Ēnu diena

Vērtējums:

UZŅĒMUMA DATI
RTU Rīgas Biznesa skola
Skolas iela 11, Rīga, LV-1010
PAR UZŅĒMUMU
RTU Rīgas Biznes skola ir viena no vadošajām uzņēmējdarbības skolām Baltijas valstīs, kas piedāvā starptautiski akreditētu bakalaura programmu biznesa vadībā un MBA programmas angļu valodā. RBS absolventi ieņem vadošus amatus gan privātos, gan valsts uzņēmumos kā Latvijā, tā ārpus tās.
NOZARE
Akadēmiskā augstākā izglītība

Uzņēmuma vakances

Profesija
Uzņēmums

Rīgas Biznesa skolas Mārketinga un pārdošanas daļas vadītāja

Inese Romaņeca ir Rīgas Biznesa skolas Mārketinga un pārdošanas daļas vadītāja, kuras ikdienas darbos ir augstskolas mārketinga, sabiedrisko attiecību un pārdošanas darbu koordinēšana.

Interesenti varēs iepazīties ar Mārketinga un pārdošanas daļas darbu, piemēram, reklāmas kampaņu īstenošana, augstskolas publiskā tēla veidošanu, sociālo tīklu kontu uzturēšanu, dažādu informatīvo materiālu iztrāde, pasākumu organizēšana, kā arī tīmekļa vietnes administrēšana.

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 4

Adrese: Skolas iela 11, Rīga, LV-1010.

Rīgas Biznesa skolas Sabiedrisko attiecību vadītāja

Interesenti varēs iepazīties ar Mārketinga un pārdošanas daļas darbu, piemēram, reklāmas kampaņu īstenošana, augstskolas publiskā tēla veidošanu, dažādu tekstu, rakstu un vēstuļu sagatavošanu, sociālo tīklu kontu uzturēšanu, dažādu informatīvo materiālu izstrādi, pasākumu organizēšanu, kā arī tīmekļa vietņu administrēšanu.

Minimālais vecums: 14

Vietu skaits: 4

Adrese: Skolas iela 11, Rīga, LV-1010.

EducationUSA Programmas konsultants

EducationUSA aicina jūs piedalīties Studentu ēnu dienā 2020, kur jūs uzzināsiet vairāk par EducationUSA programmu un starptautisko izglītības konsultantu darba pienākumiem. Mēs organizēsim arī praktisku semināru, kurā jums būs iespēja iepazīties ar FLEX programmas absolventiem jeb alumni, lai uzzinātu par viņu pieredzi, studējot ASV vidusskolā.

Minimālais vecums: 14

Vietu skaits: 4

Adrese: Skolas iela 11, Rīga, LV-1010

FLEX Programmas konsultants

FLEX Latvia aicina jūs piedalīties Studentu ēnu dienā 2020, kur jūs uzzināsiet vairāk par FLEX programmu un starptautisko izglītības konsultantu darba pienākumiem. Mēs organizēsim arī praktisku semināru, kurā jums būs iespēja iepazīties ar FLEX programmas absolventiem jeb alumni, lai uzzinātu par viņu pieredzi, studējot ASV vidusskolā.

Minimālais vecums: 14

Vietu skaits: 4

Adrese: Skolas iela 11, Rīga, LV-1010

Rīgas Biznesa skolas Bakalaura programmu direktora vietniece

Paula Elksne ir Rīgas Biznesa skolas Bakalaura programmu direktora vietniece. Viņas pienākumi ikdienā ir ļoti dažādi - darbs ar studentiem un pasniedzējiem, mācību procesa plānošana, skolas dzīves koordinēšana. Interesenti varēs iepazīties gan ar direktora vietnieces pienākumiem, gan uzdot jautājumus par bakalaura programmām. Dienas gaitā varēs iepazīt augstskolu un sajust, ko nozīmē strādāt izglītības iestādē. 

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 4

Adrese: Skolas iela 11, Rīga, LV-1010

Rīgas Biznesa skolas Pārdošanas un klientu atbalsta speciāliste

Leila Zabitova ir Rīgas Biznesa skolas Pārdošanas un klientu atbalsta speciāliste , viņas ikdienas pienākumi saistīti ar topošo studentu piesaisti, dokumentu apstrādi, kā arī viņa aktīvi apmeklē Latvijas un ne tikai Latvijas skolas, prezentējot RBS programmas, vadot darbnīcas par komandas prasmēm, radošumu un karjeras prasmēm. Dienas gaitā varēs iepazīt RBS Mārketinga un pārdošanas departamenta ikdienas darbus un pienākumus, kā arī iepazīties ar RBS kopumā. 

