Noslēgusies pieteikšanās Ēnu dienai 2020

07.02.2020.

Jau 12. februārī norisināsies ikgadējā Ēnu diena, kad iespējams kāds skolēns atradīs savu turpmākas dzīvēs aicinājumu, savukārt, kāds cits pārliecināsies par to, kāda karjera viņam nav piemērota. Šodien, 7.februārī, noslēdzas pieteikšanās Ēnu dienai 2020.

Ēnu devēj, aicinām sazināties ar saviem ēnotājiem, ja to vēl nav izdevies izdarīt. Visus apstiprinātos pieteikumus iespējams apskatīt Ēnu devēja profilā sadaļā Manas vakances. Tiem skolēniem, kas ir apstiprināti ēnošanai, šeit būs pieejama viņu kontaktinformācija, lai varat ar viņiem sazināties par Ēnu dienas norisi.

Ēnotāj, Ēnu devējam ir vēl laiks līdz 10. februārim, lai sazinātos ar Tevi par Ēnu dienas norisi. Taču, ja vēlies, vari arī sazināties ar viņu pirmais, izmantojot Tavā profilā (sadaļā Manas vakances pie apstiprinātā pieteikuma) pieejamo Ēnu devēja kontaktinformāciju. Taču iesakām to darīt ne agrāk par 10.februāra pēcpusdienu, lai dotu Ēnu devējam laiku apkopot saņemto informāciju un sazināties ar viņa ēnām.

Ja atradi Ēnu devēju pats, tad šo informāciju līdz 12.februārim reģistrē Ēnu dienas lapā pie Pats atradu savu Ēnu devēju.(pieejams šeit, informācija jāreģistrē, neierakstoties savā skolēna profilā)

 

Ja radušies kādi jautājumi, sazinies ar Ēnu dienas organizatoriem, Junior Achievement Latvia, rakstot uz e-pastu enudiena@jal.lv.

Dalies ar ziņu