Ēnu diena

Vērtējums:

UZŅĒMUMA DATI
LSEZ Jensen Metal SIA
Virssardzes iela 11, Liepāja, LV-3414
PAR UZŅĒMUMU
Uzņēmums dibināts 2004. gadā, kad Latvijā tika uzsākta ražošana nerūsējošā tērauda metināšanā Jensen Metal Dānijas mātes uzņēmuma vajadzībām. Uzņēmumā darbojas trīs departamenti - Stainless, jeb nerūsējošā tērauda, furnitūras un metāla apstrādes departaments. 2019. gada Jūlijā uzņēmums pārcēla metāla un furnitūras departamentus no Liepājas Biznesa centra uz jaunuzceltajām telpām Karostas industriālajā parkā. Uzņēmuma plānos ir tuvākajos gados pārcelt visu ražošanu uz Karostu. Viens no uzņēmuma pārdotākajiem produktiem departamentā, ir metāla galda kājas. Bet uzņēmums ražo daudz un dažādus metāla izstrādājumus kā: Procesa aprīkojums Rāmji un mašīnas slīdēšana Cisternas un konteineri Maisītāji un devu vienības Konveijeri Lāzera griezuma, saliektas un / vai metinātas detaļas u.c.
NOZARE
Metāla konstrukciju un to sastāvdaļu ražošana
PAPILDUS

Uzņēmuma vakances

Neviena vakance netika atrasta!

Ekskursijas

Metālapstrādes uzņēmuma "Jensen Metal" aizkulises

Skolēniem būs iespēja iepazīties ar dažādām tehnoloģijām un tehnikām: metāla zāģiem, lāzeriem, revolveru, metāla krāsošana u.c. Savu profesiju pārstāvji pastātis, ko viņi dara ikdienā un kādu priekšmetus var izgatavot no metāla.

Adrese: Liepāja, Virrasrdzes iela 11. Tiešsaistē platformā ZOOM. .

Pieejamais laiks: Pēc iepriekšējas saskaņošanas

Dalībnieku skaits: Min 5 Max 30

Ekskursija pieejama: 10.-12. klases skolēniem, profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem

Ekskursijas valoda: lv

Sagaidāmais rezultāts: Skolēniem būs iespēja iepazīties ar metālasptrādes uzņēmuma darbību, uzzināt, ko ražo uzņēmums, noskaidrot kādu dažādu profesiju pārstāvji strādā metālsptrādē un, kas nepieciešams, lai kļūtu par speciālistu, kādas ir jaunākās tehnoloģijas šajā nozarē.

Veids, kādā tiks nodrošināts sagaidāmais rezultāts: Prezentācija par LSEZ Jensen Metal SIA, video ar ieskatu ražošanas procesā, iepazīšanās ar profesiju pārstāvjiem, video intervijas ar uzņēmuma vadošajiem speciālistiem, iespēja uzdot jautājumu tiešsaistē.