Ēnu diena

Vērtējums:

UZŅĒMUMA DATI
Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola
Valteru iela 6, Kandava, Tukuma novads LV-3120
PAR UZŅĒMUMU
Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola ir vidējās izglītības iestāde ar militāru ievirzi. Papildus vispārizglītojošiem mācību priekšmetiem, īpašu uzsvaru liekam uz jauniešu fizisko sagatavotību un līdera prasmju attīstīšanu. Mūsu mērķis ir veidot inteliģentu, godprātīgu, psiholoģiski noturīgu un atbildīgu jauno paaudzi ar labi attīstītām fiziskajām un militārajām spējām.
NOZARE
Vidējā tehniskā un profesionālā izglītība

Uzņēmuma vakances

Neviena vakance netika atrasta!

Ekskursijas

Iepazīsti Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālo vidusskolu

Prezentācijas un sarunas laikā skolēni tiks iepazīstināti ar izglītības procesu, skolas sniegtajām iespējām un priekšrocībām. Kādas ir prasības, lai iestātos skolā. Kādas ir karjeras iespējas pēc skolas absolvēšanas. Būs iespēja noskaidrot atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem.

Adrese: Zoom platforma

Pieejamais laiks: 2022.gada 27.aprīlis plkst.17:00

Dalībnieku skaits: Min 1 Max 100

Ekskursija pieejama: 5.-9. klases skolēniem

Ekskursijas valoda: lv

Sagaidāmais rezultāts: Tiešsaistes tikšanās laikā izskaidros kā ir mācīties profesionālajā vidusskolā ar militāro novirzienu. Varēs uzzināt par mācību procesu, skolas priekšrocībām, izaicinājumiem un iespējām. Pirmā kursa kadeti pastāstīs par mācību laikā piedzīvoto, dalīsies pieredzē un iespaidos.

Veids, kādā tiks nodrošināts sagaidāmais rezultāts: Virtuālās tikšanās laikā tiks demonstrētas fotogrāfijas un video materiāli no mācību procesa. Būs iespēja uzdot sev interesējošus jautājumus skolas audzēkņiem vai personālam.