tīkls, kā tiek risinātas klientu ar radiotīkla saistītās sūdzības un veikti tīkla optimizēšanas priekšlikumi, tad piesakies "ēnot" Radio plānotāju - optimizētāju.

 

TELE2 SIA

PERSONĀLA speciālists

Vēlies uzzināt kā Tele2 uzņēmumā notiek darbinieku atlase, ko daram intevijās, kāds izskatās darba līgums un kā tiek motivēti darbinieki, tad piesakies "ēnot" Tele2 personāla speciālistu!

TELE2 SIA

TELE2 ZĪMOLA vadītājs

Vēlies vairāk uzzināt kā tiek veidotas reklāmas Tele2 zīmolam, kā notiek zīmola veidošana un popularizēšana, tad piesakies "ēnot" Tele2 zīmola vadītāju!

TELE2 SIA

TELE2 ZĪMOLA vadītājs

Vēlies vairāk uzzināt kā tiek veidotas reklāmas Tele2 zīmolam, kā notiek zīmola veidošana un popularizēšana, tad piesakies "ēnot" Tele2 zīmola vadītāju!