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 4

Adrese: Skolas iela 11, Rīga, LV-1010

Rīgas Biznesa skolas direktors

Jānis Grēviņš ir Rīgas Biznesa skolas (RBS) direktors un ikdienas pienākumi saistīti ar augstskolas vadīšanu.

Interesenti varēs iepazīties gan ar vadītāja pienākumiem, gan izprast klasiska korporatīva vadītāja karjeras attīstību, un saprast, kas svarīgs un kā veiksmīgi veidot karjeru!

Vakance piemērota tiem, kuri interesējas par BIZNESA UN VADĪBAS studijām.

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 4

Adrese: Skolas iela 11, Rīga, LV-1010.

Rīgas Biznesa skolas bakalaura programmu direktors

Claudio Rivera ir RBS bakalaura programmu direktors un pasniedzējs, viņa ikdienas pienākumi saistīti gan ar bakalaura programmas stratēģiskajiem jautājumiem, gan studentu konsultēšanu, sanāksmju ar citiem pasniedzējiem un uzņēmumiem apmeklēšana.

Claudio LinkedIn profils: https://www.linkedin.com/in/claudioriverabaiocchi/

Interesenti varēs iepazīties gan ar programmas direktora pienākumiem, gan izprast pasniedzēja profesiju, apmeklēt lekciju, kā arī iepazīt augstskolu. Ko nozīmē - sagatavot nākotnes biznesa un IT līderus ikdienā, strādāt kopā ar veiksmīgākajiem uzņēmējiem un politiķiem Latvijas izglītības stratēģiskajos jautājumos. Uzzināsiet - kā būt veiksmīgam starptautiskā karjerā, kā to izveidot, kādās prasmes un zināšanas ir svarīgas, kā tās apgūt.

Vakance piemērota tiem, kuri interesējas par BIZNESA UN VADĪBAS studijām, kā arī pedagoģiju.

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 4

Adrese: Skolas iela 11, Rīga, LV-1010.

Rīgas Biznesa skolas Angļu valodas centra un "University preparation" centra direktore

Tatiana Ginzburg ir RBS Angļu valodas centra un Uni-prep centra direktore, viņas ikdienas pienākumi saistīti ar Angļu valodas centra un Uni-prep darbības koordinēšana. 

Interesenti varēs iepazīties gan ar centra direktores pienākumiem, gan uzdot jautājumus gan par angļu valodas apmācību, gan Starptautiskās sagatavošanas programmu universitātei, gan citām programmām, kas pieejamas jau vidusskolēniem, kā arī varēs iepazīt augstskolu.

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 4

Adrese: Skolas iela 11, Rīga, LV-1010.

Rīgas Biznesa skolas Studentu apvienības prezidente un viceprezidents

Kas ietilpst Studentu apvienības prezidentes amatā? Kā par tādu vari kļūt?

Piesakies un pavadi dienu kopā ar mūsu prezidenti!

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 4

Ekskursijas

Veiksmīgs start-up: mīts vai realitāte?

60 minūtēs kopā ar RTU Rīgas Biznesa Skolu (RBS) vidusskolēni uzzinās pamatus par jaunzņēmumu teoriju un, strādājot grupās, paši sāks veidot idejas saviem jaunuzņēmumiem. Radošā nodarbība ir paredzēta 10. - 12. klases skolēniem. Darba valoda: latviešu vai angļu. Šī darbnīca ir bez maksas. Lai pieteiktos darbnīcai, sūtiet pieteikumu uz e-pasta adresi admissions@rbs.lv

Adrese: tiešsaistē

Pieejamais laiks: Darba dienās 9:00 - 16:00

Dalībnieku skaits: Min 6 Max 100

Ekskursija pieejama: 10.-12. klases skolēniem, profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem

Ekskursijas valoda: lv

Sagaidāmais rezultāts: Šī darbnīca lieliski papildinās zināšanas, kā arī lieti noderēs skolēnu mācību uzņēmumu dalībniekiem. Darbnīcas iespējams organizēt šobrīd tikai tiešsaistē izmantojot Zoom platformu. Rīgas Biznesa skolas pasniedzēji var organizēt nodarbības latviešu vai angļu valodā.

Veids, kādā tiks nodrošināts sagaidāmais rezultāts: Radošajā darbnīcā tiek izmantotas dažādās metodes tajā skaitā grupu darbs, prezentācijas, lekcija, dažādi uzdevumi.