Ēnu diena

Vērtējums:

UZŅĒMUMA DATI
AS Inbank Latvia
Akmeņu iela 14, Rīga
PAR UZŅĒMUMU
Inbank ir Igaunijas kredītiestāde, kas šobrīd savus pakalpojumus piedāvā Latvijā, Igaunijā, Lietuvā un Polijā. Mēs vēlamies izmantot dažādus digitālos risinājumus, lai piedāvātu savus produktus vietās, kur tie ir nepieciešami. Inbank šobrīd ir aptuveni 737 000 aktīvu klientu līgumu četrās valstīs. Inbank misija : Mēs palīdzam mūsu partneriem pārdot vairāk, vienkāršojot iepirkšanās procesu un padarot finansēšanu pieejamāku.
NOZARE
Finanšu noma

Uzņēmuma vakances

Profesija
Uzņēmums

Kredītrisku analītiķis

Kredītrisku izvērtēšana ir dinamiska, dažāda un aizraujoša. Kredītrisku analītiķis palīdz pieņemt datos balstītus biznesa lēmumus.Tev būs iespēja iepazīt kredītrisku analītiķa ikdienu. Uzzināsi, kā notiek darbs ar datiem Fin-tech uzņēmumā, kādas ir nepieciešamās iemaņas un prasmes.

Minimālais vecums: 14

Vietu skaits: 3

Adrese: Akmeņu iela 14

Klientu Atbalsta nodaļas vadītājs

Digitāls laikmets. Strauji attīstās tehnoloģijas. Mainās klientu uzvedība. Notika pāreja no klātienes klientu apkalpošanu uz attālināto klientu apkalpošanu. Kā ar šiem izaicinājumiem tikt galā un nodrošināt izcilu klientu atbalstu augstas konkurences apstākļos? Nāc ēnot Klientu Atbalsta nodaļas vadītāju un uzzini atbildes.

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 2

Adrese: Akmeņu iela 14

Mārketinga projektu vadītājs

Mārketings ir dinamisks, dažāds un aizraujošs. Tev būs iespēja iepazīt dažādas mārketinga šķautnes - radošas, analītiskas, organizatoriskas. Uzzināsi, kā notiek mārketinga procesi Fin-tech uzņēmumā - no idejas līdz rezultātam. Ēnojot mārketinga vadītāju iepazīsi ne tikai konkrēto amatu, bet arī uzzināsi dažādus interesantus karjeras pieredzes stāstus, kuri noderēs izvēloties nākotnes profesiju. Varbūt Tu esi jaunais mārketinga projektu vadītājs?

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 2

Adrese: Akmeņu iela 14

Ekskursijas