Ēnu diena

Vērtējums:

UZŅĒMUMA DATI
Techvitas, SIA
Daugavas iela 38-3
PAR UZŅĒMUMU
Techvitas savu darbību sāka 1999. gadā kā veiksmīgs un strauji augošs uzņēmums ar filiālēm Viļņā, Kauņā, Šauļos, Kedaiņos, Utenā un Tauragē. Savu darbību uzņēmums sāka, sniedzot tehniskās konsultācijas, bet šobrīd Techvitas veiksmīgi darbojas arī ražošanas iekārtu un to daļu piegādes sfērā. Uzņēmuma galvenie darbības virzieni ir: tehniskās konsultācijas, iekārtu un to daļu piegāde, kā arī montāža. Visā savā darbības laikā Techvitas palīdz ražošanas uzņēmumiem pielietot jaunākos tehnoloģiskos risinājumus un uztur ar tiem ilggadējas un veiksmīgas attiecības. Cenšoties sasniegt galvenos mērķus, Techvitas pārstāv augsti kvalificēti un pieredzējuši darbinieki, kuri piedāvā uzticamus, drošus un kvalitatīvus Eiropas ražotājus. Techvitas piedāvā saviem klientiem tikai augstākās kvalitātes produktus un nodrošina optimālākās cenas. Techvitas regulāri paplašina produktu un pakalpojumu klāstu, lai tas vienmēr atbilstu klientu prasībām un specifikācijām. Kvalitatīvas rezerves daļas un to serviss nodrošina ilggadēju iekārtu darbību un saīsina dīkstāves laiku, un tas, savukārt, palīdz ražošanas uzņēmumiem samazināt ražošanas izmaksas.
NOZARE
Inženierdarbības un ar tām saistītās tehniskās konsultācijas

Uzņēmuma vakances

Profesija
Uzņēmums

Tehniskais speciālists

Techvitas ir uzņēmums, kas aktīvi un veiksmīgi darbojas starptautiskajā industriālajā tirgū.

Mēs saviem klientiem piedāvājam plašu produktu klāstu, sākot no vienkāršām mehāniskām detaļām līdz sarežģītām automatizētām un pat robotizētām sistēmām.

Mūsu pārstāvēto ražotāju klāstā ir tādi pasaules industriālo komponenšu līderi kā Bosch Rexroth, KUKA, SKF, Siemens u.t.t.

Kādi ir tehniskā speciālista pienākumi?

1) Asistēt kolēģiem tehniskos jautājumos;

2) Piemeklēt labāko un atbilstošāko tehnisko risinājumu;

3) Veikt apmācības par dažādām produktu grupām (alumīnija profili, lineāra karietes, industriālās caurules u.c)

4) Sazināties ar kolēģiem un partneriem Latvijā un ārzemēs, kā arī palīdzēt klientiem sarežģītos jautājumos;

Tehniskajam speciālistam ir jābūt zinošam, rūpīgam, pārliecinātam, jāspēj organizēt un plānot savu darba laiku, kā arī efektīvi strādāt un sadarboties ar citiem cilvēkiem. Tehniskā speciālista darbs nav tikai pie datora, bet arī vizītes ražošanas uzņēmumos, lai palīdzētu klientiem klātienē, veiktu iekārtu novērtējumu, ražošanas procesu darbību un pat veiktu apkopes robotiem un citām iekārtām.

Ja Tevi interesē industriālā pasaule, tad piesakies vakancei un iepazīstināsim ar visu sīkāk!

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 2

Adrese: Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167

Ekskursijas