Vai jau sazinājies par Ēnu dienu?

11.02.2019.

Ēnu devēj!

Vai esi sazinājies ar savu apstiprināto ēnu?

Ja nē, tad sazinies ar skolēnu, un sniedz informāciju:

-       Tikšanās adrese un tikšanās laiks, kontaktpersonas tālruņa NR;

-       Dienas plānotā programma;

-       Tehnisko informāciju par Ēnu dienas norisi – skolēna apģērba izvēli, pusdienām, līdzņemamiem personu apliecinošiem dokumentiem vai sniedz citu svarīgu informāciju, ko jāpaziņo skolēnam pirms Ēnu dienas.

 

Ēnotāj!

Vai Tavs Ēnu devējs ar Tevi ir sazinājies?

Ja jā, tad neaizmirsti: Ēnu diena  2019  norisinās 13.februārī. Sagatavojies tai nopietni! Padomā par sava apģērba izvēli, par jautājumiem, ko uzdosi savam Ēnu devējam un neaizmirsti izdrukāt svarīgos dokumentus. 

Ēnu diena parasti ir 4–6 stundas gara, taču par precīzu norises laiku vienojies ar savu Ēnu devēju. Centies šo laiku izmantot pēc iespējas daudzpusīgāk – vēro apkārt notiekošo, komunicē ar savu Ēnojamo un uzdod sagatavotos intervijas jautājumus, lai gūtu maksimāli daudz no kopā aizvadītās dienas. 

Ja nē, tad uzņemies iniciatīvu un sazinies ar savu Ēnu devēju! Ēnu devēja kontaktpersonas informācija ir atrodama pie uzņēmuma profila.

Noskaidro:    

- Tikšanās adresi un tikšanās laiku;

- Dienas plānoto programmu;

- Tehnisko informāciju par Ēnu dienas norisi –Tavu apģērba izvēli, pusdienām, līdzņemamiem personu apliecinošie dokumentiem vai citu svarīgu informāciju.

 

Dalies ar ziņu