Ēnu diena

Vērtējums:

Vērtējums:

UZŅĒMUMA DATI
VTU Valmiera
"Brandeļi", Brandeļos, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, LV-4220
PAR UZŅĒMUMU
SIA "VTU Valmiera" dibināts 1945.gada 1.decembrī. Pamatdarbības nozare ir sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšana. Ar uzņēmuma autobusiem pasažieri pārvadāti reģionālajos vietējās nozīmes maršrutos, Valmieras pilsētas nozīmes maršrutos un reģionālajos starppilsētu nozīmes maršrutos. Uzņēmumā piedāvā arī pasažieru neregulāros pārvadājumus - taksometru pakalpojumi, autobusu noma, kā arī veic autovadītāju apmācību un nodarbojas ar degvielas mazumtirdzniecību. Uzņēmuma pārvaldībā ir četras autoostas: Valmierā, Valkā, Rūjienā un Smiltenē.
NOZARE
Pilsētas un piepilsētas pasažieru sauszemes pārvadājumi
PAPILDUS

Uzņēmuma vakances

Profesija
Uzņēmums
Reitings
VTU Valmiera

Virsbūvju remonta meistars

Darba pienākumos ietilpst transportlīdzekļu plānoto tehnisko apkopju un remontdarbu operatīvas izpildes organizēšana, vadīšana, uzraudzīšana un nodrošināšana.Virsbūvju remonta meistaram ir nepieciešama augstākā vai vidējā tehniskā profesionālā izglītība, zināšanas tehnikas nozarē un B kategorijas autovadītāja apliecība.

VTU Valmiera

Autobusa vadītājs

Autobusa vadītājs starppilsētu maršrutos. Darba pienākumos ietilpst: pasažieru pārvadāšana ar autobusu saskaņā ar grafiku, darbs ar kases aparātu, biļešu pārdošana pasažieriem, pasažieru apkalpošana. Autobusa vadītājam ir D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība ar ierakstu par profesionālajām zināšanām (95.kods).

VTU Valmiera

Autobusa vadītājs

Autobusa vadītājs Valmieras pilsētas maršrutos. Darba pienākumos ietilpst: pasažieru pārvadāšana ar autobusu saskaņā ar grafiku, darbs ar kases aparātu, biļešu pārdošana pasažieriem, pasažieru apkalpošana. Autobusa vadītājam ir D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība ar ierakstu par profesionālajām zināšanām (95.kods).

VTU Valmiera

Valdes priekšsēdētājs

Uzņēmuma vadītājs plāno, organizē un vada uzņēmuma darbu atbilstoši uzņēmuma stratēģijai, misijai un mērķiem. Tāpat arī kontrolē darbu izpildi, motivē darbiniekus. Valdes priekšsēdētājs ir atbildīgs arī par darbības funkcionālo jomu: pakalpojumu organizēšanu, personāla vadīšanu, finansēm u.c.