Ēnu diena 2022 jau šonedēļ

04.04.2022.

Ēnu devēj!

Vai esi sazinājies ar savu apstiprināto ēnu?

 

Ja nē, tad pēc iespējas ātrāk sazinies ar skolēnu, un sniedz informāciju:

  • Tikšanās adrese un tikšanās laiks, kontaktpersonas tālruņa numurs;

  • Dienas plānotā programma;

  • Tehnisko informāciju par Ēnu dienas norisi – skolēna apģērba izvēli, pusdienām, līdzņemamiem personu apliecinošiem dokumentiem vai sniedz citu svarīgu informāciju, ko jāpaziņo skolēnam pirms Ēnu dienas.

Skolēnu kontaktinformācija ir pieejama Ēnu devēja profilā sadaļā Manas vakances apstiprināto skolēnu profilos. (šos datus iespējams arī eksportēt, izvēloties pieteikumus ar statusu Apstiprinātie rīkā eksportēt pieteikumus)

Lai skolēni varētu apliecināt dalību Ēnu dienai Jūsu uzņēmumā, aicinām sagatavot un dienas noslēgumā viņiem izsniegt Apliecinājumus par dalību pasākumā.

Esam sagatavojuši veidlapu Apliecinājuma zīmei - varat to daļēji aizpildīt jau iepriekš. (.docx formāta fails pieejams ŠEIT)

 

Ēnotāj!

Vai Tavs Ēnu devējs ar Tevi ir sazinājies?

 

Ja jā, tad neaizmirsti: Ēnu diena  2022 norisinās 6.aprīlī Sagatavojies tai nopietni! Padomā par sava apģērba izvēli, par jautājumiem, ko uzdosi savam Ēnu devējam un neaizmirsti izdrukāt svarīgos dokumentus. 

Ēnu diena parasti ir 4–6 stundas gara, taču par precīzu norises laiku vienojies ar savu Ēnu devēju. Centies šo laiku izmantot pēc iespējas daudzpusīgāk – vēro apkārt notiekošo, komunicē ar savu Ēnojamo un uzdod sagatavotos intervijas jautājumus, lai gūtu maksimāli daudz no kopā aizvadītās dienas. 

Ja nē, tad uzņemies iniciatīvu un sazinies ar savu Ēnu devēju! Ēnu devēja kontaktpersonas informācija ir pieejama Tavā profilā sadaļā Manas vakances pie Tava apstiprinātā pieteikuma.

 

Noskaidro:    

  • Tikšanās adresi un tikšanās laiku;

  • Dienas plānoto programmu;

  • Tehnisko informāciju par Ēnu dienas norisi –Tavu apģērba izvēli, pusdienām, līdzņemamiem personu apliecinošiem dokumentiem vai citu svarīgu informāciju;

  • vai Tev jāsagatavo un līdzi jāņem apliecinājums un datu apstrādes forma.

 

 Lai izdevusies Ēnu diena,

JA Latvia komanda

Dalies ar ziņu