Ēnu diena

Vērtējums:

UZŅĒMUMA DATI
Jaunsardzes centrs
K. Valdemāra iela 10/12
PAR UZŅĒMUMU
Jaunsardzes centrs ir aizsardzības ministra pakļautībā esoša tiešās pārvaldes iestāde. Aizsardzības ministrs centra pakļautību īsteno ar Aizsardzības ministrijas starpniecību. Šobrīd Jaunsardzes centrs iztrādā un īsteno valsts aizsardzības mācības ieviešanu visās vidējās iglītības iestādēs Latvijā, kā arī ir organizē Jaunsardzes kustību, kas ir interešu izglītība, kuras mērķis ir jaunatnes izglītošana valsts aizsardzības jomā, patriotisma, pilsoniskās apziņas, biedriskuma, drošsirdības, fizisko spēju un disciplīnas sekmēšanā.
NOZARE
Valsts pārvalde

Uzņēmuma vakances

Neviena vakance netika atrasta!

Ekskursijas

Iepazīsti Jaunsardzes centru un uzzini, kas strādā pie valsts aizsardzības mācības ieviešanas skolās!

Jaunsardzes centra darbinieki un karavīri stāstīs platformā Webex par saviem ikdienas pienākumiem, kā arī par to, kas tad ir šis jaunais mācību priekšmets un kā tas tiks īstenots skolās. Skolēni un skolotāji varēs uzdot sev interesējošus jautājumus.

Adrese: K. Valdemāra iela 10/12, katrina.tiltina@jc.gov.lv, tel. 67335389

Pieejamais laiks: Pēc pieprasījuma

Dalībnieku skaits: Min 10 Max 30

Ekskursija pieejama: 1. -4. klases skolēniem, 5.-9. klases skolēniem, 10.-12. klases skolēniem, profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem

Ekskursijas valoda: lv

Sagaidāmais rezultāts: Skolēni un skolotāji var iepazīties ar Jaunsardzes centra darbiniekiem un uzzināt, kā top valsts aizsardzības mācība, kas no 2024.gada būs obligāts mācību priekšmets visās Latvijas skolās. Vienlaikus būs iespēja uzzināt arī par Jaunsardzes kustību Latvijā.

Veids, kādā tiks nodrošināts sagaidāmais rezultāts: Tiešsaistes ekskursija (diskusija) Webex platformā