Ēnu diena

Vērtējums:

UZŅĒMUMA DATI
Flora
Tērvetes iela 85
PAR UZŅĒMUMU
Ģimenes uzņēmums SIA “Flora” tika dibināts 1991. gadā. No mazas galdniecības tas gadu laikā izaudzis par vienu no vadošajiem Latvijas uzņēmumiem savā nozarē. Kopš dibināšanas sākuma „Flora" atrodas Jelgavā. Visi ražošanas procesi notiek vienuviet – sākot no brīža, kad uzņēmuma teritorijā tiek ievesta zāģbaļķu krava līdz brīdim, kad meistari dodas veikt gatavo logu vai durvju montāžu. Mēs pēc individuāliem pasūtījumiem projektējam un izgatavojam plašu produktu klāstu. Izgatavojam visa veida koka logus, vēsturiskos logus, fasāžu sistēmas, ziemas dārzus, mansarda stiklojumu, ārdurvis, iekšdurvis, dekoratīvos apdares paneļus kā arī cita veida koka izstrādājumus. „Floras" ražotos produktus pazīst daudzās Eiropas valstīs un ar tiem lepojas gan krāšņi arhitektūras pieminekļi gan modernās celtnes. Uzņēmumā strādā vairāk nekā 100 darbinieku. Projektēšanas nodaļa strādā ciešā sadarbībā ar ražošanas daļu, nodrošinot pat vissarežģītāko pasūtījumu izpildi un sekojot līdzi ikvienam produkta tapšanas procesa posmam. Mūsu lielākā vērtība ir meistaru “zelta” rokas, kas jebkuru kokmateriālu spēj pārvērst unikālā izstrādājumā, pielietojot savas zināšanas, prasmes un darba mīlestību.
NOZARE
Zāģēšana, ēvelēšana un impregnēšana

Uzņēmuma vakances

Neviena vakance netika atrasta!

Ekskursijas

SIA "Flora"

Katras ekskursijas saturs tiks pielāgots ekskursantu vecumam, interesēm un sagaidāmajam rezultātam, iepriekš vienojoties ar grupas vadītāju.

Adrese: Tērvetes iela 85, Jelgava

Pieejamais laiks: Pēc vienošanās

Dalībnieku skaits: Min 3 Max 30

Ekskursija pieejama: 5.-9. klases skolēniem, 10.-12. klases skolēniem, profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem

Ekskursijas valoda: lv

Sagaidāmais rezultāts: Ekskursijas laikā ekskursanti tiks iepazīstināti ar viena no Latvijas vecākā uzņēmuma ceļu līdz mūsdienīgam, klientu un nozares profesionāļu vidū atzītam uzņēmumam. Ekskursantiem būs unikāla iespēja redzēt visdažādākos kokrūpniecības etapus un izsekot pilnīgi visam koku logu un durvju ražošanas ciklam, kā arī novērtēt, cik svarīgs ir ikkatra darbinieka ieguldījums kvalitatīva gala produkta tapšanā.

Veids, kādā tiks nodrošināts sagaidāmais rezultāts: Ievērojot augstāko piesardzību, ieejot ražošanas cehos, ekskursantiem līdz 16 gadu vecumam jānodrošina 1 atbildīgais/uzraugošais pieaugušais uz 5 ekskursantiem.